Başka Birşey Yeni Projeleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

Başka Bir Şey’e olan ilginizden ötürü teşekkür ederiz.

“Başka Bir Şey” projemizi askıya almış bulunuyoruz.
    Sebebi, yaptığımız şeyin doğruluğunu sorgulamak ve
    yaptığımız şeyin adını hak edip etmediğinden emin olmaktır.

Eğer projeye geri dönmeye karar verirsek haberdar olmak için
    aşağıdaki formdan e-mail adresinizi bırakarak listemize kayıt olabilirsiniz.

Tekrar görüşmek ümidi ile…

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    paparozzi
    paparozzi's avatar
    Erkek

Ben ne zaman izlesem bi çalışma şevki geliyor, ortaya ürün koyma açısından gerçekten insana şevk veren bir kanal. Umarım devamı çekilir, bu ülkeye böyle insanlar lazım diye düşünüyorum ben.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

arkadaşlar bu adamlar herhangi bir şey üretti mi işe yarar ? ben izlediğim sıra hiçbir ürünleri tutmadı hepsi ellerinde patladı . dünyayı değiştirecek birşey üreteceklermiş gibi bir ruh hali içindeler sürekli . henry ford sanırsın hepsi. ama onca zamandır alayı fos çıktı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Bunları izleyerek nasıl bisey yapılamaz onu öğrendim :) nasıl saçma fikir ortaya konulur onu öğrettiler sağolsunlar

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

Bunları izleyerek nasıl bisey yapılamaz onu öğrendim :) nasıl saçma fikir ortaya konulur onu öğrettiler sağolsunlar

abi adamlar mahalle bakkalı imkanlarıyla apple ı baz alıyorlar kendilerine . olacağı budur

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    raul bunu yazdı

arkadaşlar bu adamlar herhangi bir şey üretti mi işe yarar ? ben izlediğim sıra hiçbir ürünleri tutmadı hepsi ellerinde patladı . dünyayı değiştirecek birşey üreteceklermiş gibi bir ruh hali içindeler sürekli . henry ford sanırsın hepsi. ama onca zamandır alayı fos çıktı

edelkrone a bakmanı öneririm adamların en büyük markaları bu kamera ekipmanlarında baya ünlüler. Girişim ofisi mantığına döndüler tabikide gazla başlıcaklar zaten bin tane ürün yaparsın biri tutar o sebepden böyle alaylı yorumlar gerçekten çok saçma geliyor sadece senin yazdığına değil genel anlamda diyorum bunu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

valla ben başından beri takip ediyorum. yaptıkları is acayip hoşuma gidiyor. ama.  fikirlerine mail atmamızi istiyorlar mail atıncada cevap olarak otomatik mailden başka bir şey gelmiyor. hayvan gibi fikir veriyoruz. samimi olarak birebir karsiliksiz mail atarak fikirlerimizi belirtiyoruz adamlar hiç sallamiyor. demekki adamlar samimi değiller. youtube daki sadece samimi gozukmek başka birşey değil.

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Türkiyedeki dusunej beyinleri yurtdisi calinca guzel isyan ediyorsunuz ama icraata gelince fos. Benim ustumdeki 2-3 post Türkiye bu konularda neden gelisemiyora cok guzel yanit. Adamlarin cektigi videolar biz bu isleri yapiyoruz nasil yaptigimizi gorun ve satin alin demek icin degil, bazi tabulari kafalarinda nasil yiktiklarini ve bunun icin kendilerinin neler dusunebildigini gostermek. Klavye basinda fistigini yerken adamlara sallamak kolay, sen cikip daha iyisini yapsana arkadasim biz seni alkislayalim, laflarimizi yuttur bize. Kaldi ki bu isleri becerememisler, satis yapamamislar dediginiz adamlar Ankaranin en pahali semtlerinden birinde, Ankaranin en guzel ve en teknolojik ofislerinden birine sahip.

since 2005 // tbt
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı
    raul bunu yazdı

edelkrone a bakmanı öneririm adamların en büyük markaları bu kamera ekipmanlarında baya ünlüler. Girişim ofisi mantığına döndüler tabikide gazla başlıcaklar zaten bin tane ürün yaparsın biri tutar o sebepden böyle alaylı yorumlar gerçekten çok saçma geliyor sadece senin yazdığına değil genel anlamda diyorum bunu.

biliyorum bu firmanın sahibi olduklarını kamera ekipmanları üreten bir firma . herhangi bir aletin makinanın ekipmanlarını üreten yüzbinlerce firmadan birisi . zaten üretimin mantığı bu .

ama adamların kendilerini playstation ı iphone u yaratacaklarmış gibi lanse etmesi sürekli dünyayı değiştirecekmiş havasında olmaları saçma geliyor bana .

tamam reklam yapıyorlar bu projeyle ondan abartı davranıyorlar ama fazlası zarar bence

edit : ford u eleştirebilmek için otomobil fabrikası kurmama gerek yok . real madrid i eleştirebilmem için futbol kulübü kurmama gerek yok . kıytırık mahalle manavını eleştirebilmek için de manav açmama gerek yok

raul tarafından 04/Tem/16 11:30 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Pozitif olarak izlemeye baslamistim hatta fikirlerimi mail olarak atmisin geri donus felan olmadi simdide yayini kesmisler:) dusunceler negatife dogru gidiyor kadir koymen dusunce karmasasinda sanirim yatirim var ince detay var son yapilan islerden gelir yok gibi geliyor.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
Toplam Hit: 3422 Toplam Mesaj: 27
başka birşey