folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Beleş, Hızlı Vpn + Her Platformda Rootsuz Jbsiz Reklam Engelleme (Android, İos, Windows)

Beleş, Hızlı Vpn + Her Platformda Rootsuz Jbsiz Reklam Engelleme (Android, İos, Windows)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

selam gençler sürekli konular açılıyor yok şu vpn yok bu vpn.

yok 3 aylık beleş beş aylık beleş. şunu kur reklam çıkmasın, yok rootla şunu kur vs vs. yaklaşık bir yıldır kullandığım etrafımda da herkese önerip kullandırttığım beleş bir vpn var. bu vpn den bağlanınca reklamları da engelliyor. youtube undan oyunlarına kadar hiç bir yerde reklam çıkmıyor telefonda falan bile.

"reklam izle ödül al" tarzı oyunlarda "izlenecek reklam bulamadık" hatası verir genelde reklamlara erişemediği için.

https://www.sigavpn.com/

site bu, burdan kafanıza göre size yakın bir sunucu seçip ayar dosyasını indirin. ben romanya kullanıyorum genelde.henüz hiç hız sorunu yaşamadım, dizimi youtube umu hd de izliyorum.

sonra platformunuza göre client indirip onun içine yükleyeceksiniz bu ayar dosyasını bir kereye mahsus.

windows için : https://swupdate.openvpn.org/community/releases/openvpn-install-2.4.6-I602.exe

android için : https://play.google.com/store/apps/details?id=de.blinkt.openvpn

ios için de sanırım bu iş görür : https://itunes.apple.com/tr/app/openvpn-connect/id590379981?mt=8

vpn li speed test sonucu

aynı yerde vpnsiz speed test: 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Sitece boyle bir oneriye ihtiyacimiz vardi gercekten tesekkurler

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek

iosta aloha browser kullanıyorum o da iş görüyor

le le le sakine
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

çok sağol hocam.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

tesekkurler.hiz yariya dussede guzel.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Şugar...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

gecen bi konuda yazmistin. bende kullaniyorum apple da aynen dedigin gibi. reklam cikmiyor. anladigim kadariyla youtube da reklam cikmamasinin nedeni romanya da oturup dili turkce olan hedef kitlesine yonelik reklamin az veya hic olmamasindan kaynaklaniyor diye düşünüyorum. diger turlu ssl baglantinin icerigini nasil gorecek. cok nadir youtube da sacma sapan kalitesiz reklamlar çıkıyor.

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Bende indirip kurdum. Şu tiktok ve benzeri reklamlar çıkmazsa duacınım hacı valla 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Bende indirip kurdum. Şu tiktok ve benzeri reklamlar çıkmazsa duacınım hacı valla .

İşe yaradı mı? 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    317seref
    317seref's avatar
    Erkek

eline emeğine sağlık teşekkürler

## sen istiyor duj verecek yüz daha
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

Mon Feb 04 05:05:52 2019 WARNING: Bad encapsulated packet length from peer (15432), which must be > 0 and <= 1626 -- please ensure that --tun-mtu or --link-mtu is equal on both peers -- this condition could also indicate a possible active attack on the TCP link -- [Attempting restart...]
    Mon Feb 04 05:05:52 2019 Connection reset, restarting [0]

ben bu hatayı alıyorum bağlanamıyorum. kykwifi kaynaklı sanırsam. :D Çözemezsem kendi vpn sunucumu kuracam mecbur.

HACKEROKAN!
Toplam Hit: 16773 Toplam Mesaj: 44
vpn vpn adblock reklam engelleme