Bilgisayar Sandalyesi/Koltuğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    kUz3y bunu yazdı

350 liraya almıştım hardal sarısı olanı geçen sene memnunum, incele istersen. https://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=byaspen

link e baktım da 

https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/mudur-koltugu-yonetici-koltugu-makam-koltugu-buro-koltugu-deri-renk-secenegi-413226212

şu ürün fiyat olarak çok uygun görünüyor. Demir ayaklı, deri, kallavi duran birşey tabi denemek laızm ama diğer satıcı ve ürünlerle karşılaştırınca fiyat gerçekten iiy.

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baracuda81
    baracuda81's avatar
    Erkek

Metro marketten  200 Tl olanlardan aldım. Montaj 10 dk bile sürmedi. Sağlam değil. işyerinde kullandığım ile dünya kadar fark var. Biraz paraya kıyıp sağlam olandan almak mantıklı.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı
    kUz3y bunu yazdı

350 liraya almıştım hardal sarısı olanı geçen sene memnunum, incele istersen. https://www.gittigidiyor.com/arama/?satici=byaspen

link e baktım da 

https://urun.gittigidiyor.com/ev-bahce/mudur-koltugu-yonetici-koltugu-makam-koltugu-buro-koltugu-deri-renk-secenegi-413226212

şu ürün fiyat olarak çok uygun görünüyor. Demir ayaklı, deri, kallavi duran birşey tabi denemek laızm ama diğer satıcı ve ürünlerle karşılaştırınca fiyat gerçekten iiy.

Bende benzer bir ürün var hocam, kol desteklerinin senin masana olan hizası önemli, akçakta ise çok verim alamazsın 

طדṮ
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

Eve gecince bendekinin modeline bakip atayim 2 3 sene once almistim guzel bisey ama pek kullanmadim. Tekli koltuga alistim bende bagdas kurup oturuyorum beli fena sikiyor yalniz tekrar digerine alisayim diyorum ama tuhaf geliyor ayaklar hep yerde.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CanKirca
    CanKirca's avatar
    Erkek

Okan @cache'e bır tek ben ulaşamıyorum sanırım...

Twitter: @CanKirca
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    venom88
    venom88's avatar
    Erkek
    biany bunu yazdı

plastik sandalye ile ilgili görsel sonucu

f/p ürünü olarak tavsiye ederim hocam... 2 senedir kullanıyorum bundan aldığım konforu bir çok pc sandalyesinde alamadım.

Parket e ayaklar kayıyor belirli bir zaman sonra kırılıyor :) son seferde ayak nerdeyse bir yerime giriçekdi :P

Venom88 burdaydı.[Cevapını duymak istemeyeçeğin soruları sorma,sormak istemiçeğin sorulara cevap arama]
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    venom88 bunu yazdı
    biany bunu yazdı

f/p ürünü olarak tavsiye ederim hocam... 2 senedir kullanıyorum bundan aldığım konforu bir çok pc sandalyesinde alamadım.

Parket e ayaklar kayıyor belirli bir zaman sonra kırılıyor :) son seferde ayak nerdeyse bir yerime giriçekdi :P

Benim başıma bir kere geldi çok kötü oluyor acı verici

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    biany
    biany's avatar
    Erkek
    biany bunu yazdı

Hangi amına kodumun salağı beni bu post nedeniyle banladı ?

Geyik mi yapıyorum ben burda şimdi.

Pc koltuğu olarak bunu kullanıyorum amına koyim. Ben rahat ediyorum herkes katılmak zorunda değil.

Forum tırt olmuş amk.

Admin not. Hocam mesajin sikayet edilmisti, sikayet menusunde konunun basligi ve yalnizca gonderdigin gorsel gorunuyordu, yazdiklarin gorunmuyordu. Onu gorunce banlamistim haksiz ban olmus kusura bakma benim hatam bulusmalara gelirsen cay ismarlarim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek

Gonul isterdi ki soyle koltuklar alalim: https://www.hermanmiller.com/en_eur/products/seating/office-chairs/mirra-2-chairs/

Gozu kor olsun dolarin.

Ben 3 kere degistim koltuk son koltugu 260 liraya almistim simdi 600 lira olmus: https://www.hepsiburada.com/adore-manager-trend-yonetici-koltugu-p-OFISADRVLT180SC1?magaza=Hepsiburada

Bu iyiydi bir sure ama, zamanla sungeri rahatsiz etmeye basladi. Sungeri degistirmeyi dusunuyorum. Ama fiyatlar ucmus hocam zor isin yani. Gecen bizim ofise patron cikma koltuklar aldi, fena degil. Oyle de bakabilirsin hocam.

Ama uste linkini verdigim herman miller kadar rahat bir koltuk gormedim. Keske 1300 dolar degil de 1300 lira olsaydi da paraya kiyip alabilseydik.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    biany bunu yazdı
    biany bunu yazdı

Hangi amına kodumun salağı beni bu post nedeniyle banladı ?

Geyik mi yapıyorum ben burda şimdi.

Pc koltuğu olarak bunu kullanıyorum amına koyim. Ben rahat ediyorum herkes katılmak zorunda değil.

Forum tırt olmuş amk.

ahahaha trajikomik birşey olmuş ama :D adam doğru söylüyor herkes gösterişli pahalı koltuk kullanacak diye birşey yok, ben de bunun tahtadan olanını kullanıyorum.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 3666 Toplam Mesaj: 26
pc taburesi