folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bilgisayar Başında Boş Vakti Olup Para Kazanmak İsteyen Muridler

Bilgisayar Başında Boş Vakti Olup Para Kazanmak İsteyen Muridler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar

Daha öncede bu tarz bir konu açtım.8-10 arkadaş ile anlaştım 3-4 kişi ile düzenli olarak çalıştık ama geri kalanı yarı yolda bıraktı ( sınavım vardı hastalandım işim çıktı internetim koptu v.s ) tabi kimseye kızmıyorum :) herkesin sebepleri var.

Satış yapmış olduğumuz siteye ürün eklemesi için bir kaç arkadaş ile çalışmak istiyoruz.

Size bir site vereceğim o sitedeki ürünleri kopyala yapıştır yaparak bizim sitemize ekleyeceksiniz.

Sırf kopyala yapıştır olduğu için inanın düşündüğünüzden basit.eklenmesi gereken yaklaşık 50 bin adet civarı ürün var.

Şimdilik fiyat olarak 3000 adet ürün için 100 TL fiyat belirledik ( Fiyt düşük gelebilir ama çok basit olduğunu gördüğünüzde hhak vereceksiniz) Resimler aynı, açıklamalar aynı neredeyse sadece ürün başlığı değişilecek..biraz kasarsanız 3-4 güne biter.Bitiren arkadaşlar var :)

ödemeleri banka havalesi paypal yada naıl istiyorsanız öyle yaparız

lütfen ilgilenen arkadaşlar  destek (at) garantinotebook.com adresine bir mail atsın.Pm atmayın cevap veremiyorum arada kaynıyor..

Çalıştığımız arkadaşları referans gösterebiliriz.Hepsinin ücretini tıkır tıkır yatırdık..

Sizden tek ricam yarı yolda bırakacak arkadaşlar hiç başlamasın :)

Bilgisayar başında boş boş oturup biraz para kazanmak iteyene arkadaşlar için güzel bir fırsat

Arkadaşlar Gelen mailleri tek tek yanıtladım cevap verilmiyor diye düşünmeyin bazı arkadaşların mailleri spama düşmüş onlara varıncaya kadar herşeyi yanıtladım..

Şu anda bir kaç arkadaş ile anlaştık.Tekrar açık oluştukca mailleri olan arkadaşlara dönüş yapacağız

İlginize çok teşekkürler

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

hacı öyle yapana kadar adamın bir tanesine bot yazdırın birgünde bütün database'i çekip sizin siteye girsin..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

hacı öyle yapana kadar adamın bir tanesine bot yazdırın birgünde bütün database'i çekip sizin siteye girsin..

yok hocam onu istemiyorum hem çok zararı var hemde böylece az da olsa para kazanmak isteyen muridlere faydamız dokunsun

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

yok hocam onu istemiyorum hem çok zararı var hemde böylece az da olsa para kazanmak isteyen muridlere faydamız dokunsun

Hocam düzgün bi rakam verirsen olabilir fakat bir insan günde max 300 ekleme yapar oda eder 10 tl . microkabus   a sorabilirsin. Onunlada calişmişligim oldu. Sadece sor ondan sonra karar ver.   Pm atarsan sevinirim eger ilgilenirsen konulari takip edemiyorum.

http://www.tahribat.com/Murit-microkabus/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

misal 3000 üründe sınır var mı yani diyelim 5 günde bitireceksin gibi. Sınır yoksa ben ilgilenirim. 10 günde yapılabilecek bi işi gidipte ir ayda yapmayız ama

öyle sıkışacaksam olmaz . Strese giriyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

hocam mail attım.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

pc atabilirsin :) tabi ihtiyacın varsa :)

not: teklif direk kabulüm :)

mail attıydım :)

BerkayCit tarafından 21/Oca/13 23:18 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Ayrıntılı mail tarafınıza iletildi. 

(Tahribat da bu şekilde konuşmakta bir acayip oluyor yahu :) )

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    livane bunu yazdı

misal 3000 üründe sınır var mı yani diyelim 5 günde bitireceksin gibi. Sınır yoksa ben ilgilenirim. 10 günde yapılabilecek bi işi gidipte ir ayda yapmayız ama

öyle sıkışacaksam olmaz . Strese giriyorum.

Hayir hocam bi sinir yok ama 5 gun dersen 5 gunde 10 gun dersen 10 gunde bitsin isterim.hadi olmadi 1-2 gun tolerans tanirim bana verdiginiz gune arti olarak

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Hocam başlık mı değişecek nolcak başlık? 

iyibu! yeniden..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek
    Abi feysten konuştuk anlaştık liste düzenlemem lazım falan dedin birşey göndermedin :/ iş devam ediyosa tekrardan talibim :)

:)
Toplam Hit: 2740 Toplam Mesaj: 23