Beyinin Gücü.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    Yazacaklarıma inanıp inanmamak sizin ellinizde.
    Amcam ve halam Bu işe kendilerine adamış 2 kişi yaklaşık 12 seneden beri bu konuyla uğraşıyolar ve
    gözümün önünde amcam beyin gücüyle diğer amcamı yerden kesti.Daha bunun gibi birçok cismi haraket ettirme yetisine sahip biri.

Bana Dediği Şuydu;
    Eğer 10 Kişi Konsantre olursa Dünyanın yörüngesini değiştirebilir.

[kalibre was here]

Çekil,Önümden Çekil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    G_K_N
    G_K_N's avatar
    Dişi
    karatahta bunu yazdı:
    -----------------------------
    Yazacaklarıma inanıp inanmamak sizin ellinizde.
    Amcam ve halam Bu işe kendilerine adamış 2 kişi yaklaşık 12 seneden beri bu konuyla uğraşıyolar ve
    gözümün önünde amcam beyin gücüyle diğer amcamı yerden kesti.Daha bunun gibi birçok cismi haraket ettirme yetisine sahip biri.

Bana Dediği Şuydu;
    Eğer 10 Kişi Konsantre olursa Dünyanın yörüngesini değiştirebilir.

[kalibre was here]

ben burda inanmama hakkımı kullanmak istiyorum
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeRGeLeM
    HeRGeLeM's avatar
    Erkek
    karatahta arkadaşım inanıp inanmamak bize kalmıştrı tabikide sen bu anlattıklarını bir kaç fotğrafla belgelesen daha inanadırıcı olmazmı?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lycarus
    Lycarus's avatar
    Erkek
    12 sene yeterli bi süre gibi görünüyor ben inanıyorum kısmen.

ein Volk ein Reich ein Führer...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ben bir adamin tirnak makasini hareket ettirdigini gormu$tum
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    shineee
    shineee's avatar
    Erkek
    GLaDio bunu yazdı:
    ben bir adamin tirnak makasini hareket ettirdigini gormu$tum

kim david copperfield mi?:)

ben duymuştum.

like this
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Walla fransada cok ünlü bir gösteri olan lido ya gitmistim, en ondeki masadayim, adama cok yakinim yani, sahnenin saginda solundada seyirciler var adami ondende arkadanda görebilicekleri sekilde bi sahne.

Sihirbaz cikti, ceketinden kus cikardi, alkisladik, kus egitimli sanirim seyircilerin üstünden ucup yine adamin koluna kondu.

sonra baska bir cebinden daha büyük bir kus cikardi o da aynen uctu ve diger kusun yanina kodu adam onuda

alkisladik...

sora bi baska kus..
    sora bi baska...

sora adam kuslari kafesleriyle birlikte ceketinin cebinden cikarmaa basladi adam cebinden o kadar cok sey cikardiki adami göremiodum artik kolum kadar papaganlari 1 metreküp kafesle birlikte cikariodu adami her yandan görebiliodum ve bunu yapabiliodu, kafayi yedim....

anlatmaya calistiim su... birgün biri gelip onumde beyin gücü ile bişei havaya kaldirirsa buna inanmam çünkü ilüzyonla yapabilecegi seylerin sınırı yok. David copperfield eyfel kulesini yoketti daha napsin... demekki ilüzyon ile yapilabilio

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Ha bir yanılgı da beynin ne oldugunu sapitmanizdan cikiyor.

Mesela bugunun bilgisayarlari birkac yil oncesinin 100 kati performans veriyor.

ama bu bilgisayarlar kabloyla baglanmadan digerine admin girisi yapamiyor yada nesneleri havaya kaldiramiyor.

yani beyin bir kaldirac degildir. evrendeki toplam enerji sabittir, hücreleriniz yediiniz yemeklerin yakilmasi ile olusan kimyasal bir reaksionla calisir, ve bu dünya yorungesini deistirmei birakin tek katli bi evi bile oynatmaya yetmez...

kusura bakmain ama eger bole seylere sirf birileri size dio diye inanirsaniz o %5 lik bölümü de kullanmiyorsunuz demektir cunku kullanirsaniz bole seylerin imkansiz oldunu anlamaniz cokkolay

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legion
    legion's avatar
    Erkek
    insanoğlu beyninin ne kadarını kullanırsa o kadar çok allaha yaklaşır çünkü evren bir bulmacadır.yaw ben de bi mürit oluyom bi ateist çelişkilerle doluyum

para istemez...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    beyler aslında beynimizin %2'lik kısmını kullanabiliyoruz.istisna olarak da peygamberler %7'sini ermişler ise %4'ünü kullanabiliyorlar.
    hz.muhammed der ki:
    -eğer insanlar beyinlerinin %25'ini kullanabilselerdi gitmek istedikleri yerin adını söylemeleri yeterli olurdu.

buradan yola çıkarak arkadağların söledeği gibi beynimizin tamamını kuladığımızda saf enerji olacak,madde ile ilişkimiz tamamen kesilecektir.(bkz melekler).zaten bu da sadece ahirette mümkün olacak...
    bilmeme artık ne dersiniz?

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
Toplam Hit: 8923 Toplam Mesaj: 38