folder Tahribat.com Forumları
linefolder Kriptoparalar & Blockchain
linefolder Bee Network Yeni Cripto Para Birimi

Bee Network Yeni Cripto Para Birimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek

Bugün bir arkadaşım da denk geldim uygulama üzerinde  24 saatte bir girip madencilik işlemini başlatıyor herhangi bir ücret talep etmiyor sadece ilk girişte telefon onayı istiyor.Uygulamayı incelediğim de hedef olarak 2022 olarak belirlemişler kendilerine borsa giriş tarihi olarak o tarihe kadar planlama yapmışlar.Saatte 0.8 bee olarak çalışıyor sistem tabi mevcut kitle yükseldikçe abone sayısı arttıkça bunu düşüreceğini de iletmiş ios ve android uygulamalar mevcut , bir kenarda dursun diyenler indirip bakabilir.

referans kodu olarak : mericuzunoglu girerseniz katkıda bulunmuş olursunuz.

Bee web sitesi

https://www.bee.com/index.html

ios

https://apps.apple.com/hk/app/bee-games/id1529988919?l=en

android

https://play.google.com/store/apps/details?id=games.bee.app

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Zamanında Ripple'a gereken önemi göstermedik şimdi bile 4 liradan işlem görüyor. Bi bakalım neyin nesiymiş... 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

daha markette listelenmeden 200 bin kullanıcıda hazır satılmayı bekleyen sürüsüne bereket bee coin mevcut. :d çöp hocam. bir kripto para projesinde en önemli işlerden biri de para akışını sağlayabilmek. adamlar resmen en önemli işi 2021 de borsaya girmeyi hedefliyoruz diyerek sonraya bırakıyor. Anne yarın yaparım ödevi yeaa diyen çocuklar gibi.

Ellerinde değerli bir domain mevcut bunu da böyle kullanıyorlar. Yazık ya.

edit: cümle anlaşılmıyordu düzenledim. :d

GuArDiAn55 tarafından 21/Ara/20 23:45 tarihinde düzenlenmiştir

HACKEROKAN!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

daha markette listelenmeden 200 bin kullanıcıda hazır satılmayı bekleyen sürüsüne bereket bee coin mevcut. :d çöp hocam. bir kripto para projesinde en önemli işlerden biri de para akışını sağlayabilmek. adamlar resmen en önemli işi 2021 de borsaya girmeyi hedefliyoruz diyerek sonraya bırakıyor. Anne yarın yaparım ödevi yeaa diyen çocuklar gibi.

Denemeye değer hocam bir kenarda dursun ne olacağı belli olmuyor:))

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ios veandroid cihaza yükleyip habire madencilik mi oluyor :D

2 iphone 2 android 1 laptop 1 masaüstü boşta duruyor. kiminin ekran çatlak kiminde şebeke yok. bi araştırayım iş yaparsa wifiye bağlar şarja takar 24 saat yardırırım :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

2 iphone 2 android 1 laptop 1 masaüstü boşta duruyor. kiminin ekran çatlak kiminde şebeke yok. bi araştırayım iş yaparsa wifiye bağlar şarja takar 24 saat yardırırım :D

Telefon numarası doğrulama istiyor hocam boşta faturasız hattın varsa denemeye değer

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    efsanemeric bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

Telefon numarası doğrulama istiyor hocam boşta faturasız hattın varsa denemeye değer

hocam 3 hattım var. anne baba falan eklerim o sorun değil. ürküttüğüm kurbağaya değecekse şayet hallederim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

hocam bari daha mantıklı projelere yönelin. https://bitcointalk.org/index.php?topic=2008578.0 şöyle bir proje buldum biraz gezinip. geleceğin projesi denemez ama para kazandıracağını düşünüyorum. mining yapıp bekletilebilir. en azından bee networkten daha gerçekçi bir kullanım senaryosu mevcut. :D privacy coinler her zaman kendilerine yer bulabiliyor.

HACKEROKAN!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsanemeric
    efsanemeric's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

hocam bari daha mantıklı projelere yönelin. https://bitcointalk.org/index.php?topic=2008578.0 şöyle bir proje buldum biraz gezinip. geleceğin projesi denemez ama para kazandıracağını düşünüyorum. mining yapıp bekletilebilir. en azından bee networkten daha gerçekçi bir kullanım senaryosu mevcut. :D privacy coinler her zaman kendilerine yer bulabiliyor.

Alternatifleri denemek lazım bir yerden şans illaki denk gelir,  bide şeyh çalışma yapıyor gerçekleşirmi bilemeyiz tabi ama gelecekte çoğu coin para aşırı yükselişe geçecek doge de yatırım yapıyorum bir yandan bitcoin haricinde 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Binance benim hesabıma 100 TWT yüklemiş ama karşılık olarak 0 tl görünüyor henüz listelenmemiş sanırım.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samoki
    samoki's avatar
    Erkek
    efsanemeric bunu yazdı
    GuArDiAn55 bunu yazdı

Denemeye değer hocam bir kenarda dursun ne olacağı belli olmuyor:))

Denemeye aldık hocam ref ekledim :/

Jilet artık yok kardeş
Toplam Hit: 3395 Toplam Mesaj: 28
para coin sanal para