folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Beni Kendimden Geçiricek Satanizm Vb Muzıklerı Olan Upload Edebılırmı Her Türlü

Beni Kendimden Geçiricek Satanizm Vb Muzıklerı Olan Upload Edebılırmı Her Türlü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozhurcan
    ozhurcan's avatar
    Erkek
    PriesTBT bunu yazdı:
    -----------------------------

Öncelikle $unu belirtmek istiyorum; insanların satanizm ile bir müzik türünü özde$tirmesi beni kızdırıyor :|  Ne güzel demiş Pentagram "İstanbul'dan çıkar teli, Ardıç ağacından kolu Be allah'ın sersem kulu Şeytan bunun neresinde?"

Senin tabirin ile satanist müziğim var :B [Bu aslında halk tabiri] 

http://rapidshare.com/files/70355029/_2006__Thornography.rar

abi penti metal müzik mi yapıyor?

penti ne kadar metalse Duman da o kadar blues

:P 

474 Karakter hakkım kalmış
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek
    abicim sen kendinden geçmeye meyilli isen zaten müziğin yapacağı pek bişey yok. Burzum ( satanizmle kesinlikle alakası yok ) dinle derim ben. Ayrıca marduk ta iyidir yerinde.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek
    ilahi is tiosan cok kardeş ama satan müzik kalmadı

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBarky
    DjBarky's avatar
    Erkek

kimse bana filan falan yapmasın bu sadece bnm fikrim; Rock ve Metal Dinliyicilerine Acıyorum Üzülüyorum. Haybeye Beynınızı Gegiren ve Bögüren insanların Amaçsızca yaptıgı Şeylerle Yoruyosunuz.

Ben Gene Diyorum Hep Diyecegim ve Daima Söyliyecegim. Forever Progressive Trance.

Hayat, cinsel ilişkiyle bulaşan ölümcül bir hastalıktır. http://www.youtube.com/watch?v=qd4O2AtXYSo
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    mesajını değiştirmelisin.ne demek satanist müziği 17lik rex tayfası gibi bir yorum olmuş bu.

eski oldschool'culardan bolt thrower,possessed,tormentor,sarcofago,obituary,morbid angel,hypocrisy,carcass,entombed,unleashed,dismember,autopsy,suffocation,vader,gorefest vs...

yenileri pek takip edemiyorum.ne varsa old school'da var.Long live old school death metal.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

hocam cok merak etme bence

hani bi laf vardır insanın basına ne gelirse ya meraktan ya .....

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fikret
    Fikret's avatar
    Erkek
    Codißody bunu yazdı:

kimse bana filan falan yapmasın bu sadece bnm fikrim; Rock ve Metal Dinliyicilerine Acıyorum Üzülüyorum. Haybeye Beynınızı Gegiren ve Bögüren insanların Amaçsızca yaptıgı Şeylerle Yoruyosunuz.

Ben Gene Diyorum Hep Diyecegim ve Daima Söyliyecegim. Forever Progressive Trance.

i love you abiiii :D:D:D

let the music play :D 

screw you guys! i"m goin" hoooome!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

şimdi sana bir falan filan yapmak vardı ama 31 olsan çekilmezsin

Codißody bunu yazdı:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Codißody bunu yazdı:

İn trance,we TRUST ;) Ah birde ekipmanım olsa :F 

Sen askerdeyken onlara gözüm gibi bakabilirim! 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    Kendi canına kıyan sonsuza dek cennem ehli insanlarından olur. <= Seni yeterince motive etti mi? E buyur.

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
Toplam Hit: 5236 Toplam Mesaj: 38