folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Baskasinin Hotmail Hesabina Nasil Girilir.

Baskasinin Hotmail Hesabina Nasil Girilir.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alpheos
    alpheos's avatar
    Erkek

Msn hacklemenin bi yolu var. bende bir program var onunla düşmanınızın msn sini dondurabiliyorsunuz. daha sonra kişiden şifresini isteyin. o da msn sini kullanmak için vermek zorunda kalıyo yoksa msn sini kullanamıyo.

Ey insan, düşün eninde sonunda öleceksin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    silenter
    silenter's avatar
    Erkek
    walla super geyik ya. hacklemek istedıgın mail adersını yaz 2222 ye gonder, kullanıcı şifresicebine gelsin. tuttum bu espiriyi. tahribat muhabbetine bayılıyorum, zaten birazdan da açlıktan bayılacam, bugun iftar bir turlu gelmedi gitti ya

Şanlı Türk Bayragının Golgesinde Şehit Olmak Her Kula Nasip Olmaz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    alpheos bunu yazdı:

Msn hacklemenin bi yolu var. bende bir program var onunla düşmanınızın msn sini dondurabiliyorsunuz. daha sonra kişiden şifresini isteyin. o da msn sini kullanmak için vermek zorunda kalıyo yoksa msn sini kullanamıyo.

muhahaha adam utanmasa piyasaya paralı surcem dicek yaa muhahah harbi harbi bu yontemle milletden şifresini istion onlarda okuz okuz verior ha hassssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss..

ya kardeşim a4tech holy daha diyer abilerimiz burda bizlen dalgfa gecilior lutfen :D:D:D:D:D:d muhahaha olamaz bole bişeyya sen bu yontemle bi adam hackle ben sana msnimi vercem

NesTo | same shit diffirent asshole
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Selam, işte msn şifresini brute-force yöntemiyle kırmaya çalışan bir program ve wordlist.Program Türkçe'dir.Wordlist kullanarak yapıyor.Ağır,çünkü Türkiye'deki bağlantılar yavaş o yüzden çok uğraşacaksınız,şu an bulabildiğim en iyi msn kırıcı.Tabii ki wordlistte şifresi varsa. Programın çalışma mantığı şu.Belki bazı arkadaşlar şifreyi 5-10 kez deniyince hotmail parola sıfırlar falan diyebilir.Merak etmeyin öyle bir sorunda yokk :)) Program yüklenen worldlistteki şifreleri teker teker kullanarak şifreyi bulmaya çalışıyor.Umarım işinize yarar.

http://rapidshare.de/files/2532970/msn.rar.html

http://rapidshare.de/files/2541182/Wordlist.rar.html

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hunter
    j4x
    j4x's avatar
    Erkek
    Puhahah herkes dalga geçmis..Forumu ara böle bise yokta trojan mrojan atmayı ören bari    

The king is bleeding.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WiTaMiN
    WiTaMiN's avatar
    Erkek

millet  hazır  bekliyo  bi yol olsada  düşmanımın mailini alsam  armut  piş  azıma  düş hesabı vala  onca  zamanı formlarda  gezerek harcıyacagına, Trojan  keylogger  kullanmayı öğrenebilirdin :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delidragon
    delidragon's avatar
    Erkek
    amınıza koyum hepinizin arkadaşlar kimi kekliyorsunuz lan.tahribatçı tahribatçıyı tahrib edermi lan.rajonu çizmeyin yoksa çizerim......

inançtır bu tanı yavrum/pırıl pırıl bir sevdadır/demire kanla duvara tırnakla yazılır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

bende bi sifre kirici var benim pcde çalismiyo birisi denesin sorun pc demi yoksa programda mi acaba

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PeriSaN
    PeriSaN's avatar
    Erkek
    GrayWolf bunu yazdı:

bende bi sifre kirici var benim pcde çalismiyo birisi denesin sorun pc demi yoksa programda mi acaba

hotmail şifre kırıcısı diye bir şey yoktur mantıklı düşünün öyle bir şey olsa herkes birbirinin mailini hackler

Dağlar Gışımış Yolcu Üşümüş Nasıl Edem Ben, Dağlar Harami Deşme Yarami PERİŞANIM Ben
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

belki var ama paylasim yok?? o zmn elimdeki nedir

Toplam Hit: 29441 Toplam Mesaj: 38