folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Bilene @Tahribat.Com :)

Bilene @Tahribat.Com :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    ÇAPKIN

2 tane gay seyahate çıkarlar.bı ucak kıralar ve amerekınanın guneyıne dogru yol alırlar.Ucak bırden arıza yapar ve okyanusa düser.bunlar yuzerek kurtulup bı adaya cıkarlar.
    Hindistan cevızı falan yasayıp gıderler.Gel zaman gıt zaman canları sex ıster.Ve ıkısıde dıgerının kendısını duzmesını ıstemektedır.Ve bı karara varırlar bırı dıgerıne soru soracaktır.Soruyu bılen dıgerını duzecektır.
    Soruyu soran gay kolay bı soru sorup dıgerınınde soruyu bılıp kendısını duzmesını ıstemektedır.Bu sebepten su kolay soruyu sorar
    -Damdan dama atlar miyav diye bagırır der?
    Dıgerı cok sınırlenır ama oda kendısı düzülmek ıstedıgınden salağa yatar ve timsah cevabını verir.
    ve Soruyu soran gay bu pişkinliğin üstüne şöyle der
    -Çapkııııııın1 Nasıl da bıldın soruyu.........
    :))))))))))))

ÇAPKIN fıkrasını okudunuz.Bu fıkra 8737 kez okundu.

timsah ben açıklamasınıda yapıom benim hakkım :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    yok deve aq :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hadi veriim ipneyi öğrenin :D

Yapay zekalı, ilk türk robotu tak cıkar nevzat telefon no : 0537 726 77 44

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aloryan
    Aloryan's avatar
    Erkek
    van kedisi

Her zaman derim = Bilmemek Ayıp deil Ögrenmemek Ayıp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Ya bu timsah herhalde cunku bunu fikrasi bile var herkes bilir iki gay bi adalalar birbirlerine soru bilemiyen dudukluyecekler oda diyo ki kolay sorayim bari diyo işde dam dan dama atlar filan oda pislik olsun diye bilmiyomuş gibi timsah diyo oda bu karşi hemen bir pislik daha yapiyo helal diy  bildin :D

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------
    ÇAPKIN

2 tane gay seyahate çıkarlar.bı ucak kıralar ve amerekınanın guneyıne dogru yol alırlar.Ucak bırden arıza yapar ve okyanusa düser.bunlar yuzerek kurtulup bı adaya cıkarlar.
    Hindistan cevızı falan yasayıp gıderler.Gel zaman gıt zaman canları sex ıster.Ve ıkısıde dıgerının kendısını duzmesını ıstemektedır.Ve bı karara varırlar bırı dıgerıne soru soracaktır.Soruyu bılen dıgerını duzecektır.
    Soruyu soran gay kolay bı soru sorup dıgerınınde soruyu bılıp kendısını duzmesını ıstemektedır.Bu sebepten su kolay soruyu sorar
    -Damdan dama atlar miyav diye bagırır der?
    Dıgerı cok sınırlenır ama oda kendısı düzülmek ıstedıgınden salağa yatar ve timsah cevabını verir.
    ve Soruyu soran gay bu pişkinliğin üstüne şöyle der
    -Çapkııııııın1 Nasıl da bıldın soruyu.........
    :))))))))))))

ÇAPKIN fıkrasını okudunuz.Bu fıkra 8737 kez okundu.

timsah ben açıklamasınıda yapıom benim hakkım :D

-----------------------------

muhahaha züper  :D:D 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek
    Zuhahaha Timsah :D cidden ne ya cok merak etim

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    bakın rene abim nevzatın telini vermiş arayın olm :d
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dumtisdumtis
    dumtisdumtis's avatar
    Erkek
    "miyav" yerine "miyaw" dediği için "cat" dir. Ancak ingilizce bilen herhangi bir kedi veya gatto da olabilir. O yüzden evrensel terim olan "felis mulis" diyorum.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilinmeyen
    Bilinmeyen's avatar
    Erkek

Lan bütün mesajlar Google' dan alıntı. Ne çakalsınız len a.q. 

Toplam Hit: 28688 Toplam Mesaj: 108