folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Belgesel Arşivi | Turkce Dublaj | Guncel | Teklink

Belgesel Arşivi | Turkce Dublaj | Guncel | Teklink

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    calpazhan
    calpazhan's avatar
    Erkek

Başladım indirmeye ellerine sağlık hocam devamını beklerim

Hayatım Beni Bile Güldüren Bir Oyuncak...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Carlsaganandcat
    Carlsaganandcat's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çok sağolasın...

9200 feetde alınan ilk nefes...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek
    National Geographic | Kusursuz Katiller Asya | 2010  HDTV 720P

Ormanların en usta avcıları ekranlarınıza bu belgesel ile geliyor.
    Kusursuz Katiller: AsyaKuzey Kutbu’ndan tropikal alanlara, Asya’da yaşam zor.
    Kutup ayıları, boz ayılar, kobralar ve dev arılar yaşayabilmek için vahşi doğaya ayak uydurmak

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HorbaDor
    HorbaDor's avatar
    Erkek

hacım şöyle teknolojiyle alakalı (örn; megafactories gibi ) belgeseller varsa yükler misin. ayrıca teşekkürler.

Ha Ha!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek
    Eski Sarı Açık Desene - 2003 - DVDRip XviD

http://www.imdb.com/title/tt0386438/

Yapım: 2003 ~ Türkiye
    Tür: Belgesel,  Spor,  Tarih
    Yönetmen: Ömer Ali Kazma
    Senaryo: Ömer Ali Kazma
    Yapımcı: Orhan R. Gorbon,  Kaan Yüceil,  Aycan Avcı
    Görüntü Yönetmeni: Tolga Yüceil
    Müzik: Cevdet Erek
    Süre: 1 saat 30 dk

Oyuncular

Hakan Şükür,  Fatih Terim,  Bülent Korkmaz,  Arif Erdem,  Ali Faryd Mondragon,  Ergün Penbe,  Ümit Karan,  Cesar Prates,  Elvir Baliç,  Cihan Haspolatlı,  Volkan Arslan,  Frank De Boer,  Müfit Erkasap

'Eski Açık Sarı Desene' Galatasaray penceresinden Türk futboluna uzanmayı amaçlayan bir film. Futbol sevgisiyle dolu uzun bir lig maratonunu, sahne arkasında olup bitenlerle gözler önüne seriyor. Galatasaray Futbol Takımı'nın 2002-2003 sezonuna başladığı ilk maç ile 'motor' diyen ekip bu sezonda oynanan Şampiyonlar Ligi ön eleme CSKA Sofya maçı ile son buluyor. Kamplar, antrenmanlar, maç öncesi, maç sonrası görüntüler, yolculuklar ve deplasmanlar ile geçen zorlu bir sezonu görünmeyen tarafı ile anlatan film, futbolun mutfağını, göremediğimiz yönleri ile futbolcuyu, bir sezonda yaşanabilecek sevinç, üzüntü, öfke ve heyecanı tarafsız ve yorumsuz biçimde el değmemiş görüntülerle bir araya getiriyor.
    Senaryonun, senaristin, setin, ışığın olmadığı, her şeyin doğal akışında görüntülendiği belgeselin yönetmeni Ali Kazma hiçbir plana müdahale etmemiş: 'Ben kafamda kurduğum bir senaryoya göre oyuncuları yani futbolcuları, teknik ekibi, taraftarı kısaca hiç kimseyi yönlendirmedim. Filmin estetik açıdan ve anlatım açısından oluşumunu koşullar belirledi. Biz de koşullara müdahale etmeden bir dil yakalamaya çalıştık.'
    Ülkemize vizyona giren ilk futbol belgeseli olan 'Eski Açık Sarı Desene', bakalım belgesel yapım alanında yeni bir kulvar açabilecek mi?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

BBC | Naziler - Tarihten Bir Uyarı | DVDRIP | TR Dublaj l Tek Link l İndir

Naziler: Tarihten Bir Uyarı " III. Reich’ın iniş ve çıkışlarını kuşatan popüler bir efsaneyi açıklıyor. İzleyeceğiniz bu çarpıcı belgesel, Nazilerin nasıl güçlendiğini, etrafına nasıl hükmettiğini ve kültürlü bir ulusun nasıl böyle insanlık dışı faaliyetlerden sorumlu olabileceğini keşfediyor. hayretler içinde izleyeceksiniz..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

