folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bayıltıcı Sprey???

Bayıltıcı Sprey???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

luzax; Sağlam Dostların Var'mı ? Yoksa kıpırdama Bile yerin'den...

iki Veya Bilemedin; üç Kişi bul. ( Dost Dediğin ve ağzı sıkı olan kişilerden bahs ediyorum ) Adam Muhakkak Geceleri kahveye,biraneye,kerhaneye, meyhanaye ne bileyim geceleri takılıcak bir yerlere mutlaka takılıyordur!.. Arkadaşların'dan birisi Çağirsin onu. Arabanın yanına çekin. ( Bir teliz bul Büyük Bir çuval HarHar'da Denilir ) Biriniz lafa tutarken diğeriniz çuvalı kafasına geçirin.Her zaman uygun bir ortam vardir.Ortamı sağlamak'sa sana düşer. Çek bi yere anasını ağlatırsın.

Yakın Zaman'da başımdan böyle bir olay geçti. Adam Felç,Bense Mahkemelik oldum. iyimi ? Oldu ? Benim açımdan kötü oldu.Ama ( Benim Açımın yanı Sıra ortadan bnir sapık en azından felçlide olsa durduruldu )

Yapacağin şeylerden pişman olmuyacak'san Domuz bağına bağla. Ben öyle yapmıştım!...

Sonuçlarına; Katlanırsın.

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

ETER bulunur istersen elektronık malzeme karşılığı surup şişesi kadar bişey yollarım oke... msn den görüşek

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    geceler00
    geceler00's avatar
    Erkek
    aslında rene nin bilmesi lazım bu tür illegal şeyleri :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

hiç olmadı gözyaşartıcı sprey yani biber gazı al , adamın gözüne sıko arada nblm dövermisin ,kafasına vurup bayıltırmısın neyaparsan yap

gittigidiyora bakabilirsin 5 ytl falan olması lazım biber gazlarının 

çocuktum,büyüdüm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jannissary
    jannissary's avatar
    Erkek

herifi yak gitsin ula... al bi sprey şişesi... içine parfüm olur kolanya olur tiner olur bunun gibi herhangi bir yanıcı maddeyi

doldur...git yanına sigara tut bi konşalım bi kavga bitsin de sigarayı alınca çakmağı çıkar yakmak için güya... o arada

cebinden çıkar spreyi yüzüne sık yansın amk!! galiba herşeyi göze almışsın... ben olsam böyle yapardım yanmaya kimse

dayanamaz silah felan çekemez o arada hiç merak etme...

15-17 yaşları arasında ham bünyeli,cahil,karanlık beyinler tarafından yetişmiş geleceğin statükocu elitleriyle bayağı ve gereksiz tartışmalardan sıkıldığımdan dolayı artık siyasi tartışmalarda boy göstermeyeceğim. o konulara yazanlara dışardan bakıp cahilliklerini nasıl kustuklarını son derece iyi görebiliyorum.size kolay gelsin. isteyen herkes üstüne alınabilir. gocunduysanız pm atabilirsiniz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elixir
    Elixir's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    jannissary bunu yazdı:
    -----------------------------

herifi yak gitsin ula... al bi sprey şişesi... içine parfüm olur kolanya olur tiner olur bunun gibi herhangi bir yanıcı maddeyi

doldur...git yanına sigara tut bi konşalım bi kavga bitsin de sigarayı alınca çakmağı çıkar yakmak için güya... o arada

cebinden çıkar spreyi yüzüne sık yansın amk!! galiba herşeyi göze almışsın... ben olsam böyle yapardım yanmaya kimse

dayanamaz silah felan çekemez o arada hiç merak etme...

jannissary; inan çok güldüm:) çok komiksin:)

Az *öt ister.. Dediklerini yapmaya. Parada ister. ben kıçımı kurtarıcakmıyım bılmıyorum.Şuan onun derdindeyim.. Gözü Kara olmak gerekir. Şizofreniysen; Hiç Bişeyden Korkmuyacaksın!.. Devlette,Millet'de Seni Yargılıyamıyor. Adam: Anasını ,ablasını ; Nacakla öldürüyor. Savunması'da Şu; İçlerine şeytan girdi.. onları çıkartıyorum..

