Bıktım Artık Yaşamaktan!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FantasticBaBy
    FantasticBaBy's avatar
    Dişi
    Stifler bunu yazdı:

08/03/2004 tarihi itibaren kız arkadaşımdan ayrıldım. Bundan sonra amacım tüm insanlardan öc almaktır. Yaşamım boyunca bu yeminimi gerçekleştirmeye çalışacağım.

Biliyorum ki en yakın zamanda başka birini seversin.Diliyorumda bunu.

Midem Bulanıyor Galiba Dünya Tuttu
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HypNotic
    HypNotic's avatar
    Erkek
    Git ders çalış.Bu yaşta sevdalık mı yapıon ?

Hem kimden öc alıon sen ?

Kargalar sürüyle, Kartal yalnız Uçar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FantasticBaBy
    FantasticBaBy's avatar
    Dişi
    HypNotic :)))))) Sende çok büyükmüşün. ama akıl yaşta değil başta diye çok doğru demişler. ne güzel konuşuyosun :)

Midem Bulanıyor Galiba Dünya Tuttu
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

en dogrusu hoja hakkaten tüm insanlık hakediyor bunu...

haydaa  öle şeymi olur allah aşkına benide okula ceketsiz almıyorlar bütün kızlar aptal tikkylerden nefret ediyorum şimdi ben bütüm insan ırkından nefretmi edecem..Böyle bir mantık olamaz ya...:)

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    x11 bunu yazdı:

Portakal olrada kal..:)ehueh naptın lan sen tüm insanlaran öc alcakmış yavaş alda alırken bir yerin acımasın eheueh mal..:)Tüm insanlar kızınımı sikti lan artist..Mal salak vs..:)Allahın denyosu.

eheuhe mal ya.:)

Kardeşim sen beni anlayamışsın!! Sen hiç sevdiğin bir yakınını kaybetmemişsin! o anda düşündüğün tek şey acı çektirmek tüm dünyaya! en yakın zamanda beni anlaman dileğiyle!!

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek

Arkadaşlar hepinizden özür diliyorum amacım tüm insanlardan öc almak tabiiki değildir o anki sinirimden yazmış olmalıyım. Amacım bizi ayıran iki üç tane orosbu çocuğu var onları teker teker avlamak olacaktır bugün okuldan çıkışta birinin kafasını dağıttım zaten bu kinimde devam edecektir.Hepinizden tekrar tekrar özün dilerim...

Selam & Saygılarımla..............!!

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Benmi seni anlamadım yoksa senmi iyi anlatamadın..!:)Canım kardeşim..

Sen demedinki bize 3 kişi yüzünden kız arkadaşımdan ayrıldım...Bizde ayrılır gördük yaşadık ama bu ayrılığı tüm insanlara mal etmedik...Sende demişsin işte 3 kişi diye onlardan öcünü al gücün yetmez ise ben gelyim.:)Hadi Güzel Kardeşim Hadiii Forumun önünü kapatma:p

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    x11 bunu yazdı:

Benmi seni anlamadım yoksa senmi iyi anlatamadın..!:)Canım kardeşim..

Sen demedinki bize 3 kişi yüzünden kız arkadaşımdan ayrıldım...Bizde ayrılır gördük yaşadık ama bu ayrılığı tüm insanlara mal etmedik...Sende demişsin işte 3 kişi diye onlardan öcünü al gücün yetmez ise ben gelyim.:)Hadi Güzel Kardeşim Hadiii Forumun önünü kapatma:p

suç bende :) neyse uzatmayalım ben hata yaptım

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLginc
    iLginc's avatar
    Erkek

e be Stifler sen solemion ki 3 tane salak ayirdi bisi die bisde burda neler dusunup yazdik

ha birisinin kafasini patlatmakta iyi yapmisin madem ayirdilar sizi yuru kim tutar seni bea

ahmet cakar'in hastane de muhtemelen sarf ettigi sozler "simdi doktor bey size birkac sorum olacak. biiirrr kac kursun yedim ikiii senin doktorluk belgen nerdee uccc sen neden oyle tip tip bakiyorsun aptallik mi var sende bakin dikkat buyrun aptalsiniz demiyorum aptallik mi var diyorum"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    iLginc bunu yazdı:

e be Stifler sen solemion ki 3 tane salak ayirdi bisi die bisde burda neler dusunup yazdik

ha birisinin kafasini patlatmakta iyi yapmisin madem ayirdilar sizi yuru kim tutar seni bea

dahada dağıtılacak çok kişi var :D heryerlerini dağitacam :P kıza pazartesi çiçek alap gidecem seni seviyorum LaN diyecem...!! nesıl fikir iyimi?

Toplam Hit: 2788 Toplam Mesaj: 24