folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ben Kurdum Ben Batırdım.Süper Güç

Ben Kurdum Ben Batırdım.Süper Güç

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lekton
    lekton's avatar
    Erkek
    SinusX bunu yazdı

ilk gördüğümde ashur sandım elemanı :D 

adam harbi benzemekten öte ikisi gibi:D

Dikkat: Hazine Ceyhan ırmağının kıyısında iki köprü arasında... kuru ağacın Dibinde...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek

çok iyi paylaşım yaa.tşkler..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

sırf kendini aşmakla olmuyor. misal ben hayatımı değiştirecek bir fırsat yakalamıştım. fırsatı gördüm. kısa vadede bile büyük değişiklikler elde edecektim ama çok ufak bi sermayeyi bulamadım diye kaçırdım. sonraki fırsatı beklicem. yani herşey elimizde de değil. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    SinusX bunu yazdı

ilk gördüğümde ashur sandım elemanı :D 

Baba al benden de o kadar biri koymasaydı bu fotoğrafı ben koyacaktım.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

Kurduğum birşey yokta knightta +8 raptorumu çaldırmışdım sosyalmühendislikle çok fena olmuştum :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    KAAMOS bunu yazdı

güzel vidyo amk ama adam aynı ashur lan 

ve video paylaşımı için tşk 

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

videoyu izlemedim de, ömer ekinci'yle öncesinde cok kısa bi muhabbetim oldu.

Türkiye'de "girisimci" sıfatıyla ortalıkta gezinen insanların %90'ının hicbir ise yaramadıgını düsünüyorum. direkt isim vermeyeyim ama yine aynı kafileden n.b, e.g, b.a gibi insanların son 2-3 senede takip ettigim kadarıyla elle tutulur bir is yaptıgını görmedim ben veya yaptılar da ben bilmiyorum.

abi adam x ülkesinin bilmem neyiyle görüsmeye gidiyor, sosyal aglarda bunun fotografını paylasınca "oooooo sprsn krdsm hll hll" seklinde alkıslanıyor saksakcıları tarafından. bazen garip geliyor okudugum mesajlar, adamlardan yararlanmaya calıstıkları icin, "dur lan belki gözüne girerim de bana is bulur" seklinde bir fikirleri oldugundan yapıyorlar bunu, ona da saygı duyarım.

bakın bu girisimciler arasından bir tanesiyle facebook ya da msn'de (hangisiydi anımsayamadım ama msn'di galiba) aramda gecen diyalog su sekildeydi :

-dostum bi baksana su site nasıl olmus ?

biraz inceliyorum, dandik denilebilecek nitelikte bir site, sunu söyle yapsan bunu böyle yapsan diyerek fikirlerimi belirtiyorum, o da müsterisinden sikayetci oluyor falan filan. ben biraz sasırmıstım "amk sagda solda girisimci diye adı gecen adam web sitesi mi yapıyor ?"diye. bu kisiyle yine muhabbetimiz az cok devam etti ama kendisi siyasi görüslere önem verdigi icin iletisimi kestik.

yine aynı listeden bir baska "girisimciye" mesaj atmıstım bir projeyle ilgili, 1-2 sene oldu bu da, adam bana sunu dedi :

"c/p yapmıssın, bari bazı yerleri degistirseydin :)"

oha amına koydugumun cocugu oha, lan sıfırdan uzunca bir mesaj yazmısım deli mi sikti seni ? hayır c/p yapmadım diyorum, adam benimle inatlasıyor. bunlarda bir ego var ki arkadas aman aman, nevzat'ın ofisi tanıtırken "buralar hep benim olm, ben yaptım fakir picler sizi" edasında konustugu anlar vardı ya, ona benziyor.

son olarak yine aynı listeden olan bir vatandas, yüksek miktarlarda para talep ederek güya egitim veriyor, egitim dedigi de adamla toplantılara katılıyorsun, pesinde dolanıyorsun bilmem ne bilmem ne.

abi benim bildigim girisimci denen insan, kendisine ve belki ülkesine para kazandırır, yaptıgı projeden nimetlenen insanlar olur, kücük veya büyük, o proje ses getirir etc.

ben bu adamlarda böyle bir sey görmedim.

Andrei tarafından 17/Kas/13 16:35 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

ahahah bu cok iyi lan^^

http://www.youtube.com/watch?v=3GsQo-_gp78

ugur0 tarafından 17/Kas/13 16:40 tarihinde düzenlenmiştir

imza
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

http://www.omerekinci.com/kategori/basarisizlik-hikayeleri

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Andrei bunu yazdı

oha amına koydugumun cocugu oha, lan sıfırdan uzunca bir mesaj yazmısım deli mi sikti seni ? hayır c/p yapmadım diyorum, adam benimle inatlasıyor. bunlarda bir ego var ki arkadas aman aman, nevzat'ın ofisi tanıtırken "buralar hep benim olm, ben yaptım fakir picler sizi" edasında konustugu anlar vardı ya, ona benziyor.

son olarak yine aynı listeden olan bir vatandas, yüksek miktarlarda para talep ederek güya egitim veriyor, egitim dedigi de adamla toplantılara katılıyorsun, pesinde dolanıyorsun bilmem ne bilmem ne.

abi benim bildigim girisimci denen insan, kendisine ve belki ülkesine para kazandırır, yaptıgı projeden nimetlenen insanlar olur, kücük veya büyük, o proje ses getirir etc.

ben bu adamlarda böyle bir sey görmedim.

nevzat bi ropörtajında 100bin dolar sermayeyle bu işe girdiğini anlatan biri. 100bin doları ben bulsam ben de zengin olurum mk. bunlara girişimci demiyorum ben. girişimci olmak için kaybedecek birşeylerin olacak, sıfırdan gireceksin. battığında harbiden batacak durumda olacaksın ki o öykü başarı öyküsü olsun.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 3505 Toplam Mesaj: 25