folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Bildiğiniz Ve Güvenilir Makale Yazarlığı Veren Siteler...

Bildiğiniz Ve Güvenilir Makale Yazarlığı Veren Siteler...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Değerli Tahribat, şu an bir sitede makale yazarlığı yapıyorum, site güvenilir iyidir ama fiyatları çok düşük, 256 kelimelik özgün bir makaleyi yazıyorum özene bezene bitiriyorum 1 TL 25 Kuruş. Daha fazla ödeyen ve bildiğiniz bir yer varmı? varsa bana söylermisiniz, referans linklerinizden kayıt olurum. Dayanışma için.

Birde bu oliypTrade midir nedir? o siteye kafa taktım, dün geceden beridir, sanal parasıyla oynadım, 4.800 dolar hesapta ekstraya çıktım... Bu konuda da fikirlerinizi beklerim.

DipNot: Tamam Makale konusunu Bir Müritcanımızla anlaştım, Bir işveren buldum, Kendisi Sağolsun sizlerde, Bari şu Trade olayını bilen birileri bişeyler yazsa yahu.. Hiç bi bilgisi olan yokmu.?

ShockMan tarafından 27/Tem/17 01:17 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

https://supericerik.com/

bu var bildiğim

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samast
    samast's avatar
    Erkek

oliypTrade  ile ilgili bildiğim tek şey alalen kumar oynamak işte başka birşey değil.Gecenlerde benim saf arkadaşım oynamış aynı senin dediğin gibi indirmiş 20 dolar yatırıyormuş kazanırsa 8 dolarmı kazancı oluyormuş öle bişeler anlattı ama senin de tahmin edeçeğin gibi sonunda 1k yakın parasını kaybetti..Bana sorarsan bulaşma hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Değerli Tahribat, şu an bir sitede makale yazarlığı yapıyorum, site güvenilir iyidir ama fiyatları çok düşük, 256 kelimelik özgün bir makaleyi yazıyorum özene bezene bitiriyorum 1 TL 25 Kuruş. Daha fazla ödeyen ve bildiğiniz bir yer varmı? varsa bana söylermisiniz, referans linklerinizden kayıt olurum. Dayanışma için.

Birde bu oliypTrade midir nedir? o siteye kafa taktım, dün geceden beridir, sanal parasıyla oynadım, 4.800 dolar hesapta ekstraya çıktım... Bu konuda da fikirlerinizi beklerim.

DipNot: Tamam Makale konusunu Bir Müritcanımızla anlaştım, Bir işveren buldum, Kendisi Sağolsun sizlerde, Bari şu Trade olayını bilen birileri bişeyler yazsa yahu.. Hiç bi bilgisi olan yokmu.?

hocam yazarlık için bilmiyorum ama eski mesai arkadaşımın bir girşimi var : icerikbulutu.com bir incele istersen . 

OlympTrade ise ben 1 aydır demo hesap ile birşeyler yapmaya öğrenmeye çalışıyorum , 10K$ ile başladım 50K$ a kdr çıktım demo hesabın verdiği rahatlık ile bitirdim erittim ikinci 10K$ demo parayı yatırttım bakalım halen devam ..

Bazı yorumlarında , ödeme noktasında sıkıntı olduğu söyleniyor , mesela kendi açıklamasında ödeme yaptığın karta geri ödeme yapılıyor deniliyor lakin bazı yorumlarda bu daha farklı olduğu söyleniyor. 

Detaylıca irdelemek lazım birde biliyorsundur ikili opsiyon diye birşey yok ülkemizde yani aslında yasal değil .. Ama akıllı olursan çok kazancı var bunu anladım :) 

I Love Software , Software is a life...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    network bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

hocam yazarlık için bilmiyorum ama eski mesai arkadaşımın bir girşimi var : icerikbulutu.com bir incele istersen . 

OlympTrade ise ben 1 aydır demo hesap ile birşeyler yapmaya öğrenmeye çalışıyorum , 10K$ ile başladım 50K$ a kdr çıktım demo hesabın verdiği rahatlık ile bitirdim erittim ikinci 10K$ demo parayı yatırttım , anlık bazen çok yüksek kazançlar sağlanabiliniyor ,Mesela BMW ile işlem yaparsan daha net kazanç sağlarsın çünkü inişler çıkışlar keskin ve net ama dolar euro da işlem yaparsan çok hareketli bir tablo göreceksin yani daha çok risk var ..Birde kazanç % lerine takılma %30 bile olsa hiç yoktan geliyor yani 1 işlemde %90 kaybetme riski ile DOL/EUR da %80 kazanç sağlamaya çalışmaktansa 3 işlemde %30 kaybetme riski ile %40 kazanç sağlamak daha mantıklı ... Anlatabildim sanırım.bakalım halen devam inceliklerini bulmaya öğrenmeye..

