folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Beden Eğitimi Ögretmenligi Yaz Okulu Bulmam Lazım?

Beden Eğitimi Ögretmenligi Yaz Okulu Bulmam Lazım?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Beyler 6.5 ay amerikada kaldıgım ıcın okulun ilk donemıne gıdemedım altdan 6 tane dersim kaldı o yuzden yaz okuluna gidip temizleye bildigim kadar temizlemek istiyorum bu konuda yaz okullarını nasıl ogrenebılırım. Ankara Afyon Eskisehir kirikkale istanbul izmir bu civarlarda olursa benım ıcın cok ıyı olur.

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

devamsızlıktan kalmadınmı ki

akmarky tarafından 14/Mar/14 01:35 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

Hemen bakıp yazıyorum Obs e, devamsızlıkdan kalınca yaz okulunda veremıyozmu ?

- Ben alışılmış şeyleri sevmem, bilirsin.Yaşamaksa ; dilediğim gibi yaşamalıyım, sevmekse; gönlümce sevmeliyim.Kendi elimle yazmalıyım alın yazımı,ölmekse istediğim anda ÖLMELİYİM.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    h2run bunu yazdı
    akmarky bunu yazdı

Hemen bakıp yazıyorum Obs e, devamsızlıkdan kalınca yaz okulunda veremıyozmu ?

yok anam üj kuruja bej köfte ama hoca halledebilir diye biliyorum ikna edebilirsen...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

3 FF var gerisi DZ den bırakmış

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek

dz ne be o devamsızlıktan kalmadır sen bi öğrenci işlerine git... büyük ihtimalle devamsızlıktan kalmışsındır

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    akmarky bunu yazdı

dz ne be o devamsızlıktan kalmadır sen bi öğrenci işlerine git... büyük ihtimalle devamsızlıktan kalmışsındır

DZ - Devamsızlık işte hocam .. alamıyormuyuz devamsızlıkdan kaldıgımız derslerden ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Hacı arslan25 ulaş bilgisi vardır büyük ihtimalle besyo okuyor balıkesirde.

www.kriptopedi.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Easx bunu yazdı

Hacı arslan25 ulaş bilgisi vardır büyük ihtimalle besyo okuyor balıkesirde.

tamam hocam saolasın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calculator
    calculator's avatar
    Erkek

Devamszlktan kaldgn derstende yaz okuluna gidebiliyrsun benim billdigim. Devam zorunlugun olur ancak her üniversitenin kendince farklı oluyor. Nevsehir üniversitesinde bu yıl acıldı yarn senin icin bi ögrenirim yaz okulu acıcaklar mı

Çok üşengec
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    h2run
    h2run's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    calculator bunu yazdı

Devamszlktan kaldgn derstende yaz okuluna gidebiliyrsun benim billdigim. Devam zorunlugun olur ancak her üniversitenin kendince farklı oluyor. Nevsehir üniversitesinde bu yıl acıldı yarn senin icin bi ögrenirim yaz okulu acıcaklar mı

Hocam ogrenırsen sana zahmet cok ıyı olur senden haber bekleyecegım.

Toplam Hit: 1205 Toplam Mesaj: 13