folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Battlefield 4-RELOADED

Battlefield 4-RELOADED

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Draenei
    Draenei's avatar
    Erkek

BENDE beğenmedim :S

Her kim ki, göz perdesini bu dünyada sadece kendi çapı kadar aralayabilir ⚡ 🌑
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    RebelliouS_SouL bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Single harbiden cok tirt yapay zeka yerlerde surunuyo

aynen ya adam yanımdan geçiyo ateş etmiyor illa belirlenmiş yere gidecek oradan ateş edecek.

Aynen hocam bide mesela senin yanındaki diğer adamlarla hiç çatışmuıyolar herkes sana sıkıyor.Benim adamlar düşmanın yanından güle oynaya geçiyo düşman onlara dönüp bakmıyo bile direk bana adapte olmuşlar full bana sıkıyolar :D

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    sokoban bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

aynen ya adam yanımdan geçiyo ateş etmiyor illa belirlenmiş yere gidecek oradan ateş edecek.

Aynen hocam bide mesela senin yanındaki diğer adamlarla hiç çatışmuıyolar herkes sana sıkıyor.Benim adamlar düşmanın yanından güle oynaya geçiyo düşman onlara dönüp bakmıyo bile direk bana adapte olmuşlar full bana sıkıyolar :D

Hocam zaten bu oyunu sadece singleplayer oynamak için indirmek tam bir amelelik. 23gb ın çok büyük kısmı multiplayer içerik için olduğundan singleplayer kısmı cücük kadar bırakılmış.

Boşuna hem zamanınıza hem de sinirlerinize yazık :D

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı
    sokoban bunu yazdı

Hocam zaten bu oyunu sadece singleplayer oynamak için indirmek tam bir amelelik. 23gb ın çok büyük kısmı multiplayer içerik için olduğundan singleplayer kısmı cücük kadar bırakılmış.

Boşuna hem zamanınıza hem de sinirlerinize yazık :D

Orası öyle hocam single player olarak amaçlanmış bir oyun değil aslında ama  adamlar koskoca ea games yani bu kadarda hesap makinesi gibi yapay zeka yapmasınlar ecük uğraşsınlar namları yürüsün :D

.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Beyler Utorrent olmadan indirmem gerek.

biri yandexe atabilir mi iso dosyasını ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

torrentten indirdiğimizle multi oynayabilicezmi 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı

torrentten indirdiğimizle multi oynayabilicezmi 

Oynayamazsın .Nerden indirisen indir satın almadığın sürece online oynama gibi bir şansın yok.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

ya bu alternatif onl,ne mecralar vardı adları aklıma gelmiyo şimdi hamachi gibi bişeydi cod'u falan oynuyodum ben o şekilde

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdibaba06
    erdibaba06's avatar
    Erkek

Korsana Hayir :( 

Bize kalmayacak dünya için, bize kalacak günahlar biriktiriyoruz.'' Pir Sultan Abdal
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

çok güzel oyun yapmıs ibneler. ben hayatımda böyle güzel, dinamik ve şahane görüntülü bir multiplayer görmedim

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 7255 Toplam Mesaj: 73