folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Asosyalim Diyen Müridler

Ben Asosyalim Diyen Müridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

ben bi aralar ko oynuyodum dısarda beni gören yasıyomuydun tepkisi veriolardı.

Sadece kola vb.için dısarı kosa kosa gidip geliyodum

okuldan kosarak gelioydum savaslara yetismek için allah 'ım ya kendimden utanıyom :D

şimdi de pc 'den ayrılmıyom ama biri çağırsın hemen cıkarım bu aralar bisiklet fantazim var iftardan sonra  fazlalıkları eritiyoz :Ç

(:
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biri
    biri's avatar
    Erkek

ben hacı.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek
    kömürmü dağıtacan?

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    Ben ve arkadaşalarım hepiniz iseviyorum :)

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yamiyumu
    yamiyumu's avatar
    Erkek
    İzmir'de olanlar bostanlı sahile takılsın geceleri geçer :)

"Önemli olan, Tanrı"nın bir enstrüman yaratmış olmasıdır. İnsan denen bir enstrüman. Ancak yarattığı müzik enstrümanını çalamayan bir usta gibi, Tanrı da insandan doğru sesi çıkaramamıştır. Bu yüzden, Tanrı hariç bütün güçler insanı çalmış ve özellikle de şeytan en güzel melodilerini onunla bestelemiştir." *** Sahip olduğun her bilgi, içinde çürüdüğün bir hücredir. ***
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hayır şu an mecburi düzcedeyim tanıdık falan yok canım acayip sıkılıyor paso internetteyim.

yonja, twitter, facebook, kacederim gibi sitelr açık ama hala canım sıkılıyor yetmedi facebooktan farmville oynuyorum.

Başka ne yapılır :D:D yoksa feci halde siyasete giricem tahribatta..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo

zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

hayır şu an mecburi düzcedeyim tanıdık falan yok canım acayip sıkılıyor paso internetteyim.

yonja, twitter, facebook, kacederim gibi sitelr açık ama hala canım sıkılıyor yetmedi facebooktan farmville oynuyorum.

Başka ne yapılır :D:D yoksa feci halde siyasete giricem tahribatta..

laptopun fln varsa cavada sende 100 lira ogrencıye para veren bı prgram yp hocam :P (abdest aldıran yapıldı:D)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

Allaha şükür bu derdimden kurtulduğumu düşünüyorum :) Hiç dışarı çıkmazdım bi ara hep pc, hep pc..Tabi her zaman böyle değildim.Çocukken yazlıkta , mahallede, okulda falan acayip muhabbetçiydim.Fırlama dğeildim ama herkesi tanırdım benle konuşmayı çok severlerdi.Neyse bir gün pcle tnaıştım ve sürekli başında oturmaya başladım.Dışarı sadece kola almak için çıkardım ve o aralar tahmini 3-4 litre kola içiyordum.

Daha sonra dışarı çıktığımda fark ettim ki bir tanıdıkla konuşurken utanıyorum sıkılıyorum hatta konmuşamıyorum.En sonunda böyle olmaz dedim psikoloji, beden dili ne varsa okudum.Bırakın kızlarla konuşmayı normal erkek arkadaşlarımla konuşamıyordum.Bakkalla çakkalla muhabbet etmey çalıştım.Öyle böyle uğraş verdim.Yol katettim ama snaıyorum en büyük yolu üniversiteyi kazanınca kat ettim.

Üniversiteden önce giyim tarzım, saçlarım, konuşmam, insanlarla ilişkilerim, düşüncelerim garipti.Yine 3 senede falan baya bi yol katetmiştim ama üniversiteye gelince o 1 yılda öğrendiklerimi snaıyorum üniversitey gitmesem 30 sende öğrenmzdim.

Üni den önce arkadaş çevremi genişletmiş , hatunlarla falanda muhabbetim vardı fakat yinede ortama girme,ortamda gözde insan olma vs..den eksiktim.Üniyede bşalayınca ilk 1 ay noluyoz lanla geçti.Fakat toplamda ilk 2 ayda bursalı bi elmanla tanışmıştım.Kendisi cidden fırlamaydı.Takılmaya başladık diskolar, gece alemleri falan filan.Tabi yine hatunlarla muhabbetim eksikti.

Neyse o elemanla biraz tarz, görünüş, davranış, ortam konularında düzeltme yaşadım, kızlarla daha çok konuşmaya bşalamıştım ama üsütmde hala bir utangaçlık vardı.Üninin ilk senesinde son bir ay herşey daha dğeişmişti.Çevrem çok daha ilerlemişti.Hele şu yaz sezonunda 2 ayda Eskişehirede gidince çok fazla atılım oldu.Kızlarla çok rahat konuşuyorum,insanlarla dialogum iyi kendiğimi aştığımı düşünüyorum.

Tabi yine eksikleirm var ne zaman düzelir ne olur bilmiyorum fakat kendime bir güven geldi.İnsanın içinde güven olunca farklı.Giynişime, tarzıma dikkat ediyorum, konuşma ve davranışlarıma dikkat ediyorum.Bunlar insanların dikkatini çekmeme neden oluyor (özelliklede kızların) bu daha da öz güven depoluyor.

Fakat bir insan üniversite ortamını yaşamalı mümkünse ailesinden uzakta.O zaman hiç bir asosyallik falan kalmaz :)  Asosyal insanlar genlde diğer insanlarla dialog kuramaz çünkü kendini anlatamazlar.

pff haci valla bnmde ilk senem bitti fln ama hala mal geldim mal gidiorum gibi bisi oldu bnde. hani demisin ilk bi arkadas buldum ole ortamlara girdik ettik, bnde burda bulduum eleman yuzunden 1senem yalan oldu amk.. seneye ins yeni bi cevre yapcam fln atcam ustumdeki olu topragini snn gibi yol katedecez ins valla baya ozendim sana he:D 

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Bi aralar bende Asosyaldim ne bela ne kavga ne bişey en güzel halimdi, şimdi dışarda takılıyosun sen beladan kaçsanda gelip seni buluyorS:

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

kaygusuz bunu yazdı:
    diksiyon kursuna gidiniz. tiyatro kursuna gidiniz...kurtulunuz:)

aynen hocam.Bu işler için en iyisi aktivitelr gitmektir.Bu şekilde insanlarla dialog olur ve yapabileceğiniz işlere yönelip (sosyal açıdan spor vs.. olabilir)  hem özgüveninizi tazelersiniz hemde insanlarla iletişimi geliştirirsiniz

evet spor fln yapmak lazim. bn fitness a yazilmistim orda muhabbet fln ediosun milletle belli bi cevre yapiosn. hatta okuldan bi hocayla kanka olmustum orda, baya yardimi olmustu adamin(=

imza
Toplam Hit: 11050 Toplam Mesaj: 86