folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Beyler Sizce Şuan Altına Yatırım Akıllıcamı?

Beyler Sizce Şuan Altına Yatırım Akıllıcamı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Petrol de altın da aynı kontrol mekanızmasının elinde 2000 başlarına kadar normal karşılanbilecek bir altın piyasamız vardı borsamızda öyledi küçüktü ama kazandırıyordu.şimdi pazarlarımız kontrolümüzde değil.siz siz olun yastığınızın altından başka yatırım yapmayın.ellerinde altın olan kesim türkiye cumhuriyetinde şu an devlet vasfı bozulduğu için güven vermiyor.elinize 80 gram altın topladığınızda hemen ellerinde altın olanlar piyasanın hakimleri bir şekilde ellerindeki güç ile altınınızı ele geçiriyorlar.nasıl mı bir merkezden belirlenen piyasa araçları fiyatları buna yeterlidir.diğer postlarda da uluslararası grafiği ülkesel olarak anlatmışlar gerisini siz halledin.son günlerdeki banka reklamlarına asla aldanmayın.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asparuh
    asparuh's avatar
    Erkek
    kısa sureli bir yatırımsa dugun sezonundan once al düğün sezonunda artış oluyor biraz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    -----------------------------
    Uzun vadeli düşüyorsan yatırımı zarar etmezsiniz bankalar şimdilerde altın korumalı hesaplarda açıyor, onuda değerlendir mesela ben galiba iki yıl önce filandı gramını 35 liradan almıştım. 3 kiloya yakın almıştım neredeyse 3 katına çıktı kar oranını görüyormusun,

3 kilo az almışsın almışken bi 10 kilo alsaydın hacı abi

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek

Son 3 ayda yaklaşık %10 zarar ettirdi. 105 lerden 92 lere indi. Kısa vadede,  avrupalı yavsaklar likit problemi için altın satmaya devam edeceğinden pek mantıklı değil. Ayrıca altın uzun vadeli yatırım yani kısa süreli plan yapıyorsan 1000 lira ile likit fonlardan al.

Dürüstçesi 1000 ile falan kayda değer bir kazanç sağlayamazsın

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

DevilKingtr bunu yazdı:

Robinson_Crusoe bunu yazdı:
    Uzun vadeli düşüyorsan yatırımı zarar etmezsiniz bankalar şimdilerde altın korumalı hesaplarda açıyor, onuda değerlendir mesela ben galiba iki yıl önce filandı gramını 35 liradan almıştım. 3 kiloya yakın almıştım neredeyse 3 katına çıktı kar oranını görüyormusun,

3 kilo az almışsın almışken bi 10 kilo alsaydın hacı abi

Abisi zaten o an görsen o kadar değerleneceğini, 10 değil 100 kilo alırsın tüm servetini malını mülkünü yatırırsın ama göremiyorsun,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
Toplam Hit: 1679 Toplam Mesaj: 16