folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bayıltma Teknikleri

Bayıltma Teknikleri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    strike
    strike's avatar
    Erkek
    Evet o göğüse bastırma bayıltıyor ama tehlikeli bi olay.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McErroR
    McErroR's avatar
    Erkek
    Ben Telif Hakkını verdim hacım zaten onlara s-kime kadar a.q öldürürlerse ;)))

www.Tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    @WarninG_ErroR Yok cnm daha neler bi el bombası bi pamuk tamamdır bu iş (Y) :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek

eczaneye gidip çiftlikte inekler için kullanıcaz deyip inandırabilirsen kloroform iste 2 nefesde 1 saatlik kesintisiz uyku :)

http://tr.wikipedia.org/wiki/Kloroform 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    strike bunu yazdı:
    -----------------------------

1) Çene altından aparkat vurursan bayılır.

2) Koltuk altına sert bi yumruk vurursan bayılır.

3) Boynun her iki yanındaki şah damarını 10-15 sıkarsan bayılır.

4) Ta$hakları sıkarsan bayılabilir.

2 ve 4 numaraya pek bi nlam veremedim.. keza genel dolasimla ilgili beyne dogrudan giden gelen kan gibi bisey yok koltukaltinda ve dassaklarda.. :/ sinirlerle alakasi var sanirim.. :/

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

thrbtcell bunu yazdı:
    strike bunu yazdı:

2) Koltuk altına sert bi yumruk vurursan bayılır.

4) Ta$hakları sıkarsan bayılabilir.

2 ve 4 numaraya pek bi nlam veremedim.. keza genel dolasimla ilgili beyne dogrudan giden gelen kan gibi bisey yok koltukaltinda ve dassaklarda.. :/ sinirlerle alakasi var sanirim.. :/

koltukaltında önemli damar var. ama 2 cm kadar içerde. bıçak sokarsan ölebilir. ama vurunca bayılmasına ben de anlam veremedim çünkü damar çok içerde sayılır. Taşak muhabbetinden ben de bişey anlamadım ayrıca kimsenin malını ellemeye niyetim yok :D

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    eter nerden bulcaz hoca

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    hacı bayıltma değilde adamın dengesini buzmak istiyorsan kroşe at şakağına  2-3 dakika kendine gelemez o sırada ne yaparsan yap öldürürmüsün bayıltıp tezavüzmü edersin artık sana kalmış

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thehunturk
    thehunturk's avatar
    Erkek

Bu saydığınız yöntemlerin bayıltma olasılığı %20, öldürme olasılığı %80 olan yöntemlerdir. Bir insanı dış etkenlerle bayıltmaya çalışmak çok tehlikelidir ve ölümle sonuçlanma olasılığı yüksektir. Bayıltma işi bu konuda eğitim almış kişilerce yapılmalıdır.

Adsense Gelirli Siteler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

thehunturk teşekkür ediyorum abi :D

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 100516 Toplam Mesaj: 37