folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Başka Bir Gezegenden Gelen Güçlü Sinyal.

Başka Bir Gezegenden Gelen Güçlü Sinyal.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

94 ışık yılı uzaklıktan bize selyektör yapabiliyorlar ancak uzay gemisine binip ziyaretimize gelemiyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

sinyalin şifresini çözmüşler sinyalde şu anlatılıyormuş

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

geçen webtekno'da  görmüştüm bu konuyu. Adamlar başlığı; Dünya'ya Yakın Bir Yıldızdan Son Derece Enterasan Sinyaller Alındı! şeklinde  atmış.

Ulan yıldızın uzaklığına 94 ışık yılı diyor. Bunun neresi yakın aq diye sorarlar adama. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

Baska bir sayfada gezegen yazdigi icin yazdim basligi, burada yazmiyor her nedense. Bir kac ay sonra hipernovaymis kusura bakmayin diyebilirler.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

sinyalin şifresini çözmüşler sinyalde şu anlatılıyormuş

çıldırıyorum lfksdklfsdlfsd +1

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    coLin bunu yazdı

geçen webtekno'da  görmüştüm bu konuyu. Adamlar başlığı; Dünya'ya Yakın Bir Yıldızdan Son Derece Enterasan Sinyaller Alındı! şeklinde  atmış.

Ulan yıldızın uzaklığına 94 ışık yılı diyor. Bunun neresi yakın aq diye sorarlar adama. 

dünyaya benzer demek istemişler sanırım

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Türk tipi habercilik örnekleri.

Yine kıçtan sallamasyon, alt metni hayal gücüyle doldurulmuş çöp metinler. Akıl sağlığınıza önem veriyorsanız lütfen şu üçüncü sınıf haberciliklere dikkat etmeyin.

http://www.seti.org/seti-institute/a-seti-signal

http://www.planetary.org/blogs/guest-blogs/2016/0830-lets-be-careful-about-this.html

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    burhan808
    burhan808's avatar
    Erkek

Hocam CNNTurk anahaber bültenlerinde servis edince bende ciddi birsey zannettim.

"O da Senden Razi Dön Rabbine"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

94 ışık yılı uzaklıktan bize selyektör yapabiliyorlar ancak uzay gemisine binip ziyaretimize gelemiyorlar.

Hocam geliyorlar ya ? her gün 144p videolar dolaşıyor internette görmüyor musun ufoları ? Uçuyorlar. Fotoşoklu uzaylıları görmüyor musun ? ayıp ayıp... Teknoloji gelişsin de şöyle 1453K videolar çekilsin 1080 p uzaylıları gözlemleriz o zaman görürrsün tamam mı ! Bekle bi teknoloji gelişsin. Şimdi uzaylıları sadece hesap makineleri tespit edebiliyor.! Uzaylı var tamam mı !! Geliyorlar hemdeeeeee

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

trip mi yiyoruz dünya olarak nedir bu mırın kırın :W

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
Toplam Hit: 3579 Toplam Mesaj: 27
gezegen dünya dışı yaşam