Beğendiğiniz Protest Rap Parçalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Çok sağlam sözleri olan ama kıyıda köşede kalmış çok fazla parça olduğunu farkettim. Beğendiklerinizi konuya atarsanız güzel olur.
    Rap camiasını pek tanımıyorum. Kimler güzel eleştirir hükümeti ?

https://www.youtube.com/watch?v=G7s4Q6Eg5A4

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek

saian, k"st, mehmet toksoy

bu üçü doyurur seni ;)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı

saian, k"st, mehmet toksoy

bu üçü doyurur seni ;)

Saian'ı anlarsın, arada bilmediğin kelimeler çıkar, bazen kendiyle çeliştiği olur.

K"st'eğlencelidir, cümleler devrik ve nerede başlayıp nerede bittiği pek anlaşılmaz

Mehmet Toksoy çok fazla kişiden ve kitaptan bahseder, çok fazla terimsel kelime kullanımı vardır. albüm değilde single olarak çıkardığı parçalar daha güzeldir bence

Çağrı Sinci, indigo, Deniz Sungur (Zorba), klişe olacak ama Gazapizm felan dinleyebilirsin.

aslında arayınca çoğu türkçe rap sanatçısının bahsettiğin türde parçaları vardır

Yaşa, Öl...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Jinpachi bunu yazdı

Çağrı Sinci, indigo, Deniz Sungur (Zorba), klişe olacak ama Gazapizm felan dinleyebilirsin.

listeyi çağrı sinci gereksiziyle başlatman çok büyük bir hata, indigonun olaylar çok farklı, zorba eh işte, gazapizm ödül törenine gitmeycekti

hocam kadroda bi zorba olabilir dedirtiyor onun da baya hatası vardır, müzik bana göre önce karakter sonra sanat olduğundan saydıklarını eleyerek dinliyorum :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı
    Jinpachi bunu yazdı

listeyi çağrı sinci gereksiziyle başlatman çok büyük bir hata, indigonun olaylar çok farklı, zorba eh işte, gazapizm ödül törenine gitmeycekti

hocam kadroda bi zorba olabilir dedirtiyor onun da baya hatası vardır, müzik bana göre önce karakter sonra sanat olduğundan saydıklarını eleyerek dinliyorum :)

mesela kimi?

Yaşa, Öl...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Deleted001
    Deleted001's avatar
    Erkek
    Jinpachi bunu yazdı
    yalinyalniz bunu yazdı
    Jinpachi bunu yazdı

mesela kimi?

hangi türde çalışmaları dinlediğime göre değişir, piyasada çok adam dinledim çok adam da eledim dinlenmez diye ki yıllardır bir şarkısını bile açmadığım çok mc var

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bonibon
    Bonibon's avatar
    Erkek

Tam da norm ender dinlerken çıktı karşıma başlık.

Pek rap dinlemiyorum artik ama eskiler iyiydi. 

Norm ender - çıktık yine yollara

om mani padme hum
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek
    yalinyalniz bunu yazdı

müzik bana göre önce karakter sonra sanat olduğundan saydıklarını eleyerek dinliyorum :)

üstteki yazdığına istinaden piyasadan kimseyi dinlememen gerekir.en kaliteli dediğin bile bir kaypaklık bir gereksizlik mutlaka yapmıştır.

25 yıldır dinlerim, cd kaset plak arşivlerim vardır. ama yukarıda koyu görünen şey piyasanın çoğunda yoktur.

Yaşa, Öl...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jinpachi
    Jinpachi's avatar
    Erkek
    Bonibon bunu yazdı

Tam da norm ender dinlerken çıktı karşıma başlık.

Pek rap dinlemiyorum artik ama eskiler iyiydi. 

Norm ender - çıktık yine yollara

yapma...

Yaşa, Öl...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Linkler nerede ? :))) 
    Atın bir kaç parça dinleyelim.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nurulmac11
    nurulmac11's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=JYIyNgEDn9o

black implies white, self implies other, life implies death.
Toplam Hit: 2252 Toplam Mesaj: 24
rap protest