folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Bilgisayar Tamircisi Var Mi Aramızda

Bilgisayar Tamircisi Var Mi Aramızda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cindoan
    cindoan's avatar
    Erkek

Öncelikle herkese merhaba laptopumun markasi asus k550u kekran çerçevesi kırıldı laptopun fotoğraflarını atacam fiyat olarak masraf ne cikar acaba ? Yapabilecek arkadaşa göndereceğim 

cindoan tarafından 01/Eki/19 18:38 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    juniourfalcon
    juniourfalcon's avatar
    Erkek

Masraf olarak 50 100 arası tutar eğer anakartı bozuk yada üst tarafı sağlam bulursan gene aynı masraf tutar değiştirirsin HATAY a yakınsan gene yardımcı olurum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

En fazla 100 TL alırlar, o da çıkma kasa parçası bulurlarsa.. Kasa parçası sıfır istenecekse biraz daha fiyat segmenti artabilir.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Bilen bilmeyen  salla salla 

Kardes model verirsen lcd cover kırık kırılma nedeni Menteşe onda kırık var mı belli değil bezel kırık mi onuda göremedim tam kırık olanları görsem fiyat belli olur

xxjokerxx tarafından 01/Eki/19 21:58 tarihinde düzenlenmiştir

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shuqufe
    Shuqufe's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

Kardes model verirsen lcd cover kırık kırılma nedeni Menteşe onda kırık var mı belli değil bezel kırık mi onuda göremedim tam kırık olanları görsem fiyat belli olur

+1 aynen , menteşe kırılmış dostum o yüzden öyle olmuş. menteşe kırıldığı için ekran tarafı zorlanmış sen ekranı kaldırırken. daha yavaş yavaş akldır yaptırıncaya kadar.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

hiç yeni konu açmadan bide aradığım adamı bulmuşken affına sığnarakdan  cindoan hoacamdan  joker bey :)  benim laptop ekranı mürekkep akıttı CRT var ona bağlayım dedim  olmadı getireyimmi  yoksa çöpemi atayım direk  alet bunun aynısı 

acer 5920g ile ilgili görsel sonucu  acer 5920g

Kelimeler Kanatır !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cindoan
    cindoan's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

Hocam sol mentese kırık  bide asus yazısının altinda

Lbulunan bir parça var o da yerinden cıktı kırıldı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Tamir ve parça ücreti çok çıkabilir. Sun-fix kullanabilirsin.

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek
    DeTr bunu yazdı
    xxjokerxx bunu yazdı

hiç yeni konu açmadan bide aradığım adamı bulmuşken affına sığnarakdan  cindoan hoacamdan  joker bey :)  benim laptop ekranı mürekkep akıttı CRT var ona bağlayım dedim  olmadı getireyimmi  yoksa çöpemi atayım direk  alet bunun aynısı 

acer 5920g ile ilgili görsel sonucu  acer 5920g

o makinede harici ekran kartı olması lazım ekran kartı arızası olabilir getirirsin bakarız .

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VagaTroy
    VagaTroy's avatar
    Erkek

hocam nereler kırık nereler değil tam olarak belli değil, sökülüp incelenmesi lazım. belki sunfix gibi yapıştırıcılarla oraya vidalar tekrar iş görecek şekilde onarılabilir, belki öyle bir imkan olmaz parçaların bazılarının veya hepsi değişmesi gerekebilir, bakmadan fiyat vermek kesin bişey söylemek çok zor. palmrest bottom ve bezel üçünede bakılması gerekir. konya yakınlarındaysan yardımcı olabilirim.

VagaTroy tarafından 02/Eki/19 15:19 tarihinde düzenlenmiştir

#karipçin
Toplam Hit: 1911 Toplam Mesaj: 12
laptop tamir