Bilgi Kurtarma Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoJetski
    whoJetski's avatar
    Erkek

resimleri videoları sakladığım hdd ye virüs girmiş iğrenç bi virüs antivirüs programları da çare olmadı ben şimdi bu hdd yi biçimlendirsem bu videoları resimleri geri getirmenin bi yolu varmı bi kaç programla uss bellekten denemeler yaptım ama sonuç başarısız.

Hayat bir denklem...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

Resimler için sana bi program veririm kurtarır ama videoları denemedim. Onlara bişey diyemem

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Benzer bi olayda Recuva işimi büyük ölçüde çözmüştü. YÜzde 65-70 oranında kurtardım dosyalarımı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoJetski
    whoJetski's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

Resimler için sana bi program veririm kurtarır ama videoları denemedim. Onlara bişey diyemem

gönderirsen sevinirim hocam hiç yoktan resimler kurtarmış olurum ama videolarıda kurtarabilen program var iyi olur hepsini değil büyük bi bölümü kurtulsa yeter.

Hayat bir denklem...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmetaksoy
    ahmetaksoy's avatar
    Erkek

hocam virüslü durumdayken hdd yi biçimlendirmeden kurtarmaya çalış bazı proğramlar vardı isimlerini hatırlamıyorum. Eğer biçimlendirirsen diğer proğramlarla hdd deki fotoğraflar ve videolar bozuk ve eksik geliyo arşivin yüzde 10 bile zor geri getirirsin. önerim..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoJetski
    whoJetski's avatar
    Erkek
    ahmetaksoy bunu yazdı

hocam virüslü durumdayken hdd yi biçimlendirmeden kurtarmaya çalış bazı proğramlar vardı isimlerini hatırlamıyorum. Eğer biçimlendirirsen diğer proğramlarla hdd deki fotoğraflar ve videolar bozuk ve eksik geliyo arşivin yüzde 10 bile zor geri getirirsin. önerim..

hocam varsa bildiğin bı program denyeyim benım yaptıklarım bı boka yaramadı

Hayat bir denklem...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

İstanbul'daysan ümraniye'ye gel ben hallederim. Sadece virüsten dolayı dosyaları göremiyorsan virüsü temizleyip dosyaları çıkartırım. Silinmişseler de programla tarama yaparız.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Vidyo ve resim dosyalarında virüs tarafında değişiklik yoksa, linux tabanlı bir dağıtımı önyükleme başlatıp dosyalarını yedekleyip daha sonra biçimlendirme yapabilirsin.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoJetski
    whoJetski's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

İstanbul'daysan ümraniye'ye gel ben hallederim. Sadece virüsten dolayı dosyaları göremiyorsan virüsü temizleyip dosyaları çıkartırım. Silinmişseler de programla tarama yaparız.

ne yazikki hocam ankaradayım progrtamı soylersen ben haledebılrım heralde

Hayat bir denklem...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek

Hocam hdd yi arşiv yap rar ile herşeyi görürsün zaten dosyaların uzantıları falanda çıkıyor virüsleri elle elersin

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

abi virüs diyorsun da nasıl 1 virüs mesela Cryptolocker sa siksen açamazsın ? 

Toplam Hit: 3719 Toplam Mesaj: 18
dosyakurtarma