folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder [Bilgilendirme] Yeni Bir Kart Kopyalama Yöntemi

[Bilgilendirme] Yeni Bir Kart Kopyalama Yöntemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Hayda bunlari devlet ise alsala milletler kurtulur kimin aklina gelir termal kamera olayi 

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Finansbank ATM lerinde tuşların üzerinde plastik bir aparatla kapatmışlar.Aslında bir açıdan güzel bir aparat diğer açıdan kamera yerleştirilmesi için güzel bir yer :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

internetten alışveriş yapmak için pin koduna ihtiyaç yok.

kredi kartının üzerindeki bilgiler yeterli oluyor.

geçenlerde benim karttan da avea faturası ve turkcell 3d data yüklemesi yapıldığını fark ettim. banka ücretleri geri ödedi ama savcılık soruşturması devam ediyor.

başka bir arkadaşın kartıyla da morhipodan alışveriş yapılmış, onun karttan yaklaşık 4000 tl civarı alışveriş yapmışlar.

goo.gl/qBNZmW
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Piratebay
    Piratebay's avatar
    Erkek

Geçen benim başıma 3d onay ile ilgili bi sorun geldi. İş bankasından mesaj gelmemeye başladı.

3d onay ekranında her alışverişi iptal etmek zorunda kalıyodum. Aradım bankaya sövdüm bişeyler yaptım telefonu sıfırlamadım ama. Sonra mesajlara girip o ekranda bekledim mesajın 

gelmesini.İş bankasından mesaj geldiği gibi siliniyodu. 5 6 kere denedim ama yakalayamadım mesajı.

Sonra yüklediğim uygulamaları silerken Google Play Storedan bi tane foto düzenleme programı indirmiştim onun smslere erişim izni istediğini benimde mal gibi izin verdiğimi farketttim.

(Android 6.01)

Uygulamayı sildiğim gibi mesajlar tekrar gelmeye başladı. Buda böyle bi anımdır.

Program şuanda Play Storeda yok silinmiş.

Japon yolları aşar Alman'ın babaannesi kaşar... https://thepiratebay.org/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    JerusaLem bunu yazdı

her atm de istem dışı; önce kartın giriş yerini sallayıp çıkartmaya çalışır, şifreyi girerken de elimle koruma yaparım.

mesajı ben yazdım sandım öyle benzer yöntemim.

bi kere denk geldi böyle iş bankası atm sinde bu yöntem Allahtan bant gevşemiş sarkıyordu. parayı çektikten sonra fark ettim bende anınad kartı iptal ettim.

yeni değil yanlız. yıllardır var. ben bi kaç yıldır atm girişlerini kendime doğru aşağı yukarı sallayarak çekerim. elimini her zaman şifrenin stüneden kapatırım.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

@piratebay Adamlara boşuna sövmüssün hocam :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek

valla yıllardır para alıp yatırma işlerini hep vezneden yapıyorum. Hiç gecenin 2sinde paraya ihtiyacım olmadı. Olursada sabah 8.30da gider yine vezneden alırım :)

En mantıklısıda bence bu. Alırsın numaranı 5 dakika beklersin sonra git vezneden hallet işini artık ne varsa.

Edit : Ama teşekkürler. bizimkilere söyleyeyim dikkat edin ATM'nin sağına soluna diyerekten. :)

GodKlaus tarafından 28/Haz/16 01:14 tarihinde düzenlenmiştir

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Onlar hep tak çıkarttı. Yenileri tak çıkartlı değil yapıştırıyorlar. Kablosuz ile verileri topluyorlar. Enerji konusu hakkında bilgim yok herhalde küçük bir pil binlerce kart okuma yapabiliyordur.

Sadece bi imza..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

cep telefonundan işcep e giriyorum. para çekme menüsüne girip çekeceğim miktarı yazıyorum. bankamatikten 9 tuşuna basıp çıkan karekodu okutuyorum. paramı alıyorum atm den. kart sokmadan şifre girmeden.

Naber la?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Bu zaten çok uzun zamandır var olan birşey, yeni değil. özellikle finansbank'ın bundan canı çok yandı. bir ara garanti bankamatiğinde aynı düzeneği bulup ihbar etmiştim. Ki zaten ülkedeki en üst düzey güvenlik garantide. Sonrasında hemen her atmyi değiştirip içe doğru göçük kart girişli yaptılar.

pin veya şifreye ihtiyaç duyulmuyor bunda çünkü adamlar fiziki kart kullanmıyorlar. genellikle de cardable diye tabir edilen 3D doğrulama istemeyen sitelerden çekim yapıyorlar. öyle 4bin 5bin rakam değil onlar için , adamların 1 günde döndürdüğü para 1.2 trilyondan fazla.

birden çok bu şekilde türk warez forumları var, bu forumlarda da adamlar yaptıklarını övünüyorlar işte laptop almış telefon almış, yatla geziyor orada burada alem yapıyor diye.

Bize birşey olmuyor bankaya giriyor herşey de bunların yaptıkları az buz birşey değil.

imza.
Toplam Hit: 3479 Toplam Mesaj: 23
kart kopyalama bankamatik