folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder BF4 Veya BF3 Serverı Var Hep Beraber Oynayalım

BF4 Veya BF3 Serverı Var Hep Beraber Oynayalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    FireFistAce bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

Yasal olmayan BF3 var bende,bende bağlanabilirmiyim ?

imkansız multiplayer için orjinal sart oyle olmasa benim gibi bi adam para vermezdi :D

şu imkansız kelimesinin bu tarz konularda kullanılmasına tam ayar oluyorum. "ben bilmiyorum, araştırdım bulamadım, zormuş," gibi yapılar daha sağlıklı olur.  

edit: bu arada csgo olursa makbuldur. 

abi imkansızki imkansız diyorum, crackli oyunda multiplayer oynanmıyor arastırdım denedim, biliyorum.

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

hocalar konusu varken payday 2 ile bf4ü takas düşünen varsa pmleşelim 

overlocker tarafından 16/Oca/15 16:45 tarihinde düzenlenmiştir

boş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    FireFistAce bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

Yasal olmayan BF3 var bende,bende bağlanabilirmiyim ?

imkansız multiplayer için orjinal sart oyle olmasa benim gibi bi adam para vermezdi :D

şu imkansız kelimesinin bu tarz konularda kullanılmasına tam ayar oluyorum. "ben bilmiyorum, araştırdım bulamadım, zormuş," gibi yapılar daha sağlıklı olur.  

edit: bu arada csgo olursa makbuldur. 

abi imkansızki imkansız diyorum, crackli oyunda multiplayer oynanmıyor arastırdım denedim, biliyorum.

Ne yazık ki yanlış biliyorsun. Crackli oyunda da multiplayer oynanabiliyor:

http://zlogames.ru/index.php?showtopic=984

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    csfrt bunu yazdı

bf3 veya csgo olursa gelirim ben

Aynen ben de katılırım.

Ets2 'den çıkmıyorsun hiç :D sıkılmıyor musun ?

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaLFDeviL
    HaLFDeviL's avatar
    Erkek

csgo iyi giderdi .

"elma seni sevmiyorsa, senin elmayı sevmenin elma için bir anlamı olmaz ki"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

o zaman cs:go ya çeviriyorum serverı ismi ne olsun serverın ? yükleme bittikden sonra 2. mesajımı düzelticem 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek

Arkadaşlar benim bi sorum var ? Acaba Battlefield 4 direk vatandan ya da mağzalardan alan müritler bilir. içinden blue ray mi çıkıyo yoksa normal dvd okurmu ? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    csfrt bunu yazdı

bf3 veya csgo olursa gelirim ben

Aynen ben de katılırım.

Ets2 'den çıkmıyorsun hiç :D sıkılmıyor musun ?

:D etsden sıkılır mı insan hocam? 

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    Fatih54 bunu yazdı

Böyle bir şey ne zaman çıkacak diye merak içinde bekliyordum ben de :)

Hocam o gösterdiğiniz, eskiden oynadığımız "Garena" tarzındaki bir sistem. Origin'in kendi sunucularından bağlandığınızda hem her tür güncellemeyi alarak oyunu daha hatasız oynar ve zevk alırsınız hem de oynadıkça mühimmat, araç kullanma yetenekleri, künyeler gibi yeni özellikler açar, oyunu oynarken ikincil-üçüncül amaçlar edinerek oyuna daha çok bağlanırsınız.

Oyunu orjinal olmadan Origin'in sunucularından oynamak imkansız, çünkü Origin'in sunucularında sizin BF3/BF4 hesabınız yedekleniyor ve her açılışta açtığınız bilgisayar ile sunucudaki yedek karşılaştırılıyor. Birbirinden farklı olduğu anlaşılırsa hangisini açayım diye soruyor. Crack yapılmış bir oyunda bırakın sunucu kaydını, sunucuya bağlanmanız bile mümkün değil.

armn35 bunu yazdı

Arkadaşlar benim bi sorum var ? Acaba Battlefield 4 direk vatandan ya da mağzalardan alan müritler bilir. içinden blue ray mi çıkıyo yoksa normal dvd okurmu ? 

Hocam, ben BF4 almadım ama BF3'ü kutulu almıştım. Blu-Ray teknolojisi her ne kadar özellikle yeni çıkan oyun dizüstü bilgisayarlarda özellik olarak ekleniyor olsa da henüz o kadar yaygın değil. Yaygın olması için de daha bir hayli zaman geçmesi gerek. Çünkü PC oyunlarını 2, 3 hatta yerine göre 4 DVD şeklinde sattıkları müddetçe kimse pahalı Blu-Ray teknolojisine yönelmez diye tahmin ediyorum. Kısacası, henüz Blu-Ray oyun medyası görmüş değilim. Zaten şu an Blu-Ray kullanımının yaygın olduğu tek yer film endüstrisi. Yüksek çözünürlüklü film medyalarında herhangi bir program gibi kurulumu olmadığı için Blu-Ray'a mahkum :)

Hem zaten satın almayı düşündüğünüz sitedeki ürünün özelliklerini incelediğinizde DVD mi Blu-Ray mi olduğu zaten yazar.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    armn35
    armn35's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı
    Fatih54 bunu yazdı

Böyle bir şey ne zaman çıkacak diye merak içinde bekliyordum ben de :)

Hocam o gösterdiğiniz, eskiden oynadığımız "Garena" tarzındaki bir sistem. Origin'in kendi sunucularından bağlandığınızda hem her tür güncellemeyi alarak oyunu daha hatasız oynar ve zevk alırsınız hem de oynadıkça mühimmat, araç kullanma yetenekleri, künyeler gibi yeni özellikler açar, oyunu oynarken ikincil-üçüncül amaçlar edinerek oyuna daha çok bağlanırsınız.

Oyunu orjinal olmadan Origin'in sunucularından oynamak imkansız, çünkü Origin'in sunucularında sizin BF3/BF4 hesabınız yedekleniyor ve her açılışta açtığınız bilgisayar ile sunucudaki yedek karşılaştırılıyor. Birbirinden farklı olduğu anlaşılırsa hangisini açayım diye soruyor. Crack yapılmış bir oyunda bırakın sunucu kaydını, sunucuya bağlanmanız bile mümkün değil.

armn35 bunu yazdı

Hocam, ben BF4 almadım ama BF3'ü kutulu almıştım. Blu-Ray teknolojisi her ne kadar özellikle yeni çıkan oyun dizüstü bilgisayarlarda özellik olarak ekleniyor olsa da henüz o kadar yaygın değil. Yaygın olması için de daha bir hayli zaman geçmesi gerek. Çünkü PC oyunlarını 2, 3 hatta yerine göre 4 DVD şeklinde sattıkları müddetçe kimse pahalı Blu-Ray teknolojisine yönelmez diye tahmin ediyorum. Kısacası, henüz Blu-Ray oyun medyası görmüş değilim. Zaten şu an Blu-Ray kullanımının yaygın olduğu tek yer film endüstrisi. Yüksek çözünürlüklü film medyalarında herhangi bir program gibi kurulumu olmadığı için Blu-Ray'a mahkum :)

Hem zaten satın almayı düşündüğünüz sitedeki ürünün özelliklerini incelediğinizde DVD mi Blu-Ray mi olduğu zaten yazar.

Hocam çok teşekür ediyorum.Bilgisayar ve oyun konularında uzman bi abimiz söyleyince sağlıklı bilgi olması amaçlı burdan teyit etmek istedim.

Toplam Hit: 2465 Toplam Mesaj: 21