Bedava Hosting Önerileriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    jargonphp bunu yazdı
    end bunu yazdı
    jargonphp bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı
    jargonphp bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

blogspot.com a domain'i yonlendirip kullanabilir.

nasıl oluyor tam olarak o dediğin, özelden veya buradan anlatman çok iyi olurdu.

https://blog.ixirhost.com/domain-adresinizi-blogger-hesabiniza-yonlendirme/ 

google a "domain adresinizi blogger hesabina yonlendirme" yazinca ilk sirada cikan site yukaridaki

yok hocam bilerek sormuştum ben de biliyorum google'a yazıp çıkan sonuçlara göre not almayı. teknik olarak uyarılarınız olur belki diyeydi. maksadım araştırmadan kolay yoldan çabucak bilgi edinmek değil yani.

Çocuk blog yazabileceği bir platform mu istiyor yoksa site kurmayı öğreneyim cebimde dursun mu istiyor?

Ya da web programlamaya ilgisi var, potansiyelli bir arkadaş ve nereden başlaması gerektiğini mi öğrenmek istiyor?

Yoksa girsin blogspot.com adresine Google adım adım her şeyi söylüyor sana.

Yok öğrenme maksatlı sadece ama yaptıklarıda boşa gitmese iyi olur. İnfinity host gibi yerlere baktım övende var sövende :) blogger bencede mantıklı ve kolay görünüyor.

Işte, öğrenmek istediği şey nedir?

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    jargonphp bunu yazdı
    end bunu yazdı
    jargonphp bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı
    jargonphp bunu yazdı
    blackhammer bunu yazdı

blogspot.com a domain'i yonlendirip kullanabilir.

nasıl oluyor tam olarak o dediğin, özelden veya buradan anlatman çok iyi olurdu.

https://blog.ixirhost.com/domain-adresinizi-blogger-hesabiniza-yonlendirme/ 

google a "domain adresinizi blogger hesabina yonlendirme" yazinca ilk sirada cikan site yukaridaki

yok hocam bilerek sormuştum ben de biliyorum google'a yazıp çıkan sonuçlara göre not almayı. teknik olarak uyarılarınız olur belki diyeydi. maksadım araştırmadan kolay yoldan çabucak bilgi edinmek değil yani.

Çocuk blog yazabileceği bir platform mu istiyor yoksa site kurmayı öğreneyim cebimde dursun mu istiyor?

Ya da web programlamaya ilgisi var, potansiyelli bir arkadaş ve nereden başlaması gerektiğini mi öğrenmek istiyor?

Yoksa girsin blogspot.com adresine Google adım adım her şeyi söylüyor sana.

Yok öğrenme maksatlı sadece ama yaptıklarıda boşa gitmese iyi olur. İnfinity host gibi yerlere baktım övende var sövende :) blogger bencede mantıklı ve kolay görünüyor.

Işte, öğrenmek istediği şey nedir?

açıkçası çok fazla detaylıca konuşmadım bunları, bende site kurayım yazılar gireyim adsense filan yapayım diyor basit şeyler. yazılımdır koddur söylemedi öyle şeyler.

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

blogger tabiki kasmaya gerek yok

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Soyle diyeyim esim ve arkadaslari sifir bilgi ile blogger da blog acip domain yonlendirdiler.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    blackhammer bunu yazdı

Soyle diyeyim esim ve arkadaslari sifir bilgi ile blogger da blog acip domain yonlendirdiler.

evet şuanda açık ara farkla blogger öneriliyor ben de onu önerdim hem garanti kapanma riski yok denebilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

cocugun öğrenmek istediği blog acmak, wp kurmak, 2-3 eklenti ile birseyler kurcalamak mi ? Yoksa blog acmsam ne kaar kişi okur, içerik üretebilir miyim kismi mi ?

Eğer blog kurulum eklenti tema editleme vs ise blogger adamin işini görmeye bilir. 

içerik üzerine calisacak ise diğer kisimlar ile uğraşmasin blogger dan yurusun

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

cocugun öğrenmek istediği blog acmak, wp kurmak, 2-3 eklenti ile birseyler kurcalamak mi ? Yoksa blog acmsam ne kaar kişi okur, içerik üretebilir miyim kismi mi ?

Eğer blog kurulum eklenti tema editleme vs ise blogger adamin işini görmeye bilir. 

okadar detaylı konuşmadım hocam ama bana söylediği bişeyler yazıyım yayınlıyım filandı, bende o yüzden konu açtım, blogger bence de işini görür.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Eskiden bir freeservers imiz vardı aklıma geldi :( 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    jargonphp bunu yazdı
    rakkoc bunu yazdı

okadar detaylı konuşmadım hocam ama bana söylediği bişeyler yazıyım yayınlıyım filandı, bende o yüzden konu açtım, blogger bence de işini görür.

Hocam bu soruların cevabi olmadan ilerlemen yanlış. 

detayli konuşmadım diyorsan ilk önerim detayli konuş olacaktir.

Hedefin ne olduğunu kesinleştirmeden cikarsan yolda gereksiz yorulursun. Kişinin amaci, birşeyler paylaşacaği alan oluşturmak mi, birseyler paylaşmayi öğrenmek mi, bir seyler paylaşılacak ortamı kurmayı öğrenmek mi, bir seyler paylaşılacak ortamı geliştirmek mi, yoksa paylaştiği şeyleri google da indexletmeyi öğrenmek mi , birseyleri anonim olarak paylaşabilmek ve iz birakmamayi öğrenmek mi ? giderde gider. bu saydiklarimin her birisi ayri bir iş kolu.. 

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Arkadaşın derdi "söyleyecek çok şeyim var, yazmak istiyorum" ise;

blogspot.com

wordpress.com

wix.com

Buradan bir blog açıp 1 tane de domain alsın yönlendirsin.

---

wordpress'in içine dalmak kurcalamak istiyorum. programlama kodlama öğrenmek istiyorum diyorsa bunları localde yapabileceği çok yöntem var (örnek: xampp)

---

R10'da sponsor hosting forumu var, onlara bakılabilir.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 4902 Toplam Mesaj: 22
free hosting bedava hosting