folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Beyler Akciğer Filmlerinize Dikkat Edin

Beyler Akciğer Filmlerinize Dikkat Edin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ben işe girerken çakma ak ciğer filmi çektirmiştim :D

3 gün koşuşturmaktan sa 20 lira verip çakma birtane almıştım yaşlı görevli amcadan  .

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bende Doktora güven kalmadı. Imkan bulursam en az 2 farklı doktora gidiyorum. Ya da tanıdıklar aracılığıyla danışıyorum. Çünkü ankara gazi hastanesinde Profesör ün sürekli gel bir daha bakalım demesinden şüphelendim başka doktora gittim. Bir şeyin yok dedi. Lan bu devlet hastanesi doktoru o profesör yanlış söylemiştir diye üçüncü bir doktora gittim. O da birşeyin yok deyince profesör ün de etiketten ibaret olduğunu anladım. Bunun gibi olaylar ile karşılaşan nice kişiler vardır farkında olmadan.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

oh be sevindim valla sonunda :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    imlegend bunu yazdı

Bende Doktora güven kalmadı. Imkan bulursam en az 2 farklı doktora gidiyorum. Ya da tanıdıklar aracılığıyla danışıyorum. Çünkü ankara gazi hastanesinde Profesör ün sürekli gel bir daha bakalım demesinden şüphelendim başka doktora gittim. Bir şeyin yok dedi. Lan bu devlet hastanesi doktoru o profesör yanlış söylemiştir diye üçüncü bir doktora gittim. O da birşeyin yok deyince profesör ün de etiketten ibaret olduğunu anladım. Bunun gibi olaylar ile karşılaşan nice kişiler vardır farkında olmadan.

Doktorlukta tecrübe çok önemli yani senin gittiğin ve hiçbirşeyin yok diyen doktorların görmediği birşeyi görmüş ve bunun ileride sana zarar verecek bir hal alıp almayacağını merak etmiş olabilir. yada senin dediğinde olabilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Xrayin murekkebimi olur la? Ya kıpırdamışsın röntgen çekilirken yada çeken adam uzunca basmış yada iki kere basmış düğmeye

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Xrayin murekkebimi olur la? Ya kıpırdamışsın röntgen çekilirken yada çeken adam uzunca basmış yada iki kere basmış düğmeye

Kkıpırdamadım eminim keza kıpırdasam her yerde bir bozukluk olurdu.

Bence makinada metal bir şey unuttular bilemiyorum. Mürekkep olayınıda bilemiyorum belki çok uzatmamak için sallamıştır bişey doktor ama bir hata var önemli olan o reis.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

ya özel hastanenin makinesinde bi sorun varsa ?

buralar eskiden dutluktu..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shaban Interactive
    Dj_DooM3
    Dj_DooM3's avatar
    Erkek

Rontgende murekkep yoktur. Negatif film sistemiyle calisir eski modeller. tipki eski fotograf makineleri gibi. tek farki rongen isigi vucudunun icinden gecerek erkadaki filme ulasir. filmin uzerine senin golgen yansir. tabi isin icinden gectigi icin ic organlarinin gogesi yansir. 

buyuk ihtimalle negatif rongen filmi lekeliydi, veya o kisim onceen isik gordu.

Shaban Interactive Pro.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

arada temiz raporu almak icin verem savas'a gidiyorum kadikoy'de.

rontgen cekerken icine soktuklari makinadan korkuyorum yeminle, tarihi eser.

He is finding himself.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Akcigerinizde nodül varsa kimya bölümü okuyamazsınız ek bilgi vereyim :)

طדṮ
Toplam Hit: 4803 Toplam Mesaj: 31