Bi Forumun Veritbanına Ulaşmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lanetlicocuk
    lanetlicocuk's avatar
    Erkek

ben bu sitenin yokluğpunda mecburen bazı forum sitelerine üye oldum ama keşke olmaz olsaydım bi forum var topu gıcık yöneticisinden adminine kadar bana bu forumun veritabanı lazım çünkü siteyle işim yok sadece üylerin bilgilerine ulaşmak istiyorum lütfen bana yardımcı olun

Şişirdi Beş-On Adam, Yaptı Balon Adam, Ötekşndende Basit, Vallahi Bu Son Adam.(Abdurrahim KARAKOÇ Kan Yazısı Kitabının Balon Adam Kısmının Giriş Kıtası)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

hazır portal sa bulabilirsin tabi adam salaklık yapıp o klasorde tutmazsa yok hazır portal diilse biraz zor bulursun

işte öyle
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek

sen hangi forumun veritabanina ulasmak istiyon söle

uyarsa ben sana yardimci olurum..

Laaaaaan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    smoke
    smoke's avatar
    Erkek

forum.darkvenue.com

Antimon kardisimiz admin burda oyun serverinda kullandigi pass farkli charindaki pass de bi garip bisii cikti bi tek forumdaki pass ine ulasamadik Vbulletin forum ve search de kocaman bi delik var fakat ben burdan cookieslere veya db ye ulasmak icin nasil bir script veya perl ile nasil bir exploit hazirlayacagimi bulamadimda

Kuzencigimee!!! Ssl itinayla kırılır:P https://account.footlocker.com azuzuzuzuuzuuuu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_ProbleM
    No_ProbleM's avatar
    Erkek

arkadaslar hazır portal bir site var butro.com adamların forumuna üye olmustum neyse hackerlik ile ilgili bir konu actım anaaaa oda ne meger üyelerin ve yöneticilerin %80 i kızmıs allahım benden nefret ettiler işte hackerler neymiş hepsinin allah belasını versin bende sitenin webmasterini uyardım msnde bak dedim o konuları sil bizler kötü insanlar degiliz falan dedim ama o webmaster denen denyo küfür etti yaw ve ben aslında hacker degilim daha o mertebeye erisemedim ama siteye bir güzellik yapmak lazım yani sırf o denyonun terbiyesiziliği yüzünden  :denyonun adresi butro_com@hotmail.com

sonra sitenin arama motoruna saldırdım ve siteyi istediğim zaman kilitliyordum ama denyo onundan önlemini almıs ve arama motorunu kaldırmıs şimdi ne yapcaz arkadaslar yani nasıl bir strateji izlemeleyim 

ha unutmada beni banladılar agrıma gitti yaaawwsss

Allah'a emanatsiniz

hile ile iş yapan,minnet için can verir,namusa hürmet eden,NESLİNE ŞEREF VERİR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek
    No_ProbleM bunu yazdı:

arkadaslar hazır portal bir site var butro.com adamların forumuna üye olmustum neyse hackerlik ile ilgili bir konu actım anaaaa oda ne meger üyelerin ve yöneticilerin %80 i kızmıs allahım benden nefret ettiler işte hackerler neymiş hepsinin allah belasını versin bende sitenin webmasterini uyardım msnde bak dedim o konuları sil bizler kötü insanlar degiliz falan dedim ama o webmaster denen denyo küfür etti yaw ve ben aslında hacker degilim daha o mertebeye erisemedim ama siteye bir güzellik yapmak lazım yani sırf o denyonun terbiyesiziliği yüzünden  :denyonun adresi butro_com@hotmail.com

sonra sitenin arama motoruna saldırdım ve siteyi istediğim zaman kilitliyordum ama denyo onundan önlemini almıs ve arama motorunu kaldırmıs şimdi ne yapcaz arkadaslar yani nasıl bir strateji izlemeleyim 

ha unutmada beni banladılar agrıma gitti yaaawwsss

Allah'a emanatsiniz

arkadaş o sitede kotu bişey yokki neden hacklemeye vcalisiyosun

işte öyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxikaN
    MaxikaN's avatar
    Erkek
    hoca sitede kötü bişey yokda adamlar içindekiler uyuz be

!..KaLSaYDıN YoKLuĞuNLa YoKoLMaZDı Bu ŞeHiR..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CL0N3_L4M3R
    CL0N3_L4M3R's avatar
    Erkek

Sırf Birine Gıcık Oldun Die Site Hacklemek Yada Biz ArkadasLardan Bilgi Istemen Tamamen Sacma Ve Cok Yanlıs Bence Once Biraz Okumasını ogren Forumları Gez Dolas oku ondan Sonra Yardım Iste Yıkıcı Olma Yapıcı Ol

Saygılar. 

Ey AsLını Unutan Insan, Insan Demeye Dilimiz Varmayan Lanet Türk Bayrağı Sahipsiz Değildir, Kalmayacaktır Da. Sen Kim Olursunda; Her Gün Havasını Tenefüs Ettiğin Toprağına Ayak Bastığın, Hayatını Sürdürdüğün Bu Vatanın Bayrağına El Kaldırırsın ! Bu Bayrağa El Kaldırman Bana, Bize, Tüm Insanımıza El Kaldırman Demektir. Yakılacak Tek Şey Var, Oda Soyunu Unutan Sizin Gibi Lanetlertdir. Ne Mutlu Türküm Diyene.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LiLattah
    LiLattah's avatar
    Erkek

arkadaşım bence hackerlik iyi bir şey değil. yani yıkıcı olarak iyi bir şey değil. hacker değilim ama bence hacker lık da sırf gıcıklık olsun diye bir siteyi ele geçirmek değildir. gerçek hacker sadece hak edene müdehale eder. güvenlik açıkları ile uğraşır kendini geliştirir.

Teşekkürler..

------------ NIGHT, ANGEL AND OUR CHILDS ------------
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hannibal007
    hannibal007's avatar
    Erkek
    cgi-bin scanner ve n-stheal programları için link verebilecek varmı?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wizard_x
    wizard_x's avatar
    Erkek
    eywallah

sihir yoktur...sihirbaz vardır......
Toplam Hit: 4961 Toplam Mesaj: 12