Lakin , OliypTrade ile ilgili bazı yorumlarında , ödeme noktasında sıkıntı olduğu söyleniyor , mesela kendi açıklamasında ödeme yaptığın karta geri ödeme yapılıyor deniliyor lakin bazı yorumlarda bu daha farklı olduğu söyleniyor. Buna rağmen Türkiye piyasasında ikili opsiyon yapmaya aracılık eden firmalar arasından en güveniliri yinede olimypTrade gibi duruyor .. Diğerleri ile ilgili yorumları görsen :) 

Detaylıca irdelemek lazım birde biliyorsundur ikili opsiyon diye birşey yok ülkemizde yani aslında yasal değil .. Ama akıllı olursan çok kazancı var bunu anladım :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Ödemede sorun yoksa sistem kazandıracak gibi gözüküyo.... Zira çözdüğüm kadarıyla Dalgalanmalar esnasında aniden düşmeyi yakaladığın anda yukarı basıyorsun, yada Aniden yükselişi gördüğün anda çabuk davranıp aşşağı butonuna basıyorsun genelde son anda ciddi bir benzer dalgalanma olmazsa şansına ki ihtimali düşük kazanmaman imkansız gibi işte böyle kazanıyorum şahsen. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Ödemede sorun yoksa sistem kazandıracak gibi gözüküyo.... Zira çözdüğüm kadarıyla Dalgalanmalar esnasında aniden düşmeyi yakaladığın anda yukarı basıyorsun, yada Aniden yükselişi gördüğün anda çabuk davranıp aşşağı butonuna basıyorsun genelde son anda ciddi bir benzer dalgalanma olmazsa şansına ki ihtimali düşük kazanmaman imkansız gibi işte böyle kazanıyorum şahsen. :)

böyle saçma para kazanma olmaz hocam :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

hocam yazıların güzelse birlikte de çalışabiliriz. birkaç örnek yazı gönderebilir misin?

..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    lepusmorris bunu yazdı

hocam yazıların güzelse birlikte de çalışabiliriz. birkaç örnek yazı gönderebilir misin?

Hocam yazılarım güzel olur, sen orasını hiç merak etme, profesyonel amaç gütmekteyim. Aslında ben bu işi yeni bir meslek olarak görmeye başladım dersem yeridir. Şayet istersen tabiki birlikte çalışabiliriz. Şimdilik gücüm dahilinde işim var diyebilirim, tabiki daha fazla iş talebine yanıt vermem için bir ekip oluşturmam gerekecek. Kim bilir belki ilerde ekip kurmayı bile düşünebilirim. :)

Hocam ekip kurmamla ilgili ütopyam şimdiyi kapsamıyor, gerçek anlamda çalışmak ihtiyacı içerisindeyim ve dilersen iş teklifine açığım. Saygılarımla.

Eskiden her kelimemde shift tuşuna basarak yazardım ya, o huyumuda terkettim. Farkettiyseniz artık büyük harfler olması gereken yerde peydahlıyor. :)

@PathfindeR00

Hocam o yüzden size danışıyom ya.. Saçma olmayabilir ihtimaline binaen. Belkide haklısın ama mantığını anlamaya gayret ediyorum sadece.

ShockMan tarafından 27/Tem/17 13:46 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bu OliympTrade, göründüğü gibi değil, Sakın bulaşmayın, bu yoklukta 10$ rımdan oldum. :( Gitti paralar.

Kesinlikle borsadaki dalgalanmayı kesin olarak kestirmek mümkün değil, bunu anladım artık, bir kaç el ileri geri yapıyorsun ama en son tüketiyor adamı. :(

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    network
    network's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı

Bu OliympTrade, göründüğü gibi değil, Sakın bulaşmayın, bu yoklukta 10$ rımdan oldum. :( Gitti paralar.

Kesinlikle borsadaki dalgalanmayı kesin olarak kestirmek mümkün değil, bunu anladım artık, bir kaç el ileri geri yapıyorsun ama en son tüketiyor adamı. :(

Hocam anladığım gerçek para ile işlem yapmışşsın , bana biraz detaylı bilgi verirmisin ister PM den ister burdan ? 

@ShockMan