folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Baykalın Yaptığı Delikanlılığa Sığmaz

Baykalın Yaptığı Delikanlılığa Sığmaz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

ecevite laf eden adamın alnını karışlarım :/

sizin tayyipne ırak a operasyon yapmak için bile busha sakso çekerken, o adam tüm avrupayı,amerikayı karşısına alıp kıbrısın yarısını aldı,oraya göstere göstere de devlet kurdu, kimse bi sikim yapamadı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi
    AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    mndlna bunu yazdı:

persian bunu yazdı:

Senin muhalefetten anladığın bu tabi... Tayyip amerikan uşaklarını türkiye ye sokuo baykal karşı,türban serbest bırkmaya çalışıolar din çatışmasına yol açıolar baykal karşı.... baykalda herşeye muhalefet yahu denio sonra hizipçi oluo... Tabi bu sizn gibi olayları tek taraflı görenlerin ve herşeyi baykala mal edenlerin safsatalığı...  

Bi laf vardır or..  s..k...ş  öğretilmez die...  Akpcilerede Baykalı karalamk öğretilmez....  zatn doğuştan yetenekliler o konuda... Akpnin her dediğini herkes yapıck yapmazsa kötü,hep muhalefet olur...   Örnekte olduğu gibi...  bknz POLCECAT

Baykal çalmıo ya,dolandırmıo ya,yalan konuşmuo ya,ağzını bozmuo ya,dağlı tayyip gibi insanlara hayvan muamelesi çekmio ya, dini kullanmıo ya, doğrularını sonuna kadar savunup döneklik yapmıo ya ondan batıo bu adam.... ULAN tayy-itten 1000katı daha iibe siz bokuna kurban olun Baykalın... 

NOT: Baykalcı deyilim... Gitmesini isteyenlerden biriyim...     kömüre,adama,hıyara vs. gibi şeylere bakıp oy verildiği içn Baykaln gitmesini istemk bile saçma ya nyse.... bu millete TAyyip şart... 

Gitmesini istememdeki Neden de ne yaparsa yapsn bu milletten YALAN söyleymezsen arada bi iki HÜNGÜR HÜNGÜR ağlamazsan DOLANDIRMAZSAN oy alamazsın... Baykal bunları yapamıo o yüzden gitsin

1. ya bi tutturmussunuz tayyıp amerıkan usagı dıye, sızın daha mantıklı daha sevıyelı ve daha yapıcı elestırınız yok mu?? Sayın Ecevit'in ABD baskanının karsınında el pence dıvan durdugu gunlerı ne cabuk unuttunuz...

2.sevsenız de sevmesenız de bahsettıgınız kısı Turkıye Cumhurıyetının BASBAKANI'dır,  hem konumu oturdugu makam geregı hem de yasının sızden buyuk olması sebebıyle Turk orf ve adetlerıne gore saygı duyulmayı hak etmektedır. Bu ulkenın hıc bı vatandası hıc bıer devlet buyugune saygızılık yapma ya da hakaret etme hakkına sahıp degıldır...

3.evet Sayın Baykal calmıyo dolandırmıyo...cunku ıktıdara gelemıyo,cunku yapabılecek guce hıc bı zaman sahıp olamıyo..ıktıdar olamadıgı ıcın henuz kendısının kaynakları nası somurdugunu goremedık..

4.dını kullanmıyo demıssın yaa..hakkaten guldum...En yakın zamandan ornek verırsek bılboardlardakı pankartları gormedın sanırım,dın de bızım devlet de bızım dıyordu pankartlarda...e o zaman kendısı dınsızlerle arasındakı mesafeyı acıp onları sahıpsız bırakmadı mı? bu hareket laıklıge karsı odak olmak sucuna gırmıyor mu...

5.bu ulkede hıc denk gelmedın sen sanırım 28 subat oncesı tv'lerde cıkarılan Aczımendı tarıkatındakı adamları ya da Fadıme Sahın'ı...28 subat olduktan sonra nerdeler hanı...Fadıma Sahın o olaydan sonra bıkınıyle denıze gırerken guneslenmedı mı...bunların hıc bısı darbe ortamı hazırlamak ıcın dını kullanmak olmadı zaten dı mı...zaten dını sadece ınananlar kullanır dı mı? danıstayı,cumhurıyet gazetesını bombalayan adamlar once allah ıcın yaptım deyıp sonra ergenekon uyesı cıkmıyor ztn...bu ulkede dını sadece sayın basbakanımız ve ekıbı kullanıyor...

ecevite dil uzatma keserler.el pençe divan duruyor dediğni adam sultanahmeti vururuz dediklerinde birliklerimiz yolda demişti ; )

baykal zamanında bakanlıkta yaptı.yani istese çok rahat cebe indiregandi yapabilecek durumdaydı.bakınız bakanlarınızdan unakıtan tamam mı cicim bilgini tazele biraz : )

bilboardlarda yazan olay akpnin dini kullanmasına karşı bir mesajdı.onların dini sahiplenmesine karşı bir mesajdı anlama problemi olanlari çin ek yazı yazmayı unutmuşlar özür dileriz.

harfiyen katılıyorum+ saygı hakedene gosterilir.ecevite laf etmişsin ama talibanın dizlerinin altında bocek şekline burunmus el ötek öpen basbakanını unuttun galiba.basbakan sıfatını tasıyan biri emekci vatandasa ananıda al git ulan diye adice bi hitabda bulunabiliyosa ki bu ornekler cogaltılabilir bırak saygıyı ben onu insan yerine bile koymam.kukla basbakan ve yardakcılarını iyi tanıyoruz artık gecin bu saygı ayaklarını.  