Ablasını öldürdüğün'de altı ay yatıp çıkıyor. Geri geldiğin'de Adam liste yapıyor köyün içinde Öldüreceklerının.İlk anasından başlıyor... Muhtar haber veriyor hemen ablasını öldürdü saldınız anasını öldürdü gelin alın.Bir 5/6 sonra adam yıne salık...

Şimdi Muhtarın peşinde:) Yakalarsa bilmem napar... Şizofreniysen korkma! ( bende var az ) :D

Ayrılığın rüzgarı zamansız estiği vakit, beni arama buralarda. Ben bilmem hangi meridyenin, bilmem kaçıncı paraleline savrulmuş olacağım. Bilinmez yollarda yürüyeceğim, başı öne eğik. İşte diyecekler, işte o yabancı geçiyor yine yalın ayak, başı dumanlı. Yüreğimin çarpıntısını bilmeden arkamdan ahkam kesecekler. Ellerimde hesap soracak derman yok. Dişlerim kenetlenmiş, dilim lal konuşmuyor benimle. Dermansız dertlerin, onulmaz yangınların, alev alev, har har, kor kor yandığı ve kavuşma ümidinin hızla eridiğini bilerek ve kalbimin bu erimeye inat donduğunu hissederek yürümekteyim. Elimde ne bir pusulam, ne de bir haritam var. Bana klavuzluk eden sadece kargalar. Kargalar kargaşadalar, bense karmaşada. Her şey muamma, her şey bilinmezlerle çevrili. Bende bu bilinmezin, bilinmezliğinde kaybolmak istiyorum Mutlak Sonsuza...! ( Elixir )
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hokkabaz
    hokkabaz's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

luzax bunu yazdı:
    noel hajı eet oleeymiş gorunce utandım bende...  simdi bu 6 ay once bu pezeylo epey kapıstık karakolluk olduk aileme kadar silah ccekti dovdum tabi sora karakola aynen... neyse aradan epey vakit gecti o zmn ettiğim yemini tutma zamanıdır artık...

burda dövdüm demişin madem gücün yetio git döv olmadı dedikleri gibi al yanına arkadaş öle döv:S

Sabrımla yazı tura oynama.. Damarıma basanın.. Kan dolaşımını durdururum !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    luzax
    luzax's avatar
    Erkek
    under_king bunu yazdı:

luzax bunu yazdı:
    noel hajı eet oleeymiş gorunce utandım bende... simdi bu 6 ay once bu pezeylo epey kapıstık karakolluk olduk aileme kadar silah ccekti dovdum tabi sora karakola aynen... neyse aradan epey vakit gecti o zmn ettiğim yemini tutma zamanıdır artık...

burda dövdüm demişin madem gücün yetio git döv olmadı dedikleri gibi al yanına arkadaş öle döv:S

valla kalabalık girmiştik o zmn insan sınırlarını bilmeli bu herif teketekde yer beni yalnız benım amacım bunu dovmek deil yok edecem ortalıkdan o yuzden etkisiz hale getirip kaldırmam lazım su elektro sok olayı onu bir arastırmam lazım bu cihazlar gercekten bayıltabiliyormu??? 

Zafere giden yolda çekilen çile KUTSALDIR!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    luzax
    luzax's avatar
    Erkek
    ELİXİR var komsu olmazmı var tabi dostsuz olurmu...

Zafere giden yolda çekilen çile KUTSALDIR!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

adamı yokmu edicen??

len ilerde olcak bir cinayete yardım suçundan bizide almasınlar sonra:)

Toplam Hit: 35312 Toplam Mesaj: 35