folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Başkasının Numasarasından Mesaj Yollama İle İlgili

Başkasının Numasarasından Mesaj Yollama İle İlgili

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_jaguar
    the_jaguar's avatar
    Erkek
    arkadaşlar bizim bi arkadaş gecn cuma o yolla birinin uzerinden başkasına mesaj yollamış ve mesajı alan kişide direk savcılıga gitmiş dava acmak için karşı tarafta benim haberim yok ben yollamadım demiş mesajın bilgisayardan yolladıgı şupelenilmiş şimdi arkadaşım diyorki benim yolladımı bulabilirlermi diyor bende sizlere soruyorum bulabilirlermi arkadaşlar

dalımızı kıranın ağacını kökünden sökeriz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mit
    mit's avatar
    Erkek
    savcılık işin işine girmişse yedi ceddinide bulurlar hangi numaradan yollandıgınıda yada internetten yollandıgınıda bulular.savcı dedilermi kacıcaksın arkadaş işiniz zor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_jaguar
    the_jaguar's avatar
    Erkek
    başka cevap yokmu

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legolas_343
    legolas_343's avatar
    Erkek
    benxede bulurlar eger sms sitesine üye ise üyelik için msn adres vermiştir msndeki kişisel bilgiler dogru ise yine bulurlar.umarım arkadaşın mesajı evinden uzakta bir int.cafede çekmiştir yoksa işi zor

paşa gönLüm isteRse seveRim zoRLama..isteRsem sevdiRiRim uğRaşma..diceksinki neReye kdR bu havaLaR ¿ kim tkaR.. devRan dönene kdR:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Soruşturma zaman aşımından yatar.
    Ama biraz daha açsan ii olurdu.
    seni arkadaşın misal: bir başkasının turkcell deki hesabını kullanarak mı mesaj çekti?
    ya da program kullanarak başkasının üstünden gelio gibi mi gönderdi?
    1. durumda turkcell ip leri bi yerde tutuyodur, internet kafeden yollanmışsa şansın var.
    2. durumda programa kayıt olurken , e-mail adresi zart zurt istiolar. Bu durum savcılığın ne kadar taşşaklı olup olmadığına göre değişir. Yani bi mesaj için gidip programın yapımcılarından herifin bilgilerin isticek... falan filan...

vatandaşa kafam girsin!..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    peki hocam nasıl yapıyorlar internetten başkasının numarasıyla mesaj yollama isi

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast54
    suiQast54's avatar
    Erkek
    Bencede Nasıl Yapıyolar Kine...

X
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suiQast54
    suiQast54's avatar
    Erkek
    Biraz Gezerseniz Bulursunuz... Ben Buldum..

http://www.tahribat.com/doc.asp?docid=24

X
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_jaguar
    the_jaguar's avatar
    Erkek
    hani şu msn nin bi programı varya ondan.uyelik filan gerekmiyor.ama benim bildigim bilgisayardan mesaj yollasam telefona ıp adresi nasıl buluncak.ve mesaj merkezi başka cıkıyor garip bi numara.ama bide adres yabancı ya şimdi savcılık yabancı bi adrese ne yapacak nasıl yapacak.Messenger-PRO_Insta...exe program bu adamlar bu programın nesini bulcak nasıl yapacaklar bi site deyilki bu bide yabancı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_jaguar
    the_jaguar's avatar
    Erkek
    bide mesajın nasıl yada neyle yollandıgını nasıl bulcaklar mesaj aynen bi başka telefon numarasından yollanmış gibi geliyor.yani bulabilirlermi neyle yolalandıgını.hadi buldular peki mesenger ne yapcaklar o programımı acacaklar ta.nasıl yada kim tarafından yollandı diye

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    zor ve zaman alıcı bi iş olsa gerek

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 3636 Toplam Mesaj: 22