folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Belki Biliyorsunuzdur Ama Beleş (Site - Forum)

Belki Biliyorsunuzdur Ama Beleş (Site - Forum)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Arkdaşlar belki biliyorsunuzdur ama bilmiyenler için bedava forum sahibi olmak isteyenler www.forumup.com adresinden alabilirler. aldıkları adres mesela djalper.forumup.com şeklinde olacaktır.

yada nuke li bir site hazır modülleri konmuş blokları hazır siz sadece temaları atıp düzenleyeceksiniz. www.onnuke.com adresinden buda üye adı başa geliyo mesela www.üyeadı.onnuke.com veya http://üyeadı.onnuke.com şeklinde güzel oluyo tavsiye üye olurken her iki şeyde de turkish seçmeyi unutmayın. sonra admin panelinden modülleri türkçeleştirin sonrada içini doldurun :Pp

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuMega
    NuMega's avatar
    Erkek

Saol ya kardes lycos gibi sitelerden bin kat iy bi deniyelim bakalim ...

saygilar

Saygılar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Küçük bir not belki hiç forum yada nuke kullanmamış olanlarvardır diye..

*forumup da maillinize gönderilen şifreyi girdikten sonra forum sizi admin olarak gösterecek ve n altta yönetim paneli linkini göreceksiniz.

*onnuke.com da ise admin.php den gireceksiniz. www.üyeadı.onnuke.com/admin.php şeklinde

SAygılarımla

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wxmen
    wxmen's avatar
    Erkek
    kardes tesekkur ettım ama ıng zayıf vede fazla bıgımız yok bunu nasıl alacagız kısaca anlatırsan sevınırım
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Burdan ayarlamaları yapıp temalarınızı değiştire bilirsiniz modüllerden yandaki menüye türkçeleştire bilirsiniz. bu kadar yeter herhalde forumu anlatmayacağım bu siteyi açınca forumda veriyo FORUMS başlığpından yönete bilirsiniz...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    En sondaki template cok sikmis :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
      aga forumu kurdum da foruyma nerden grilior bu birinci sorum diğer sorum da  forum kuraken resim koymadan olmuor mu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

ilk öncelikle aferin şimdi ,işin yoksa forumu anlar off off :)

forumup dan kurdusan mailline bir şifre gelecek admin şifren foruma giriş yaptın ve alştta seni admin olarak gösterdi herşey tamammı duyamıyorum ok tamam :)

şimdi bak normal üye miş gibi giriş yaptıkdan sonra en altta bir link görecekyin YÖNETİM PANELİ diye gördünmü görmedinmi ozaman üye girişini yap adminı üye olacka görür giriş yapmadan çıkmaz o zımbırtı böyle olamacak dur gösterem

sonra yönetim panelinde confiragasyon bu ne var tıkla oraya forumunun ayarlını yap türkçeyi seç sonra panel türkçeleşir.kurcala bul işte yaww :D stayle add de ekle yani ordan tema seç yükle seçeneklerden aktif et işte forum yöntimine gir katagori felan ekle yeter ama bukadarınıda siz edin gari :Pp

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suc_ve_ceza
    suc_ve_ceza's avatar
    Erkek

ya arkadaşlar onnukeçcom a gırdım ısım fln yazdım sorna turkce yazılan yerlerı doldurdum baska bısey gelmıyor:s yardım

!!!!

Ben Size BeLkİ SevMeyi ÖğrEtEmEm AmA SizDe BaNa UnUtMaYı ÖğReTeMezSiNiZ!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    DJ_Alper03 bunu yazdı:

ilk öncelikle aferin şimdi ,işin yoksa forumu anlar off off :)

forumup dan kurdusan mailline bir şifre gelecek admin şifren foruma giriş yaptın ve alştta seni admin olarak gösterdi herşey tamammı duyamıyorum ok tamam :)

şimdi bak normal üye miş gibi giriş yaptıkdan sonra en altta bir link görecekyin YÖNETİM PANELİ diye gördünmü görmedinmi ozaman üye girişini yap adminı üye olacka görür giriş yapmadan çıkmaz o zımbırtı böyle olamacak dur gösterem

sonra yönetim panelinde confiragasyon bu ne var tıkla oraya forumunun ayarlını yap türkçeyi seç sonra panel türkçeleşir.kurcala bul işte yaww :D stayle add de ekle yani ordan tema seç yükle seçeneklerden aktif et işte forum yöntimine gir katagori felan ekle yeter ama bukadarınıda siz edin gari :Pp

bana anlatmıon herhalde onu :)  en cok phpbb fordum acan kisiyim belki :)) ama phpnukte annamadım
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    r3dros
    r3dros's avatar
    Erkek
    bence bir işe yaramaz arkadaşlar uğraşmayın derim size
Toplam Hit: 3670 Toplam Mesaj: 15