folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Bilgisayar Hoşgeldinizde Takılıyo Açılmıyo

Bilgisayar Hoşgeldinizde Takılıyo Açılmıyo

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

virüs girmiş heralde hoşgeldiniz bölümünde takılıyomuuş...bu durum nasıl geçilir tavsşyeniz varmı yau C de önemli dosylar varmış

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

IDE kablosunu değiş olmassa pc deki diski al baska pc ye D olarak bağla c deki önemli dosyalarını aldıkdan sona tekrar yerine takıp formatla hoca gerisi hikaye

ben neler yapdımda boş diski okuyamayınca böyle yapar

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

boot cd ile girip icindekileri flash disk yada D surucusune alin

formattan baska saglikli caresi yok..

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek
    hoşgeldinizde takılıyosa, bi ctrl + alt + del e bas bikaç kere bakalım görev yöneticinisi açıyor mu ?

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    Güvenli modda aç bilgisayarı çalıştır-msconfig den başlangıca bak. Zararlı mahlukatlar olabilir.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnTiSoZeL
    AnTiSoZeL's avatar
    Erkek

o bölümü geçmiş görevyöneticisi açılıyomuşda şöyle ben burdn explorer çalıştır diyorum komut veri ordan açılıyo ama geri kapanıyomuş ben burdan onda açılmamışları söylüyorum açıyo ama gene kapanıyomuş

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    31 yaşında emekli
    ajan1111
    ajan1111's avatar
    Erkek
    AnTiSoZeL bunu yazdı:
    -----------------------------

o bölümü geçmiş görevyöneticisi açılıyomuşda şöyle ben burdn explorer çalıştır diyorum komut veri ordan açılıyo ama geri kapanıyomuş ben burdan onda açılmamışları söylüyorum açıyo ama gene kapanıyomuş

-----------------------------
    zararsız bi virüs o :D banada geçen bulaşmıştı. aynı bu şekil yapıyodu.onarma yaptım düzeldi. ama bunu yapmadan önce ben kaspersky,nod32,spy programlarıyla pc'mi taratmıştım. sonra yeniden başlayınca böyle olmuştu. ondan sonra onarma yaptım

(çok karışık bi cümle oldu idare edin [: )

Kayalardan kayarım yoktur benim ayarım (;
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bortecine357
    bortecine357's avatar
    Erkek
    bios default yap sonra boot ayarlarını yeniden gözden geçir remlere falaln bak temzle

SAHİPSİZ VATANIN BATMASI HAKTIR SEN SAHİP OLURSAN BU VATAN BATMAYACAKTIR
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Ekran kartından da olabilir gençler başıma gelmişti böyle birşey .. Kardtı sök tekrar tak

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    West
    West's avatar
    Erkek
    Ekran kartıyla alakası yok. Hdd de bozuk bir kısım olduğundan win başlamıyor. Arkadaşlarında dediği gibi farklı bir pc ye takıp bilgilerini al. Sonra formatla. ( benim pc böyle yaptı fotmat + fdisk  bile atamadım hdd bozulmuştu )

west[at]tahribat.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    ne formatı abi ya :) adam buna falan format atarsa işi var güvenli moddan gir msconfig yap ve başlangıcı sil bunları yaparken birde antivirüs at taş gibi olur makine

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 4207 Toplam Mesaj: 19