Bilgisayarım Kitlendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Arkadaşlar bilgisayarım Windows 10 du Windows 7 e format atmaya çalıştım lakin lütfen bekleyin ekranında dondu kaldı defalarca format atmama rağmen düzelmedi sonra Linux denedim 2 3 tane dağıtım denedim en azından ama oda kurulum ekranında donmaya başladı şuan ne yapacağımı bilemiyorum en azından low level format atmam lazım işletim sistemsiz çalışan bir program ile 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

ramlarde sorun olabilir onları bi kontrol et bence

Love is nothing without fucking.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Linux cdsi varsa büyük ihtimal içerisinde memtest de vardır. Memtest yapabilir misin? Daha önce benzeri bir problem ramlerden dolayı başıma gelmişti. Sorunu daha çabuk bulmak adına ramlerin parça parçaysa her birini söküp teker teker memtest yap.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

4gb kendi rami var sadece ve elimde 300kb/sn de indirme yapabilen bilgisayar var İSO dosyası çekeceğim diye helak oldum sabahtan beri işletim sistemsiz USB boot edilebilen ramleri test edebilen bir program var mı? Daha önce benzer program görmüştüm sanki 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo
    RaAmLis bunu yazdı

Linux cdsi varsa büyük ihtimal içerisinde memtest de vardır. Memtest yapabilir misin? Daha önce benzeri bir problem ramlerden dolayı başıma gelmişti. Sorunu daha çabuk bulmak adına ramlerin parça parçaysa her birini söküp teker teker memtest yap.

Memtest ne hocam 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biyoteknoloji
    Biyoteknoloji's avatar
    Erkek

memtest ramları test edebilen bir program

https://www.technopat.net/sosyal/konu/memtest86-usbden-calisan-ram-bellek-test-programi.201/

burdan yapabilirsin

Love is nothing without fucking.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmaman
    osmaman's avatar
    Erkek

Hirens Boor Cd var flasha da kuruluyor boyutuda ufak içinde bir sürü program var hatta mini xp bike var açılılta xp yi seçip programları buradan çalıştırabilirsin

http://www.hirensbootcd.org/download/

Buradan indirebilirsin. Aradığın tüm programlar içinde 

osmaman tarafından 19/May/17 16:15 tarihinde düzenlenmiştir

İmza mı? O da ne demek?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Harddiski Tam Format et. Düzelmezse. Kesinlikle Ramler de Sorun vardır.. Ramleri çıkar, Bir Diş Fırçası ile Yataklarını ve Bağlantı uclarını Sil. Geri Tak ve Yüklemeyi tekrarla. Bakalım ne olacak.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Şimdilik Windows 8.1 kurabildim zorla sıkıntı yok Windows 7 lite kurdum ilk ama driveler desteklemedi Windows 8 altını

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

4.40 saat 6 pass 0 errors devam edeyim mi teste 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    C10H15N bunu yazdı

4.40 saat 6 pass 0 errors devam edeyim mi teste 

Win8 ve 10 da sıkıntısız çalışıyor ise pc ram ler ile alakalı bir durum yoktur hocam. 2-3 yıl önce ben de bi samsung laptop ı win8 den 7 ye geçirmede baya sıkıntı yaşamıştım ama biostan bir ayar yaparak sorunu çözmüştüm ama 2 gün falan ugraşmıştım. Pc yeni ise ve üzerinde win 10 ya da 8 ile geldiyse  benim yaşadığım sorunla aynı galiba senin durumda.

next next next install
Toplam Hit: 1921 Toplam Mesaj: 14
format hatası