Beynimizin Bize Oynadığı Müthiş Oyun

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zengo
    zengo's avatar
    Erkek

http://www.facebook.com/video/video.php?v=101398626558888&oid=143714713585&comments

arkadaşlar üyeliksiz izleniyor bende sonuç doğru çıktı ama nasıl oluyor hala anlamadım :D

kimse yeteri kadar meşgul değildir mühim olan önceliklerdir..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

benimkiyle surekli oynarim ben

la liberte ne meurt jamais.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    akşam bakacağım hatta bana mail at adresi

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

hacı mavi  elektrikli testere geldi aklıma ilk :S

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    You are first instructed to answer a series of questions as quickly as you can without thinking about it. Then you are given a series of simple arithmetic questions get you into the mode of doing a simple calculation, accessing that part of your brain. The questions get progressively harder (but still pretty easy), except the last arithmetic question, which is slightly easier, which primes you for answering a question quickly. They also tell you "almost done, just a couple more questions" to get you to anticipate the ending. Then the payoff question, "Think of a color and a tool." This suddenly causes you to access a different part of your brain that produces random associations, but still answer quickly. Apparently, when asked to think of a color, most people will say "red" first, and when asked to hink of a tool will think of a "hammer" first. So this trick will elicit "red hammer" more often than any other combination. The "test" then finishes by telling you that 98% of people will say "red hammer", which is utter B.S. ... and that if you did not, then you are among the special 2% who think differently. Of course the trick doesn't work if you ever heard of it ... or if anybody calls it the "red hammer" trick.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

mavi araba :D yüzde ikiyim ben

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

oyuna gelmeyin, aldırın beyninizi kurtulun.

Ehl-i Byte
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ILKER06
    ILKER06's avatar
    Erkek

tabı 2 olacan olm %98 olsan  tahrıbatta ısın ne  :D ben bunu yazdıgıma gore yuzde kacım solememe gerek bıle duymuyorm :D

Hayattaki en güzel şeyler : Ya kanun dışı, ya ahlak dışı ya da şişmanlatıcıdır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Yav ben Siyah çekiç düşünmüştüm şimdi o Yüzde 2 ye giriyormuyum girmiyormuyum?:)

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek
    Sen şöyle gel bakayım..

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

mawi makas dedim ama yorumlarada baktım yani %98 in kırmızı çekiç diceğini sanmıorum ,)

dewdim dewrildim geldim
Toplam Hit: 7651 Toplam Mesaj: 49