folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bel Destekli Güzel Bilgisayar Koltuğu Önerisi ?

Bel Destekli Güzel Bilgisayar Koltuğu Önerisi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

deri kaplama sicaklarda su gibi olursun abi valla bende alicamda bu arkasi delikli esnek malzemeden var kumas gibi bisi valla onlardan bakicam hem ucuz hem rahat bence arkasi delikli hava alir terletmez. bunun ustunde 2 saat oturdunmu gotun yosun baglar gibime geliyor

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı

deri kaplama sicaklarda su gibi olursun abi valla bende alicamda bu arkasi delikli esnek malzemeden var kumas gibi bisi valla onlardan bakicam hem ucuz hem rahat bence arkasi delikli hava alir terletmez. bunun ustunde 2 saat oturdunmu gotun yosun baglar gibime geliyor

Bende öyle düşünüyorum hocam, almışken terletmeyen rahat dik tutan geriye yatar mekanizması olan bişey bakıyorum. Karttan yüklü miktarda para çekicem 11'de çekmeden almam lazım :/

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

https://www.evidea.com/turksit-817-baslikli-file-yonetici-koltugu-siyah-wyb006/p/179843

Bunu alıyorum hocalar, yatar mekanizması konusunda var diyende var yok diyende var. Sırt bölümünün altında kutu var. Sanırım yatarı var.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı

https://www.evidea.com/turksit-817-baslikli-file-yonetici-koltugu-siyah-wyb006/p/179843

Bunu alıyorum hocalar, yatar mekanizması konusunda var diyende var yok diyende var. Sırt bölümünün altında kutu var. Sanırım yatarı var.

en guzeli bu modeller bence hocam bi al bakalim begenirsen bende incelim

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Absolut bunu yazdı
    cache bunu yazdı

en guzeli bu modeller bence hocam bi al bakalim begenirsen bende incelim

Isparta'da satılıyormuş, yarın bizzat gidip totomu rahat ettirecek mi bir bakayım :) fiyatıda aynıysa kucaklar gelirim. Yarın bu meseleyi çözmem lazım :) Teşekkürler hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

ben de terletmeyeninden istiyorum ama bilgisayar koltuğuna 200 lira veresi gelmiyo insanın pek en azından benim :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    slanger bunu yazdı

ben de terletmeyeninden istiyorum ama bilgisayar koltuğuna 200 lira veresi gelmiyo insanın pek en azından benim :D

hocam arkadasda bende gunun 15+ saati nerdeyse pc basinda geciren tipler oldugumuzdan bi sure sonr boyle bisi sart :D sayet normal koltukda gotun agrimaya belin egilmeye baslayinca parayi pek sknti etmiyorsun :)

Toplam Hit: 1779 Toplam Mesaj: 18
koltuk