folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bilgisayar Programciligi İcin Hangi Sehir Ve Okul Dersiniz?

Bilgisayar Programciligi İcin Hangi Sehir Ve Okul Dersiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Arkadaslar 4 senemi arkada birakip ..artik ..Öss heyacanini da ..( ne heyecan beh) geride birakip ..kazanamiyacagimi anlamis bulunuyorum ..2 senelik gecis Hakkimiz var Meslek Lisesi olarak Bölümüm bilgisayar Fakat kararsiz kaldim ..Sizce Hangi üniversite ve Hangi okul PROGRAMCİLİK İCİN

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    İzmir Ege Üniversite'si Bilgisayar Mühendisliği'ni veya Programlama ve Teknolojilerini....Puanı sanırım eski yönteme göre deyim 343 civarı....Yeni sistemde bilmiyom!

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    2 yillik demis haci..

1.tercihin Ege uni BTP
    2.tercihin Hacettepe BTP
    3.tercihin YTU BTP
    4.tercihin İTU BTP
    5.tercihin Cukurova BTP olsun.

siralamayi onemse bence cunku universitede bilgisayar sistemleri ve tekn ogrt. okuyorum...ilgim var unilerle...hangi universitenin alt yapisi ve egitim olanaklarina sahip olduklari falan geliyor bize...konya universitesini tercih etme...adamlar programcilikogrencilerine su yolu izletiyor..agloritmaya giris---C++ ile programlamaya giris :)...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    miRkuT
    miRkuT's avatar
    Erkek
    Maramra Üniversitesi Bilgisayar ve Kontrol Sistemleri Öğretmenliği (İngilizce) Gidebilirsen buraya git. Hem ii öğrenirsin işi hemde istanbul gibim bilişimin teknolojinin merkezinde biraz çabalayarak kendini çok ii geliştir çok ii kazanırsın...

Bildiği kadarıyla adalet eden, bilmediği kadarıyla zulmeder...!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    hiçbiri a.kotur adamgibi araştır okula pin basarsın.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Arkadaslar saolun ..yorumlarinizi gözden gecirecem ..ama pek parlak deil lise sene sonu ortalamasi 3,5 ile 4 arasında ..bu dediginiz yerler umarim alir ))

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    ıspartaya gel sen..

NesTo | same shit diffirent asshole
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    il neresi? birde yatarakmı geçmek istersin eşşek gibi çalışarakmı :)

Üniversite ortamını illa görmek istermisin, tabki istersin, tavsiyem yalova olacaktır... gittiğin okullara bk taşralarda olmasınki kampus hayatının içine girebil...

OKul birinisi değilsen hacettepe ege mege yazma almazlar :)

Konyada selcuk üniversitesinin birsürü bölümü var, programcılıkla ilgili hiç bir yeri yazamazsan kulu myo 2.ö yaz kesin girersin..

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek
    Ya hajlm iyi diyonda ..ne yapeydim işletmesi Dersleri bir de dersaneyemi gideydim..bosversene ..evet üniversiteyi görmek istiyom ortami ..birde Aileden biraz uzak kalmam Lasim ..Kendimi gelistirmekde basli basinca isteklerimden ..(:

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tagext
    tagext's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Başarı Madalyası
    Erkek
    istanbul ve cevresi yada ankara olabilir.
    sonuçta iş hayatına atılacak isen. bu şehirlerin nimetleri diğerlerinden coktur.

ftw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    persian
    persian's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Balıkesir ve Bolunun orta öğretim puanları çok düşük oraları yaz.Tahminen ortaöğretim puanın 70li bişi gelir.Girmen biraz zor ama tercih sırası çok önemli dikkat et.
Toplam Hit: 1750 Toplam Mesaj: 12