folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Battlefield 3 Oynayanlar

Battlefield 3 Oynayanlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

arkadaşlar 2 kere oyunu indirdim bunda da oyunu kurabildim sonunda bana 21 gb ye mal oldu ama neyse.şimdi blackbox setupu varmış kurdum 30 dakikada ancak cracki atmama rağmen oyuna girerken " D3dcompiler_43.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıoyr diyor ne yapmam gerekir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek

direckt x yuklu degıl sanırım yukle duzelır buyuk ıhtımalle

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

hocam şimdi sen yazmadan denedim onu directx güncelledim oldu ama oyuna girdim oyunda grafik ayarı yapamıyorum.çok boktanmış bf 3 

edit optionstan hiç bir ayarı yapamıyorum.ekran sığmıyor abuk subuk yerleri görüyorum.hay aklıma edeyim nerden indirdim.

rapidhacker550 tarafından 18/Oca/13 23:49 tarihinde düzenlenmiştir

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

ea games oyunları bu yüzden bıktırıyor.

orijinal bile alsan sorun sorun sorun.

He is finding himself.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

bf 3 mü kaldı hocam ya senin ekran kartında problem var bence ben oynadım grafikelerde iyiydi yani fena değil

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

alet yeni hocam 2 gb harici ekran kartı hp g6 2212 et alet.tam ekran mause ve yazılar yok nişan yeri filan ama windows ekranında herşey gözüküyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Hocam ben orjinal BF3 aldım, dediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmadım.

Sanırım oyunun senaryosunu oynarken sorun yaşıyorsunuz. Sorunun ekran görüntüsü alma şansınız varsa daha iyi olur.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı

Hocam ben orjinal BF3 aldım, dediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmadım.

Sanırım oyunun senaryosunu oynarken sorun yaşıyorsunuz. Sorunun ekran görüntüsü alma şansınız varsa daha iyi olur.

şimdi oyuna girdim oynuyorum güzel gibi de ekran sığmıyor.yani follow diyor sol üstte sıkışıyor illaki ekranı f4 le genişlet demem gerekiyor.ve oyunu grafik veya diğer settingsleri yapılmıyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

yok hacı sen bi abdest al öyle geç pc başına valla(= 30liraya alamadın bi orjinalini

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    orıjınalı alsak neree gırıcez keyı de bı anda ekran duzelıcek.adam dvd gondermıyorkı 30 tlyr

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Larwen
    Larwen's avatar
    Erkek

Ben o kadar oynadım hiç karşılaşmadım böyle bir sorunla ama arkadaşıma kurdum o böyle bir sorun yaşadı.Benim eekran kartım nvidia 2gb onun ki ati 2gb.

Toplam Hit: 1625 Toplam Mesaj: 15