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    portakal
    portakal's avatar
    Erkek
    herkesın saygısı kendı terbıyesındendır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi
    benim babam senin babanı dover..buna dondu

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    cold-m4 bunu yazdı:

ecevite laf eden adamın alnını karışlarım :/

sizin tayyipne ırak a operasyon yapmak için bile busha sakso çekerken, o adam tüm avrupayı,amerikayı karşısına alıp kıbrısın yarısını aldı,oraya göstere göstere de devlet kurdu, kimse bi sikim yapamadı.

Sonuna kadar katılıyorum;

Ayrıca bana göre CHP ve AKP danışıklı dövüş yapıyor.Yani alınan kararlar doğrultusunda bycall da tayyep de bilerek adım atıyor.Hee CHP nin başına daha iyi birisi gelebilir mi gelemez mi orasını bilemiyecem ama ezelden beridir CHP li olanlar bil artık bycall gitsin diyo,bycall cılar da mevcut tabii :).Bunların sebepleri arasında hiç yolsuzluğu olmadığı vb gibi sebepler var.

Ayrıca bence de Ecevit gelmiş geçmiş en iyi yöneticilerden biridir.Türkiye'nin Amerika'ya kendi çıkarına ters olduğunda rest çektiği ender zamanlardan biri.Tabi sonra halk,tüp sırasına girince onu da beğenmedi.Halk istiyor ki hem hiç zorluk çekmeyelim hem de Amerika'ya rest çekebilelim,e oldu olacak bir anda Japonya gibi de olalım,biraz sabretmeyi öğrenmemiz gerek kanımca

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    portakal
    portakal's avatar
    Erkek

Potansiyel_Virus bunu yazdı:
    evt haklısın belkı komık bı duruma donustu ama..ne sekılde olursa olsun bugune kadar kurulan tum turk devletlerınde bastakıne saygı denılen bı kavram vardı..benım elestırdıgım nokta aslında bu...bırıncısı kım olursa olsun ahmet mehmet veli, eger o koltuga oturmussa ( secımle ya da atamayla ) kısılıgınden dolayı degıl makamından dolayı saygı duymak gerekır...ayrıca bunun dısında turksek bu kulturde yetısmıssek atalarımızdan ogrendıgımız kadarıyla yası bızden cok cok buyuk olan bırıne yasına hurmeten saygı duymak gerekır...

herkesın hataları olur, ama kımseye hakaret etmeyı gerektırmez bunlar...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    mndlna bunu yazdı:

Potansiyel_Virus bunu yazdı:
    evt haklısın belkı komık bı duruma donustu ama..ne sekılde olursa olsun bugune kadar kurulan tum turk devletlerınde bastakıne saygı denılen bı kavram vardı..benım elestırdıgım nokta aslında bu...bırıncısı kım olursa olsun ahmet mehmet veli, eger o koltuga oturmussa ( secımle ya da atamayla ) kısılıgınden dolayı degıl makamından dolayı saygı duymak gerekır...ayrıca bunun dısında turksek bu kulturde yetısmıssek atalarımızdan ogrendıgımız kadarıyla yası bızden cok cok buyuk olan bırıne yasına hurmeten saygı duymak gerekır...

herkesın hataları olur, ama kımseye hakaret etmeyı gerektırmez bunlar...

Baştakininde halkına bir saygısı vardı,onun saglıgını yaşamını kendinden ve ailesinden önce tutardı.Öyle bir lider geçsin başa başım üstünde yeri vardır ama o makama geçip halkını unutan hiçe sayan birine saygıda duymam kimse kusura bakmasın...O makamda diye bana hakaret etme hakkına sahipmidir yada yaşı benden büyük diye benim bildigimin ve yapabildigimin yarını yapabilicek birine hürmet zorumlulugum mu var?Bu sadece hükümet babında anlaşılmasın ama modern yaşamın gerekliliklerini bunu getiriyor.Benden yaşca birine her zaman saygı duyarım o ayrıdır ama kimse babasından amcasından şundan bundan aldıgı makamla gelip ne beni ezebilir nede yanımdaki birini.Aşın artık şu koltuk sevdasınıda işler nasıl yürüyormuş görün

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    CiRKiN bunu yazdı:

bence CHP nin liderliğini hak eden tek solcu...

ayrıca cok güzel konusmuş.bravo SARIGÜL

kesinlikle katılıyorum  

Toplam Hit: 7362 Toplam Mesaj: 39