folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Benim Biraderi Benzetmişler...

Benim Biraderi Benzetmişler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

vallaha kendi memleketinde korkmaz insan erzurum izmir kırklareli (benim memleketler :)) korkmama ancak adamlar dediğim gibi böle kalabalık yani.

çin gibi :D

bir gün camda oturuos bir batım bir çingene cocugu dovmuslert çocuık yukarı çıktı aşağıya 200 kişi falanla gledi yalan değil

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    walla geçenlerde de bizim kuzen de 9 kişiye dalmıştı çok pis benzetmişlerdi ama :) msn de web camı açmıştı yarılmıştım gülmekten :))))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    eyw dostlar.
    Ne ondan korkarız ne otekınden. Harac verıp dusmektense dayak yıyıp duserız...
    Valla ben onu bilir onu soylerim. Pislik olacan psiko olacan iyilikten maraz dogar.
    yasadıgım bi olay (bu yaz gectı basımdan) aklıma geldi. Babamla eve gidiyoz. Sinyal vermeden biz sokaga daldık. Arkamızdan bi araba geliyodu durdu. O durunca bizde durduk ben kapıyı actım bakıyom arkaya. Adam bana Sünyalün yohkmu? şeklinde ayıca biseyler dedi (ayıca biliyom o bakımdan anladım arkadası okulda secmeli dersti ayıca) Bende ona ayıca yohk dedim. Babam sakin ol felan dedi. Tamam baba deyip tamamen iyi niyetli bir sekilde ozur dileyip yola devam etmek için tekrarrr kapıyı acıp arkaya dondum ki arkadas içerden bana kufur ediyor. Tabi yine ayıca. 2 kişiler yanlarinda hanımlari var . Kufru duyunca ben fırladım cebımden maket bıcagını cekmısım acmısım 1 sanıye ıcınde nasıl yaptım gercekten bılmıom.(okka gıbı nah kol kadar maket bıcagı tasırım meslekten dolayı ve olay anında ısten donuyordum) adamın arabaya deparladım anasını avradını bılmem ne yaptıgımın evladı dıyerekten yanında anası avradı bacısı neyse artık hepsı var kufrumu duydular delikanlı olsalardı bana kufur etmezlerdı hadı gectık cesaret olsaydı 2 kısılerdı suclu olan benım bı guzel doverlerdı benı. Neymıs olay kımseye acımayacan. Seversen sıkılır sıkersen sevılırsın olayı aynen gecerlıdır..

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCky_Luke
    LuCky_Luke's avatar
    Erkek

Geçmiş Olsun kardeş

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Hacı,geçmiş olsun,acil şifalar.Bulabildiniz mi elemanları peki?

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    biradere sordum hocam. Gorsen tanırmısın bılırmısın dıye ya dusuncelılıgınden yada hakıkatten bılmem tanımam dıyor. Yoksa kan dokulecek bılıyor yanı..

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ir2
    ir2's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

konyadada oluyomu böyle olaylar..

istanbulda heran tetikde olacan hoca bi cebinde kelebek dierinde sustalı olacak eller cepde her an herşeye hazır şekilde yürücen hızlı adımlarla

ayrıca bu işin delikanlılığı yok adam baliyi dayamış sen orda ona gider yaparsan façayı çakar 1 gün sokakda yatıcana karakolda yatar sende hayat boyu o façayla dolaşırsın... basacaksın topuğu o ibneler kesiliyolar 2 dakkadan sonra

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Geçmiş olsun abü ucuz sıyırmış walla. Umarım kimse boyle bir olay yaşamaz. cok kötü bir şey...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    tabi öle haraç isteyenlere boyun eymicen dövülsende vurucan bikaç tane. eğer 5-10 tane ise erkekliğin % 90' ını yapın kaçınnn uleeee
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

geçmiş olsun öncelikle burası rize bilirsiniz eden bulur gibi bi deyim kullanmak yerinde olur burda o tür olaylar fazla olmaz ama oldugu zaman da ii olr ben bi kaç kez yapmıştım ne olursan olsun haklı ben cıkarım arkam genış bu tür olayların ı olmadıgını sonradan anladım bulasmayın derim size bole ıslere bulasmayın tekrardan gecmiş olsun arkadaşım

xx_tosun_xx@hotmail.com

Toplam Hit: 9800 Toplam Mesaj: 36