folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Beyler Kominizmde Aile Yapısı Hakkında Bilgisi Olan Varmı

Beyler Kominizmde Aile Yapısı Hakkında Bilgisi Olan Varmı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anka_kusu_1635
    anka_kusu_1635's avatar
    Erkek
    ben birçok yerde kominizmin evliliğe karsı olduğunu okudum yani kadının ortak kullanılması gibi bisey ama arkadaşım kominist olmasına rağmen onu buna inandıramıyorum bu konuda kesin bilkileriniz varsa bana bildirin (not:ben kominist degilim yanlış anla şılmasın

hatyatın anlamı çıldırmakmıdır yoksa intahara sevdalanmakmı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    phiberoptic
    phiberoptic's avatar
    Erkek
    herkesin komunizm anlayışı ve yaşayışı farklıdır kimine göre komunizm allahsızlıktır , kimine göre namussuzluktur kimine göre ise halkçılıktır..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    dur 1 soraLm sağa soLa bakalım..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    Mesaj zumsuk tarafından 17 Haziran 2006 (Cumartesi) tarihinde yazıldı.

Rusya Şu an mafya ile ayakta.Önceden Sicilya Mafyası Vardı.

Sicilya ile Rusya'nın ne alakası Var.Sicilya Dediğin Yer İtalyaya Bağlı Bir Bölge.Ayrıca İtalyada Hiç Bir Zaman Komünizm Altında Yönetilmemiştir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    konuyu dağıtıp komünizmi vb. tartışmayalım.. adam aile yapısını sormş biLenler/sorusu olanlar konuşsn gerisi dinnesin ;)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    sicilya italyada deilmi ya :)

komunizmin aile yapısına karıstıını hiç duymamıstım

Amphetamine Logic.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek
    Komünizmde aile kurumuna bizim kadar saygı yok diye biliyorum.fakat söylediklerinede tekabül etmez heralde bu saygının olmayışı. O Duyduğun Şey Şu Şekilde olabilir.Çin Eskiden Komünizm rejimiyle yönetilirdi.Fakat Şu Anda Sosyalizm ile Yönetiliyor.Eskiden Ve Bildiğim KAdarıyla Şu Anda Devam Eden Bir Uygulama Vare Çinde.Nüfus Çok Yoğun Olduğu İçin Devlet Evlilikleri,Doğumları Kısıtlayıcı Bazı Uygulamalar Yapıyor.Yani Bir Ailenin En Fazla 1 çocuk yapması gibi.

tekrar söyliyim bu saygı eksikliği dediğin gibi birşeye tekabül etmez kanımca bu ultra ülkücü bağnaz kesimin nefret ettiği rejim olan komünizmi anlatırken gözüne çarpmış bir yorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    biliorm konuyu dağtmayalm dien bndim ama dayanamıcam :) komünizmden nfret etmk içn "ultra ülkücü bağnaz" olmk gerekmezki.. sdc kafanı biraz kullnmam yeterli ;)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek
    evet doğrudur kominizm veliliğe karşıdır. kadınıın ortak kullanılmasını öngörür. bunu en ii anlatanda şirinlerdir. o çizgifilmden daha iyi hiçbirşey anlatamaz komünist aile hayatını. dikkat ederseniz orda tek bir kadın var( şirine) diğer hepsi erkek ve evlilik diye bişeyde yok
    (a.k şirinlerin, herzaman gargamelden yana olmuşumdur)

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    zumsuk pardon hoca rusyayla aynı cümle içinde gecince ben yanlıs anlamısım eyw

Amphetamine Logic.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Simdikinden hicbir farki yok anne-baba-cocuk iliskisi vardir...aile daha sosyaldir sosyal aktivitelere katilir...kulturel aktivitelere katilir...sacma salak uydurmalara inanmayin...
    zamaninda yasli bir koylu gelip kahveye girer ve konusmaya baslar yav bu komunizm nasil birseymil biliyormusunuz...yok...vallah komunizm gelince avratlarida ortak kullanacakmisiz gibi sacmaliklar vardi :)...kanmayin inanmayin...Marx'in toplum ve aile uzerine yazilarini okuyabilirsiniz.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 3327 Toplam Mesaj: 19