folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Bilgisayarı Zorlayacak Ücretisz Oyun Arıyorum.

Bilgisayarı Zorlayacak Ücretisz Oyun Arıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    hacked75 bunu yazdı

Hocam makinadan memunmusun ? bende almayı düşünüyorum laptop

Daha elime geçmedi. bu hafta içinde kargo ile yollayacaklarmış. Bunca şeyden sonra performansı kötü değildir herhalde.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    flassy bunu yazdı

Hocam yanlış anlamada ekran kartın gt 750 m class 2 ekran kartıdır,şöyle söyleyeyim güncel oyunların bir çoğunu full ayarlarda oynayamazsın 10-15 fps görürsün,denemek istersen eğer;
    call of duty ghost
    need for speed rivals
    Assasin's Creed black flag

Thief.

Laptoplarda ısınmada olunca performans iyice düşüyor.Hayırlı olsun bu arada.

Ekran kartı gtx760 yazıyor. benim bildiğim gt ile gtx arasında çok fark var.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

Hocam torrent varken oyuna paramı verilir Allahını seversen

sana önereceğim oyun sistem manyağı crysis 3 oyunu

http://kickass.to/crysis-3-internal-reloaded-t7120625.html 

bu adresten indirip cracklıyabilirsen dene bakem

not: torrent kullanmasını biliyon demi :D

Torrent derken? bir peynir markasımı? :-) Ben biliyorum, bilgisayarımda biliyor hatta nas sürücüm ki kendisinde torrent indirme özelliği var. Dosyayı yükle ve kapa bilgisayarı o indirsin. 3tb de disk olunca aldırmıyor, her bulduğumu indiriyorum.

Ben ücretsiz oyun istiyorum, yasal olsun virüs vb. ile uğraşmayayım ve tabiki ayarları vb. tam kullanıp sonuna kadar yüklenebiliyim ekran kartıma.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    flassy
    flassy's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı
    flassy bunu yazdı

Hocam yanlış anlamada ekran kartın gt 750 m class 2 ekran kartıdır,şöyle söyleyeyim güncel oyunların bir çoğunu full ayarlarda oynayamazsın 10-15 fps görürsün,denemek istersen eğer;
    call of duty ghost
    need for speed rivals

Thief.

Ooo gtx 760 ise en baba kartlardan biridir, ben yanlış bakmışım.Fiyat çokiyi bu arada

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Olgunisik
    Olgunisik's avatar
    Erkek
    flassy bunu yazdı
    Olgunisik bunu yazdı
    flassy bunu yazdı

call of duty ghost
    need for speed rivals

Thief.

Ooo gtx 760 ise en baba kartlardan biridir, ben yanlış bakmışım.Fiyat çokiyi bu arada

2899TL ye bu notebook banada iyi geldi, direk atladım üzerine.

...ve hala oyun tavsiyesi bekliyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek
    Olgunisik bunu yazdı

Ben ücretsiz oyun istiyorum, yasal olsun virüs vb. ile uğraşmayayım ve tabiki ayarları vb. tam kullanıp sonuna kadar yüklenebiliyim ekran kartıma.

ücretsiz zorlayacak bir oyun olacağını sanmıyorum, mantığı ise şu adamlar sıça bağıra daşşaklı grafikli oyun yapıyorlar o yüzden bilgisayarın zorlanıyor o kadar uğraştıkları içinde para istiyorlar :F Yani ücretsiz oyunlardan en fazla online knight vari oyunlar bulursun.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    abds
    abds's avatar
    Erkek

Acer e çöp diyen arkadaşlar eskiden gaming bilgisayarlarını kim üretiyordu araştırsın bakalım. Bende i5 modeli var çok memnunum sizede hayırlı olsun ssd yorumunuzu bekliyorum. Şuan msi lenovo vb tüm cihazlardan daha iyi soğutma sistemi var

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

inşallah ısınma sorunu yaşamazsın hocam :)

Şöyle zorlıycak birşey arıyorsan 

Minecraft yükle sonra ona 512x512 texture pack yükle alınan fps değerini bize yaz.

Biliyorum bedava değil ama olsun :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    demirci
    demirci's avatar
    Erkek

flappy bird yukle :))

Bir vatanin vardi da biz mi aldik elinden Bir bayragin vardi da biz mi indirdik. dedeleriniz zamaninda savasti da biz mi ellerinden aldik simdi sen neyin hakkini istiyorsun simdi sen nerenin bir karis topragini istiyorsun 30 yildir ruyalardasin birak bu siyonist gorusu birak bu ermeni dusunceyi birak....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

bu fiyata lenovo dururken acer tercih etmen çok çon kötü olmuş. (acer kullanıcısıyım).. Yine de hayırlı olsun inşallah pişman olmazsın. Gelelim oyun mevzusuna.. Crysis serilerini ve call of'un son serilerini yükle, oyunların grafik ayarlarını sonuna kadar yükselt. Daha fazla zorlayamazsın sanırım

Cigu bigule :(
Toplam Hit: 4142 Toplam Mesaj: 43