folder Tahribat.com Forumları
linefolder Sosyal Ağlar
linefolder Begen,Takip Et,Paylaş,İzle Para Kazan (Ödeme Kanıtları Var)

Begen,Takip Et,Paylaş,İzle Para Kazan (Ödeme Kanıtları Var)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djmatrax
    djmatrax's avatar
    Erkek

Web%20site

Arkadaşlar inanmayanlar olabilir ödeme kanıtlarını birebir paylaştım isterseniz banka hesabına dair dekontları da aktarabilirim...Cep harçlıgınız çıkar :)Hemen size sistemi tanıtayım ;

Facebook, Youtube, Twitter, Google +, İnstagram, Linkedin ve Sörf ile para kazanabilirsiniz. Begenin takip edin izleyin bu sitede boş yok herşeyden para kazanabiliyorsunuz..

Web site puanlama sistemi ile çalışıyor. kimi begeniler 14 puan kimisi 8 puan vs. puanları toplayarak kazanıyorsunuz. günlük minimum 100 reklam bulunuyor. eğer 50+ reklam izlerseniz ek 50 puan hediye ve 100+ reklam izlerseniz hem 50 puan hemde 150 puan hediye olacak şekilde 200 puan hediye veriyor. ortalama günlük 500+ puan kazandıracak reklam çıkıyor ve hediyesi ile günlük 700+ puan kazanıyorsunuz. her 5000 puan 1$ olarak belirlenmiş. yani günlük 0.14$+ kazancınız oluyor. haftalık en az 1$+ kazancınız var demektir.

site ödemesini ;

Paypal ve okpay olarak yapıyor. okpay anında ödeme yapıyor. paypalda 48 saat sonra yapıyor.

Minimum ödeme tutarı;

okpay için 0,10$ (anında ödeme işlemi)

paypal için 1$ (48 aatte ödeme işlemi)

Ödeme Kanıtı 1

Ödeme%20Kanıtı%201

Ödeme Kanıtı 2 taze :)

Ödeme%20kanıtı%202

Ref linkini paylaşmak yasak oldugundan ilgilenen arkadaşlar varsa pm istesin lutfen..Web sitede daha fazla nasıl kazanılır uyelikler nasıl olmalı web sitedeki görevlerle daha fazla nasıl kazanılır gibi durumlarda yardım isteyebilirsiniz...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Bu islemleri yapmak ne kadar suruyor?

Yani haftada 1 dolar kazanmak icin , pc basinda 1 gunde kac dakika gecirmek lazim?

İmza YOK !!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NmC
    NmC's avatar
    Erkek

Aylık 4 dolar.. Harcadığın vakitte php öğrensen 2-3 ay sonra ayda 400-500 lira kazanırsın :)

There are 10 types of people in the world. Those who knows binary and those who dont...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

Pm attim hocam.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djmatrax
    djmatrax's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Yani haftada 1 dolar kazanmak icin , pc basinda 1 gunde kac dakika gecirmek lazim?

Web sitede herzaman yapacak iş var  :) size kalmış zamanlama  gunluk yarım saatinizi almaz ben ole yaptım haftada 1 dolar oldu gunluk pc basındaysanız eger haftalık 3 dolara yakın yapabilirsiniz...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umbra
    umbra's avatar
    Erkek

fake twitter ve facebook hesabı açın. ara ara paylaşımlar yapın. az birşey ilgi çekmeye başlayınca hesapları ben teslim alayım. haftalık 5 dolar vereyim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    djmatrax bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı

Web sitede herzaman yapacak iş var  :) size kalmış zamanlama  gunluk yarım saatinizi almaz ben ole yaptım haftada 1 dolar oldu gunluk pc basındaysanız eger haftalık 3 dolara yakın yapabilirsiniz...

Birden cok hesap acsak , yani 10 paypal acip bir ana hesaba baglasak ve 10 kullanicidan islemleri yapsak haftada 3 degil 30 dolar kazansak? Olabilitesi var mi yada engeli?

İmza YOK !!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek

Adres ne hocam sitenin

İmza YOK !!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djmatrax
    djmatrax's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı
    djmatrax bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı

Birden cok hesap acsak , yani 10 paypal acip bir ana hesaba baglasak ve 10 kullanicidan islemleri yapsak haftada 3 degil 30 dolar kazansak? Olabilitesi var mi yada engeli?

hocam site  farklı paypal hesap zorunlulugu istemiyor butun hesaplarınızdan parayı tek paypal hesabına aktarabilirsiniz ama farklı farklı face twittter vs hesapları açmak insanı yorar ama tabi size kalmıs yapabilirsiniz... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    djmatrax
    djmatrax's avatar
    Erkek
    JiggSaw bunu yazdı

Adres ne hocam sitenin

Hocam imzama ekledim ordan detaylarada ulaşabilirsiniz uyede olabilirsiniz..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

abi haftada 1 dolar :| günlük 1 olsa belki de hiç akıl karı gelmedi bana.

test 1 2
Toplam Hit: 3320 Toplam Mesaj: 31