Bilgisayar - Oyuncu Koltugu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

arkadaslar merhaba uzun zamandir kendime rahat bir bilgisayar koltugu almak istiyorum oyun oynarken vs rahat edecegim bisi olmasi lazim isyerinden arta kalan 5 saat kadar zamanim ustunde gececek rahatlik onemli o yuzden inceledigim modeller max office racin (fp urunu) dxracer xdrive aerocool hepsini inceledim en pahalisi dxracer 1200 tl civari en ucuzu max office 400 civari tavsiyeniz nedir hangisi alinabilir kullanan kullanici yorumu yapan daha makbule gecer sizden ricam bir koltuga bu kadar para verilirmi vs vs cevaplar yazmayalim belki benim gibi bir ihtiyaca olan arkadas olursa konu kilavuz olur simdiden tsk ederim not:mobilden yazdim hatalar icin affola

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

banada ofis için lazım öneri verecek varsa sevinirim.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    userneyime
    userneyime's avatar
    Erkek

Ofis icin elimde 1 tane var 800 e birakirim , isteyene resimlerini yollarim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek

hocam ucuz yollu aldım ben bitane baya memnunum akşam eve gidince atıyım 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    userneyime bunu yazdı

Ofis icin elimde 1 tane var 800 e birakirim , isteyene resimlerini yollarim.

800 mü altın kaplamamı hocam ? 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

yerimi alayım. ben de max 150-200 lük bişey bakıyorum...

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

hocam a101 marketlerde geçen hafta rapido ofis koltuğu diye bir koltuk vardı kaldıysa bir bakabilirsin. ben bulup alamadım. onun dışında bende mürid gibi 150-200 tl civarı önerilere açığım.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

bende niyetliyim bu aralar

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

https://www.tekzen.com.tr/adore-vento-yonetici-koltugu-vlt-460-sk-1-kirmizi-cizgili-2216256

şuna niyetlendim bi ara, ancak kurulum yapıldıktan sonra iade almıyoruz diyince vazgeçtim.

ulan kurulum yapmadan nası denicem ben bunu.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    alibaba bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

hocam a101 marketlerde geçen hafta rapido ofis koltuğu diye bir koltuk vardı kaldıysa bir bakabilirsin. ben bulup alamadım. onun dışında bende mürid gibi 150-200 tl civarı önerilere açığım.

tee ocaktaymış ya o. Kalmamıştır hiçbiyerde. a101 in de baya ölücüleri var :D

next next next install
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

zamaında istikbalden empoli marka sandalye aldıydım 6 sene oldu heryeri döküldü amortisör değiştim vidaları yalama oldu hala onu kullanıyorum o zaman ucuzdu 200 liraya aldıydım o fiyata da böylesini hala bulamıyorum. Bulan varsa mutlaka yazsın hatta depoda sağda solda kalmış istikbal empoli sandalye bilen duyan varsa yazsın yine alırım aynısından :D 400 lira nedir ya çıldırıyorum fiyatları gördükçe

:|
Toplam Hit: 1957 Toplam Mesaj: 18
oyun koltugu