National Geographic - 2000'den Sonra Yeni Kaşifler - Türkçe Dublaj

Yüzyılı aşkın bir süredir National Geographic kaşifleri maceracı ruhlar olarak adlandırılıyor.Şimdi kışkırtıcı röprotajlar ve muhteşem filmler sizi yeni kuşak kaşifler ile tanıştırıyor. Bu muhteşem yolculukta Dr. Robert Ballard ile Akdeniz in derinliklerindeki Roma batıklarını keşfedin, lan Baker ile Tibet Tsangpo Gorges deki gizemli şelaleyi araştırın, deniz araştırmacısı Sylvia Earle ile inanılmaz derinliklere dalın ve Eski Mısır sırlarını arkeolog Dr. Zahi Hawass ile çözmeye çalışın.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

Baraka | Sözcüklerin Ötesindeki Dünya (1992) DVDRip

http://www.imdb.com/title/tt0103767/

Tür : Belgesel
    Yönetmen : Ron Fricke
    Yapım : 1992, ABD
    Süre : 96 dk.

Filmin Konusu
    Özgün ve eşsiz bir eser olan bu filmi ABD’nin sıra dışı yönetmeni Ron Fricke, Amerikalı son dönem filozoflardan Joseph Chemple’in “The Power of Myth / Mitin Gücü” adlı eserinden aldığı ilhamla çekti. Tabiat ile ilişkisi ve kainattaki yeri ile insanı sorgulayan ‘Baraka’, yaşam biçimlerindeki çeşitliliği, değişimi ve insanın bunlara etkisini irdeliyor. Bir iç dünya tecrübesinin epik sinemacılık alanına yansıması olan filmde yönetmen, ustalıkla buluşturduğu resim ve sesler aracılığı ile kişisel bir tecrübeyi, her izleyene ilham verecek ve dünya çapında etki yapacak, çok anlamlı bir şahesere dönüştürüyor.

Bu film için, kameraman-yönetmen Ron Fricke, büyük formatlı 70 mm kamerayı 20 yıl aradan sonra yeniden kullandı. Dönen yıldız kümelerini yakalamak için, hareket kontrollü imgeleri çekme kabiliyeti olan özel bir kamera da tasarlanan bu filmin montajı için de özel bir bilgisayar yapıldı. Baraka’nın müziklerini yapan New Age müziğinin önde gelen ismi Michael Stearns, yerel müzikleri özgün bir akustik kompozisyonla dokuyarak, görsel zenginliği tamamlayan bir ses şöleni ortaya koydu.

‘Baraka’ kelimesinin içerdiği ‘kutsama’, ‘soluk’ ya da ‘yaşamın özü’ şeklindeki mistik anlamların her biri, dünyayı üç kez dolaşmak suretiyle 24 ülkede çekilen ve yapımı 5 yıl süren bu güçlü ve sıra dışı filmde çarpıcı bir kompozisyonla yansıyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    APPaLLoSa
    APPaLLoSa's avatar
    Erkek

+18 | Kadınlar Nasıl Orgazm Edilir | Cinsel Eğitim Belgeseli

Kadınlar Nasıl Orgazm Edilir, Orgazm Noktasına Getirmek için Yapılması Gerekenler Eğitim Belgeseli +18

Öncelikle eger 18 yaşından küçük iseniz derhal bu konuyu terk ediniz ..

Uyarımızı yaptıktan sonra konu hakında biraz bilgi verelim..
    Cinsellik hayatımızın olmazsa olmazları arasınrdadır tabi çiftlerimiz arasında bir dönem sonra bir monotonluk bir degişilik arayışları başlıyor çiftler degişik arayışlar içine giriyor..

İşte bu anda cinsel egitim paylaşımımız size bu konuda yardımcı olucak..

Monoton geçen cinsel hayatınızı renkleendirmek ve partnerinizi mutlu etmek istiyorsanız bu cinsel egitim paylaşımımız kaçırmayın ..

Paylaşımımız + 18 içeriklidir grafi üzerine yapılmış bir dvd bu yüzden önceden uyarmak istiyorum .

Ekran görüntülerine yer vermedim çünkü sahneler çok açık iyi seyirler..

Toplam Hit: 40231 Toplam Mesaj: 140