folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Bilgisayarı Öğrenmek İçin Ne Yapabilirim

Bilgisayarı Öğrenmek İçin Ne Yapabilirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mevan
    mevan's avatar
    Erkek

arkadaşlar ben bu pc tam olarak öğrenmek istiyorum  gerek teknik servisi olsun gerekse

başka şeylerini bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Sİzden öneri bekliyorum  kitap mı önerecekseniz yoksa

başka bişey mi ama bana yardımcı olun. 

bana bilgisayarı öğretenenin allah razı olsun derim :))))

HAKKI BATIL YAPANIN HAKKI KÖTEKTİR
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
    Öncelikle ana dilini iyi öğren.

Sen hiç kaval çaldın mı?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

bilgisayarı ogrenmek ıcın once bozman gerekır ben ne zamankı sıstemı cokerttım ozaman hıh pc budur ıste dedım

once bozmayı ogrenınce nasıl bozuldugunu anlıyosun nasıl bozuldugunu anlayınca o aletın nasıl calıstıgını dolayısıyla anlamıs oluyosun

kendı kendıne bol bol kurcalaman ve tahrıbata takılman gerek :)

mimi " yim ben ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    saatlerce forumu oku..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naps
    Naps's avatar
    Erkek
    hocam pcnin inciğini boncugunu herşeyini karıştır derim bozana kadar kurcala :) bozduktran sonra öğrenmesinide kurcala tabi... zaten devamı buşekilde gelir:D

Hayat Ölüme Giden Yolda Bir Düştür...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    ya parana kıyıp kursta öğreneceksin ya da mahallenden bi arkadaş bulacan akşama kadar kafasının etini yiyip merak ettiğin her boku görerek öğreniceksin şimdi bi sürü terim war sana terim o terimleri söyleseler sen apışıp kalıcaksın bunlar ne diyo diyerekten :) kolay gelsin ;)

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mimar
    mimar's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=beyaz%20tahribat&folderid=35965

al burdan başla:D

uçmayı bilmiyorsan ibnelik yapmayacaksın...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    8mm
    8mm's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mevan bunu yazdı:
    -----------------------------

arkadaşlar ben bu pc tam olarak öğrenmek istiyorum  gerek teknik servisi olsun gerekse

başka şeylerini bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.Sİzden öneri bekliyorum  kitap mı önerecekseniz yoksa

başka bişey mi ama bana yardımcı olun. 

bana bilgisayarı öğretenenin allah razı olsun derim :))))

Arkana bile bakmadan ormana kırlara falan koş. Git denize gir sosyal ol. Bilgisayarın yanına 10 metreden fazla yaklaşma bana bunları verebilecek biri varsa tüm bilgilerimi bırakıp çıkıyorum hoca.

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın. 8mm@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek
    ruhkanseri bunu yazdı:

bilgisayarı ogrenmek ıcın once bozman gerekır ben ne zamankı sıstemı cokerttım ozaman hıh pc budur ıste dedım

once bozmayı ogrenınce nasıl bozuldugunu anlıyosun nasıl bozuldugunu anlayınca o aletın nasıl calıstıgını dolayısıyla anlamıs oluyosun

kendı kendıne bol bol kurcalaman ve tahrıbata takılman gerek :)

aynen katılıyom sana bende pc yı boza boza örendim mesela format atmayı windowsu göcerttikten sonra zorunlu olarak örendim 

destination@tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordWarrior
    LordWarrior's avatar
    Erkek
    ne bilim gir içine kurcala ,indiğini dindiğini bir et :D ben en başta pc yi monitörün power düğmesine basarak açmaya çalışıyodum :D bi arkadaş kurs demiş..kursta da bişey anlatmıyolar yaw.en azından ablam gitti bişi öğrenemedi.tutturdukları notlara baktım , kayda değer hiçbişey anlatmıyolar :D en iisi sen gir içine kurcala , boz tamir et , öğrenirsin :D

and olsun sana çocuk hesabını soracağız.and olsun gün gün direnecek, tırnaklarımızla kazıyacağız adını.senin o küçük bedeninle binler olacağız.o gün geldiğinde o katil sürüleri ezilecektir sosyalizmin kızıl bayrağının altında.ve sosyalizmi kurduğumuz gün seni haykıracağız. adın devrimdir! adın sosyalizmdir! (bu çocuğu görmek için bkz.profil resmim...)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek

EN iyi yol bozmak :D ama sen onu bunu salla biz ogrendikte noluyor :D basından zor kalkıyoruz ...:)

Toplam Hit: 5464 Toplam Mesaj: 24