folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilardo ! (Soru)

Bilardo ! (Soru)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    Ben sana bizim okulun mobilya bölümünde yaptırırım dostum bi ıstaka kafanı yorma sen 2000 dolar fln :P :)

Ben bu insanları anlamıyorum.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    olm verilmez zatn o kadar para :D  öğrenciyiz bizde :)) 2000 dolar ne demek yaa

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    hoca ıstaka markalarından hiç anlamam ama 3 bantı çok iyi oynarım :) sana tavsiyem bilardo salonu sahibi birilerine git onlar seni yönlendirir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

expert bunu yazdı:
    -----------------------------
    olm verilmez zatn o kadar para :D  öğrenciyiz bizde :)) 2000 dolar ne demek yaa
    ----------------------------

Ögrenci olmasanda verilmez hiç oynama daha iyi kalsın cebinde paran :) Benim sana tavsiyem git en ucuzunu al onlada vuruluyo 2000 dolarlıklada vuruluyo:)fiyat neye göre artıyo bu ıstakalarda dostum? 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    şaftın markasına ıstakann markasına göre değişiyo hocam ya.. işte ağacına göre flan yani.. ama marka ve kalite(ağaç kalitesi) fiyatta belirleyici

la bi git xD çoğu konuyu okurum. çok azına post atarım :D çok önemliyse pm at.. kaanabak kardeşimm, seni unutmayacağım.. :(
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    expert bunu yazdı:
    şaftın markasına ıstakann markasına göre değişiyo hocam ya.. işte ağacına göre flan yani.. ama marka ve kalite(ağaç kalitesi) fiyatta belirleyici
    Hmmmm (:

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek
    predator veya meucci var mesela eşşek yüküyle para :)) ama şaftları çok kaliteli oynama fırsatım oldu bunların bi 2 modeliyle :)) ama sadece oynadım bi 2 el o kadar :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek
    expert bunu yazdı:
    predator veya meucci var mesela eşşek yüküyle para :)) ama şaftları çok kaliteli oynama fırsatım oldu bunların bi 2 modeliyle :)) ama sadece oynadım bi 2 el o kadar :D
    Performansını etkiler tabi demi (:

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    expert
    expert's avatar
    Erkek

etkiler ama nasıl dersen mesela daha fazla darbe verebiliyorsun faso larda mükemmle yakın seviyede verme imkann var.. biraz araştırdım semihde bunlara benzer ıstaka kulanıomuş :)) yani ondan ii oynuo yoksa fıs haha :)

yok olm adam harbi iii oynuo canlı izledim :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Expert, gelince oynarız hocam.

Demador, abi ıstakayı eline veririm, haberin olsun :)

.
Toplam Hit: 2935 Toplam Mesaj: 26