folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilgisayar / Yazılım / MIS Bölümlerinde Olanlardan Bir Rica

Bilgisayar / Yazılım / MIS Bölümlerinde Olanlardan Bir Rica

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

merhaba,

cesitli üniversitede okuyan müridler var, rica etsem bana bu bölümlerde okuyan (bilisim sistemleri / elektrik elektronik vs. de olur) ögrencilere kolayca ulasabilecek, etkinlik / egitim tarzı konularla ilgili duyuru yapabilecek insanlarla iletisim saglayabilir misiniz?

konsey baskanı olur, ieee toplulugunun basındaki birisi olur vs. fark etmez. yeter ki bölüm ögrencilerine iletisimi kolay birisi olsun yeterli.

ikinci mesajı iletisime gectigim okulların ve sizlerden gelecek geri dönüslere göre "ben x okulunu ayarlayabilirim" listesine ayıracagım, aynı okullar icin zaman kaybı olmasın sonra.

tesekkürler.

EDIT:

PM gönderdim, ilk olarak bu arkadaslardan dönüs bekliyorum.

csabanci - Usak Üniversitesi

Mr_Dark - Anadolu Üniversitesi

ershn - Aksaray Üniversitesi

KuZeTaR - IYTE

OMU, ITU, Beykent, Gazi, Istanbul üniversiteleriyle de dısarıdan irtibattayım simdilik.

Andrei tarafından 24/Eki/16 14:36 tarihinde düzenlenmiştir

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Hocam istersen bizim fakültede(Selçuk Üniversitesi teknoloji fakültesi) bizim bölümün(bilgisayar mühendisliği) facebook grubu var ordan duyuru  yapabilirim.

Edit:hocam 2. mesajı alacağıni sonradan fark ettim kusura bakma.

motka tarafından 19/Eki/16 23:05 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ahah benim hatam olmus pardon, buradan da devam ederiz sıkıntı degil :)

su an icin beykent, itü, gazi, istanbul, ege ile iletisim halindeyim, seni de dahil edeyim bu gruba. pm atacagım.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Abim, Elazığ fırat Üniversitesi herkese iletirim.  Sosyal medya yolu ile yazacağın şeyi alırsam iyi olur fakat 140 karakter sınırını unutmayalım 

Edit ; aktif olarak iha klübümüz var üniversite de oraya da haber uçurabilirim.  Yazılım bölümü öğrencileri banko 

MhmdAlmz tarafından 19/Eki/16 23:48 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

uşak üniversitesi için pm at bi görüşelim

Evrim içi mürit..laugh is live..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CoolMan
    CoolMan's avatar
    Erkek

Hocam bende fırat üniversitesinde yazılım bolumundeyim 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Anadolu Üniversitesi / IEEE OC (oversight committee)

!!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek

Fırat üniversitesi - yazılım müh. öğrencilerle irtibata geçebilirim.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Aksaray Üniversitesi MIS için her türlü(=topluluk, etkinlik vs.) yardımda bulunabilirim.

Allah Türktür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

IEEE İYTE'yi ayarlayabilirim

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gün icerisinde pm atanlara ve konu altına yazanlara dönüs yapacagım tek tek, tesekkürler ilginiz icin

Toplam Hit: 2193 Toplam Mesaj: 12
etkinlik