Beat Denemem

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

http://www.zshare.net/audio/70736158100f1f8a/

kendimi geliştirebilme amaçlı yorum istiyorum :)

:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

güzel olmş ama hiç sevmem böyle şeyleri :)

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Realist bunu yazdı:
    -----------------------------

güzel olmş ama hiç sevmem böyle şeyleri :)

eyw.iltifatmı küfürmü tam anlamadım ama sağol :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

Biraz amatör olmuş ama güzel hangi programla yaptın ? Bende beatmaker ve mc'yim "www.myspace.com/vatoz34" snippet'm falan var gir bak istersen

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

fl studio kastırıyom elimden geldiğince."sabrım tükendi"yi daha önce paylaştığında dinlemiştim zaten.fena değil :) snippetdada 30. saniyede fln hayat bu iştenin giriş kısmını kullanmışsın hoş olmuş.bende denemiştim onu kullanmayı ama sample olayını henüz oturtabilmiş deilim :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

iğrenç afedersin.

Enstrüman kullanma şimdilik, bol bol sample kullan, müziğini zenginleştirmeye çalış ve devamlı yeni şeyler dinle, keşfet.

Ehl-i Byte
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweeneyTodd
    SweeneyTodd's avatar
    Erkek

wasd bunu yazdı:

fl studio kastırıyom elimden geldiğince."sabrım tükendi"yi daha önce paylaştığında dinlemiştim zaten.fena değil :) snippetdada 30. saniyede fln hayat bu iştenin giriş kısmını kullanmışsın hoş olmuş.bende denemiştim onu kullanmayı ama sample olayını henüz oturtabilmiş deilim :D

Sample da işin tuzu biberi işte :D Gelen olumsuz yorumlar sadece kendini geliştirmen için olsun fazla üzerlerinde durma sürekli devam et inan böyle başarılı olursun

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

@7-19: ne ciyaklaması yahu :S ?

@trampfd: crunk tarzda dinliyorum,sido-bushido-massaka-killa hakan fln dinliyorum(almanca rapte beatler sağlam oluyo).daha başka bi sürü şey...İğrenç demişsin,çok güzel demiyorum elbette, ama iğrençte değil bu beat.Myspacede bu iğrenç dediğin beatten çok daha iğrençlerine alınmış kayıtları dinliyebilirsin,yada bu şekil free beatler bulabilirsin nette.

@SweeneyTodd: :) eyw.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

wasd, tek bir tarz müzik dinlemek, hele ki yapmaya çalıştığın tarzdaki müzikleri dinlemen seni köreltir, kesinlikle farklı tarz müzikler dinlemelisin, ayrıca crunk dediğin tarzı yapana da dinleyip beğene de akıl sır erdiremeyen biri olarak, beatini tekrar dinledim, souljaboy kazmasının beatlerinden bir eksiği yok, ama hedefin bu olmamalı, yapmaya çalıştığın şeyin adı "müzik", yani bir sanat dalı, bu kadar ucuz olmamalı, dinleyeni etkilemeli, farklı bir ruhu olmalı armonisi olmalı. "Myspace de daha kötülerine kayıt giriyolar" diye bir kıstas bir kriter olamaz. Ayrıca bushido killa milla dediklerine ben sadece "bok püsür" diyorum.
    Herhangi bir öneri yada destek isteğin olursa pm den bana ulaş.

Şimdi düşündüm de ilk beatimi yapalı an itibariyle 11 sene olmuş :)

Ehl-i Byte
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

trampfd bunu yazdı:

wasd, tek bir tarz müzik dinlemek, hele ki yapmaya çalıştığın tarzdaki müzikleri dinlemen seni köreltir, kesinlikle farklı tarz müzikler dinlemelisin, ayrıca crunk dediğin tarzı yapana da dinleyip beğene de akıl sır erdiremeyen biri olarak, beatini tekrar dinledim, souljaboy kazmasının beatlerinden bir eksiği yok, ama hedefin bu olmamalı, yapmaya çalıştığın şeyin adı "müzik", yani bir sanat dalı, bu kadar ucuz olmamalı, dinleyeni etkilemeli, farklı bir ruhu olmalı armonisi olmalı. "Myspace de daha kötülerine kayıt giriyolar" diye bir kıstas bir kriter olamaz. Ayrıca bushido killa milla dediklerine ben sadece "bok püsür" diyorum.
    Herhangi bir öneri yada destek isteğin olursa pm den bana ulaş.

Şimdi düşündüm de ilk beatimi yapalı an itibariyle 11 sene olmuş :)

tek bi tarz müzik dinlemiyorum.gorgorothda dinlerim ying yang twins'de,ac/dc'de dinlerim joe rilla'da,barış manço,ayna,müslüm gürses,bergen...Akla gelebilecek her tür müziği dinledimde dinliyorumda pop müzik hariç.crunk müziği tamamen sevmiyorum,sadece bazı isimler...

Dediklerinin bi kısmına katılıyorum,ama bi kısmınada karşıyım.Sonuçta rap müzikten bahsediyoruz dimi? rapte söz önemlidir.bknz rap müziğin-hiphop yaşam tarzının çıkış noktası :) adamlar 3-5 ritim üstüne bişiler söyleyip bununla eğleniyolardı. ama dediğin gibi güzel şeyler yapmak isterim.yardım edeceksen fikir verebilirsin,her türlü yardıma ve yeni fikre açığım =)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-alper
    By-alper's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SweeneyTodd bunu yazdı:

Biraz amatör olmuş ama güzel hangi programla yaptın ? Bende beatmaker ve mc'yim "www.myspace.com/vatoz34" snippet'm falan var gir bak istersen

Hacım Studio nun Kralı Pürodüksiyonun padişahı FL Studio Dururken Seninkide şimdi öff be.

Hiç Hata yapmamış bir insan, Yeni bir şey denememiş demektir.
Toplam Hit: 1405 Toplam Mesaj: 15