Beleş Konuşma?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

olm komik mi olmaya çalışıyosunuz zaten eski telefonlarda 9 a bastığın zaman 9 kere tık yapar kendisi bunu otomatik hale getirmiştir artık yeni telefonlardada aynı şekilde tek ses çıkar ama 9 tık olayı daha hızlı biçimde işler

her halükarda bu sistem yalandır yanlıştır saçmadır

Zimbabwe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

olm komik mi olmaya çalışıyosunuz zaten eski telefonlarda 9 a bastığın zaman 9 kere tık yapar kendisi bunu otomatik hale getirmiştir artık yeni telefonlardada aynı şekilde tek ses çıkar ama 9 tık olayı daha hızlı biçimde işler

her halükarda bu sistem yalandır yanlıştır saçmadır

komik olmaya çalışmıyoruz...telsizlerde olmuyo dedik sadece normal tellerde oluoy yani o en eski tellerde demedik zaten olay yanlışmış sen ne yapmaya çalışıyosun?

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

telsiz melsiz eski telefon normal telefon hangi telefon getirirsen getir bu yöntem hiç bi işe yaramaz götten sallanmış bişeydir aslını araştırmadan buraya kopyala yapıştır yapmışsın resmen kimseye de bi faydası yok bu bilginin

o kadar..

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek
    Kreston bunu yazdı:

telsiz melsiz eski telefon normal telefon hangi telefon getirirsen getir bu yöntem hiç bi işe yaramaz götten sallanmış bişeydir aslını araştırmadan buraya kopyala yapıştır yapmışsın resmen kimseye de bi faydası yok bu bilginin

o kadar..

işte bizde gerçek mi diye soruyoruz sen anlamadın tabi....hatta sonunda ? işareti var...

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanaN
    CanaN's avatar
    Dişi
    Şehir efsanesi.

Holyone bizi discoya götürrrr !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nihat38
    nihat38's avatar
    Erkek
    kardeş sen darbeli arama yaptırıyorsun makinaya tonlu değil bu ücretsiz değil sakın aramayın arkadaşlar bu adamın aklına uyup sende biraz araştırda öyle yaz foruma diğerlerinide zarara sokma allah muhafaza ara beni boya beni numaralarını beleş arama yapıyorum diye arayanlara faturalar kitlemesin sonra
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Bunun işe yarayacağı tek yer: Telefonun arkasındaki 0'a basma kilidi kapatılıp çıkarılmışsa ( ki bunu bizim ewdekiler yapardı) 10 defa basar ve de 0 ı tuşlamış olursun. Sonra istediğin yeri ara. Normal ücretlendirmeden hiç bir farkı yoq. Sana kazandırdığı tek şey de parmak kasıdır...

vatandaşa kafam girsin!..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ibosoft
    ibosoft's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Sene 1998 :)

dizi dizi incisin danalıkta birincisin
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armagedon
    armagedon's avatar
    Erkek
    Beleş Meleş Değil Bu Numara Çok Eski..Biladerle YApıyoduk Onu Yıllar Önce Evdekiler Tel u Kilitliyo Diye..Hehe Bak Maziye Döndüm Ama Konu Yaradı :)

İnsan Gibi Yaşa...Adam Gibi öL..! Ekmeğini Böl.. Vatanını Böldürme..!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emile
    emile's avatar
    Erkek
    ben denemiştim bişi değişmiyo..
Toplam Hit: 4387 Toplam Mesaj: 21