Beyler Kastamonuya İşe Gidiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

omrumde kastamonuda su olay oldu bu bunun kafasina skti gibi hic bir haber duymadim gormedim 

duz mantik Turkiyede haberlere cikmiorsa demek 10 numara yasanicak guzel sehirdir hayirli olsun bol kazanclar murid.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı

öncelikle hayrılı olsun bana :D dolgun olmasada iyi bir maaş alacağım mühendis olarak altı ayda olsa çalışacağım kendi işimi icra edeceğim kaderde urfadan kalkıp kastamonuya gitmekte varmış :) şimdi aklımda sorular var

kastamonuya giden bilen müridler varmı

nasıl bir yerdir araştırdım biraz temiz hava temiz oksijen serin bir yere benziyor

gezliceği önerebileceğiniz yerler varmı

insanları genel olarak nasıl anlayışlımı muhafazakarmı vs..

en çok nesi meşhur hangi yemeği çok güzeldir 

bunlara google amcadan baktım biraz ama gezen oralı olan müridler varsa paylaşırlarsa sevinirim :)

birde sigortanın yapıldıgına nerden bakabiliyoruz :D hangi siteden daha dogrusu

hoşgeldin hocam bende kastamonunun bi ilçesindenim, gezilecek pek bir yeri yok bi AVM'var dükkanlar falan hep onun etrafına yayılmış durumda millette orada. Tarihi yer arıyosan kalesi var güzeldir. İnsanları muhafazakar. Etliekmeği meşhur derler ama hiç dışarda etliekmek yemedim :), bandırma var yiyen bağımlısı oluyo :d, kiralar ortalama 400-500

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Kastamonu 'ya bir tek Ilgaz Dağı 'nda kaymak için gitmiştim. Ama lisede Kastamonu 'lu arkadaşımdan gördüğüme ve dinlediğime göre muhafazakar bir yapıya sahipler.

Köçek geleneği vardır düğünleri köçeksiz olmaz. İnsana ilk başta garip geliyor böyle adam dansöz kostümü giymiş zillerle dans edip gelin arabasının üstüne yatıyor falan :D

Kayak yapmaya meraklıysan Ilgaz Milli Parkı 'ndaki kayak pistleri idare eder. Kayak yapmasan da hafta sonları gezmeye birsürü insan çıkıyor dağa, zirve kafe de falan takılıyorlar.

Bu arada işin hayırlı olsun umarım rahat ve uzun soluklu olur.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

çok sakin bi yer gece hayatı vs yok barutçuoğlu avm var (herkesin migros dediği yer içinde migros olduğu için) kahveci diye bi mekan var takılabilinecek sineması var yemek yiyecek yerler var bowling salonu var  çarşısı iyi az aşağıda eğitim kampüsünün karşısında paşa nargile var .kuzeykentte iş merkezi denilen yer var kafelerin hepsi orada öğrenci mekanı.gokart vardı kar yağınca çatısı çöktü daha faaliyete geçirmediler. . açıkcası boş bi şehir:D (bana öyle gelmişte olabilir ) başlarda iyi güzel gelmişti ama şimdi çok sadeleşti evden okula okuldan eve gidiyorum şuan akşamlarıda bisiklet turu yapıyorum bu kadar yani 

moustache tarafından 07/May/15 12:02 tarihinde düzenlenmiştir

buralar eskiden dutluktu..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    SeyhSamil bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

öncelikle hayrılı olsun bana :D dolgun olmasada iyi bir maaş alacağım mühendis olarak altı ayda olsa çalışacağım kendi işimi icra edeceğim kaderde urfadan kalkıp kastamonuya gitmekte varmış :) şimdi aklımda sorular var

kastamonuya giden bilen müridler varmı

nasıl bir yerdir araştırdım biraz temiz hava temiz oksijen serin bir yere benziyor

gezliceği önerebileceğiniz yerler varmı

insanları genel olarak nasıl anlayışlımı muhafazakarmı vs..

en çok nesi meşhur hangi yemeği çok güzeldir 

bunlara google amcadan baktım biraz ama gezen oralı olan müridler varsa paylaşırlarsa sevinirim :)

birde sigortanın yapıldıgına nerden bakabiliyoruz :D hangi siteden daha dogrusu

hoşgeldin hocam bende kastamonunun bi ilçesindenim, gezilecek pek bir yeri yok bi AVM'var dükkanlar falan hep onun etrafına yayılmış durumda millette orada. Tarihi yer arıyosan kalesi var güzeldir. İnsanları muhafazakar. Etliekmeği meşhur derler ama hiç dışarda etliekmek yemedim :), bandırma var yiyen bağımlısı oluyo :d, kiralar ortalama 400-500

eyvallah saol hocam kalacak yeri ayarladılar saolsunlar kira sorunu olmayacak yani :) sahil falan temiz mi peki ben daha çok böyle deniz yayla tarzı yer arıom hocam.Olmadı haftasonu pazara bir tbt buluşmasıda yapalım :))

İts My Life. NOW or NEVER
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    moustache bunu yazdı

çok sakin bi yer gece hayatı vs yok barutçuoğlu avm var (herkesin migros dediği yer içinde migros olduğu için) kahveci diye bi mekan var takılabilinecek sineması var yemek yiyecek yerler var bowling salonu var  çarşısı iyi az aşağıda eğitim kampüsünün karşısında paşa nargile var .kuzeykentte iş merkezi denilen yer var kafelerin hepsi orada öğrenci mekanı.gokart vardı kar yağınca çatısı çöktü daha faaliyete geçirmediler. . açıkcası boş bi şehir:D (bana öyle gelmişte olabilir ) başlarda iyi güzel gelmişti ama şimdi çok sadeleşti evden okula okuldan eve gidiyorum şuan akşamlarıda bisiklet turu yapıyorum bu kadar yani 

sahi nerenin nargilesi güzel nargile seven biri olarak bir şehire gittiğimde kıstas edebileceğim prensiplerdendir :D anason lu nargile ya da osmanlı capuccino nerde içebilirim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

@ayamann

@dj_alper

@umit

@absolut

@torpedo_xl

Saolun allah razı olsun hocalar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun kardeş.Bende orman endüstri mühendisiyim bende iş arıyorum.Birde ben bulsam.Neyse şimdi kastamonu ayıda çıkabilir taşda düşebilir derler:D Kastamonu denizden biraz uzakta kalıyo.Cide sahili var oraya denizee gidersin.Sıcak olur baya.Saat kulesi var oraya bakarsın öyle birşey yok yani normal sınırlarda biryer.Urfadan geliyorsanda öyle zorluk çekeceğin uç noktada birşehir değil.Alışırsın.Not:Zonguldak'lıyım.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Tek önerim kızlarından uzak dur olur; akraba evliği oranı korkunç yüksek, özellikle bozkurt ve çatalzeytin hatunları evlilik için uzak durulası şahıslardır. Şehir muhafazakar görünür fakat yolu yordamı bilirsen her şeyi bulursun, işler genelde memurların üzerinden yürür.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Hocam, kastamonululara paranı kaptırma da diğer türlü herşeyini kaptırabilirsin, karadenize uzak da olsa biraz karadeniz insanıdırlar iyidirler. 

seni 4 kere döverim yarın 🤙
Toplam Hit: 3358 Toplam Mesaj: 37