folder Tahribat.com Forumları
linefolder Geyik & Teknoloji İle İlgili Olmayan Video / Resim / Flash Paylaşım
linefolder Başınıza Gelmiş Eşşek Şakalarını Yazarmısınız..

Başınıza Gelmiş Eşşek Şakalarını Yazarmısınız..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    niashzed
    niashzed's avatar
    Erkek
    Başınıza gelmiş veya bizzat sizin yaptığınız eşşek şakalrını yazarmısınıs

Allah"tan hayatlarını fasaryadan bir takım projelerin peşinde heba etmiş sözde hackerların gaz döküp sakallarını yakıp kıskançlık krizlerine girdikleri bir sitede değilim..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek
    arkadası kurban bayramında eşeğin yanına sokmustuk.bodrumda esek vardı o salakda kuzu zannetti.eşşeğin ağzını bağladılardı cok ses yapıo die.sen bizim salak hayvana arkadan dayanmış.eşşek bunu bi depti.

al işte tam eşşek şakası
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eergin06
    eergin06's avatar
    Erkek
    Yıllar oldu o zamanlar gazi tıpta öğrenciyiz. Bikaç arkadaşla birlikte mamak semtinde bi gecekonduda oturuyoruz. Mevsim kış. eve geldik hava karanlık. arkadaşlar dedi ki sen evden kabı al kömürlükten kömür al biz de sigara alıp gelelim. Kömürlük de evin dışında izbe karanlık bi yer. iyi dedik eve girdim aldım kömür kabını kömürlüğün kapısını bi açtım bizimkiler böö diyerek çıkıyo. İki saat kadar kelime konuşamamıştım.

Zulm ile abad olanın Ahiri berbad olur
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

arkadaşlarımızdan birinin ishal olduğunu öğrendik::DDDefendim sonra adam zaten zor dayanıyomuş bizde bahçede yakaladığımız çekirgeyi(baya büyüktü)önüne atınca ccıııııııırrrrrrrrrrrrrrtttttttttt:::)))))))

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiakRhifat
    ManiakRhifat's avatar
    Erkek
    Bizim arkadaşlarda bana yaptı şerefsizler ben istanbula gittiydin bi 15 gün şerefsizler kayıp aranıyor benim remimi koymuşlar altında benim cep telefonum istanbuldan bi geldim her yerde benim kayıp aranıyor afişleri epey sövdüydüm ama şerefsizlere 

eğer bir domates ışık hızına ulaşırsa kendisi ışık olur. bu sebeple ampulü yakdığınızda yanınızdan geçenlerin ışık mı yoksa domates mi oldunu bilemezsiniz. eğer ışık diyorsanız ışıktır, domates diyorsanız domatezdir. buna röletivite deriz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zob
    zob's avatar
    Erkek
    Genclik kamplarinda macunlama olayi mesurdur  bizimkisi biraz daha guzelinden kic arasina dis macunu surmek suretiyle oluyordu 3 odada herkezi macunladiktan sonra kamptan atildik 5 kisi :)

Zip Zip KAnguru ████»Kangurulara Ozgurluk!!!! «████
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi
    walla ben hergün eşşek şakalarına kurban giidorum diyebilirm sizinde böle  birini kekleme konusunda uzmanlaşmış bi sewgiliniz olsa sizde hangi keklenişimi anlatsam die düşünürsünüz!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    yaaa hayır! toplasan 400-500 kere falan kandırmışımdır abartıo bakmayın:D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    Zuahahahahahahahahahahahahahahahaha :) Deney tahtasi yapmissin sevgilini bea :)

Shaban Interactive Pro.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    duygu
    duygu's avatar
    Dişi
    ya görsen ne şakalr yapıo bide o kadar güsel rol yapıoki anlatamam sana her seferindede ağlıyorum wede çok acımasız şeyler yapıo yok ayrılıyprum yok seni boynuzladım gibileirnden bende hep salaklık yapıp yiyorum sonra dediği sözlere inanmayıonca bana kızıyo:)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek
    :) Olum nickimyok, allem adamsin ha :) buarada, sende ona saka yap duygu, ama onunkilerle ayni olmasin (boynuzlama gibi), yoksa hic kurtulamazsin :) ben de bir ara kiz arkadasima saka yapmistim, bizim yan komsunun kiziyla cikiyorum diye, tam aksam yemeyine odurdum ki..... birden cam kirilma sesi geldi, kiz arkadasim komsunun camini kirmis :) tabi durumu aciklamak zorunda kaldim. ama sonuc kotu oldu... 3 hafta kizin elini bile tutamadim :) hehehehe :)

Shaban Interactive Pro.
Toplam Hit: 3579 Toplam Mesaj: 17