folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bayrağımızı Tüm Dünyanın Karşısında Gururla Dalgalandırdılar..

Bayrağımızı Tüm Dünyanın Karşısında Gururla Dalgalandırdılar..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

nolanded bunu yazdı:
    -----------------------------

Triumph bunu yazdı:

azeri'ler 2000'lerin başında kuzey kıbrıs'a büyük ibnelik yapmıştı. böyle saçma sapan olaylarda hemen gurur yapmayın. kazandıysa kendileri kazandı. biz daha finale gidemedik.

azerilerin kktc'yi tanımamalarının sebebi şudur,

şu anda dağlık karabağ bölgesi ermenilerin işgali altındadır, eğer azerbaycan kktc'yi tanımış olursa, ermenilerin işgalini de dünya gözünde haklı çıkarmış olur...

biraz derin düşünün a.q çok yüzeyselsiniz...

Biz / ben yüzeyseliz, her b.ku da sen / siz bilirsiniz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Homer
    Homer's avatar
    Erkek

Tebrik ediyorum tüm türk dünyasını.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

sonuçta bencil davranmadı mı? bu bencillik kardeşliğe yakışır mı? aynısını biz ermeniler için yapsak ibnelik olmaz mıydı?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

nolanded bunu yazdı:

bu işler kılıçdaroğluyla bahçeliyle olacak işler değil, bunu sizler de kabul ediyorsunuz aslında şu anda bu işleri yürütebilecek tek kişi erdoğandır, açık olun beyler kabul edin artık, yani başkası çıksa tamam derim budur ama şu anda öyle biri yok

Kabul ediyorum Erdoğan gibi döneği gelmez bir daha.

Kabul ediyorum Erdoğan gibi işbirlikçi çıkmaz bir daha

Kabul ediyorum Erdoğan gibi kandıran yetişmez bir daha.

Kabul ediyorum Erdoğan'ı yaladıkları gibi kimseyi yalamazlar bir daha.

Kabul ediyorum Erdoğan'dan başkası habur'da yaşananları yaşatamazdı..

Hoca sesli güldüm yazdıklarına.Candaş okumaktan kendini uzayda sanıyorsun.Erdoğan ne tarafa çekerse o tarafa gidiyorsunuz.Zamanında azerileri bir gömmediğiniz kalmıştı.Neredeyse bunlar ermenilerden beter diyecektinize (genel / Siz). Sıkışınca başka adam yok triplerine giriyorsunuz.Var kardeşim var.Zilyon tane adam var bu memleketi yönetebiecek.Ama Erdoğan gibisi gelmez bir daha.Erdoğan'ın iki seçeneği var.Ya ülkeye dikta bir yönetim getirterek tarihi kendi yazacak, hakkında övgüyle bahsedilecek.Ya da hain planlarını gerçekleştiremeyip tarihteki en büyük hainlerden olacak..

Bop'un eşbaşkanı olduğunu söyleyen Erdoğan'a hiç ses etmiyorsunuz.Ama aynı şeyi Kılıçtaroğlu söyleseydi varyaaaa.. Öfff öfff yıkardınız ortalığı.Silivriye sokana kadar dellenirdiniz.. dtp ile görüşmem deyip, sonra gidip görüşseydi ya kılıçtaroğlu, terörist olurdu be hacı. ha olmazmıydı ? Haburda teröristi karşılamaya birilerini gönderseydi kılıçtaroğlu yıkardınız ortalığı.Erdoğan bakanlarını gönderdi bea... savcıları sınıra gönderdi.. Ne oldu şimdi ?

Ahh hoca ahhh.. başka adam yokmuş.. sokaktan bir adam çevirrim, erdoğandan daha adam çıkar!

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Güzel hareket ama o anda kadının heyecandan elinde türk bayrağını tuttuğunu bildiğini zannetmiyorum.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Bursada ermenistan maçında azerbaycan bayraklarını toplattıranlar utansın..

FuCk yOu System..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

gururlanmak için bulduğuz şeylere bakın rezilliğinizi görün

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

gururlanmak için bulduğuz şeylere bakın rezilliğinizi görün

Neresi rezillikmiş bunun? Türk milletinin kardeş saydığı bir devletin bütün dünyanın izlediği bir yarışmayı kazanıp bizim bayrağımızı da orada sallaması mı rezillik? Ben gayet gururlandım bizi böyle seven insanlar olduğu için.Allah bizi içimizde ki aydın geçinen bölücülerden korusun.Anlayana...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ataturkcu1
    ataturkcu1's avatar
    Erkek

Azeri hükümetinin ne yaptığı beni hiç ilgilendirmez.

Türk hükümetinin ne yaptığı beni hiç ilgilendirmez.

Beni Azeri halkının ne yaptığı ilgilendirir,Türk halkının ne yaptığı ilgilendirir.Diyeceksiniz ki mevcut bulunan iktidarlar halkın sesini yansıtır zaten.Durun orada beyler derim,bu ülkede düzgün  muhalefet yok diye Akpye oy veren adam sayısını hiç küçümsemeyiniz.Ülkede bu adamın yerine gelecek olan adam bu ülkeyi 1 adım öteye götüremez,getirse getirse bu hükümetin getirdiği kadar getirir,ona da gerek yok istikrar olsun diye Akpye oy veren adam sayısını küçümsemeyiniz.Bugün Azerilerin yaptığı bu hareket,'iki devlet bir millet' anlayışının çökmediğini bir kere daha göstermiştir.En azından bölge halklarının sağduyusunun..

Pragmatism&Realism
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    apokontek
    apokontek's avatar
    Erkek

BarisYigit bunu yazdı:

vay be Türk Bayrağı ile sahneye koşuyorlar..

helal olsun ne diyelim..

Harika birşey yaaa....HELAL ki ne HELAL...! KArdeşlerimiz....

Allah büyüktür vesselam...
Toplam Hit: 3648 Toplam Mesaj: 24